Hrajte hned u Tipsport 

Blood Suckers

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Přehled

Toužíte po pěkném automatu s tématem Vampires? NetEnt vám skromě představujetuto hru související s Vampires. Pročtěte si Blood Suckers recenzi, abyste zjistili, proč je maximálně důležité dát tomuto automatu šanci. Níže najdete pravidla počínající vyjasněním základních funkcí hry.

 • Tento hrací automat má 5 kotoučů. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 25 liniemi od firmy NetEnt
 • Pokud jste stále trochu opatrní, když máte sázet a hrát Blood Suckers za skutečné peníze, vsaďte jen minimální sázku 5 Kč.
 • Po pár okamžicích hledání je jasné, že je k dispozici i verze hry Blood Suckers v mobilu.
 • Asi budete muset věnovat trochu času prostudování si pravidel tohoto ohromujícího automatu.Ovšem v konečném důsledku je to jen malá daň za ten skvělý pocit z hry.
 • Nejlepší výhrou 30000 mincí nebo 300000 Kč.
 • Zajímavé je také Blood Suckers RTP, tedy návratnost hráči, které je 98%. S touto šancí potřebujete jen opravdu málo štěstí a vyhrajete balík. Čtěte další odstavec a podívejte se tak na ostatní faktory, které mohou být ve váš prospěch.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Blood Suckers Jackpot

Může to vypadat divně, ale online hrací automat Blood Suckers, nenabízí žádný jackpot.Nicméně, i když zde není žádný Blood Suckers jackpot, neznamená to, že tato hra je k ničemu – pokud se vám objeaví 5 the Red-Turban Vampire obrázků, vychutnejte si obrovskou výhru o magické hodnotě 500 násobku vaší sázky na jednu linii.Proto byste měli sázet na jednu linii maximální částku 1000 Kč, čímž pak můžete vyhrát neskutečné peníze, konkrétně 300000 Kč!Výhra tak vysoké částky by snad měla vymazat fakt, že tento hrací automat nenabízí žádný jackpot.

Jak hrát

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Blood Suckers online za skutečné peníze:Hra odměňuje při minimálně 2 identických symbolech na výherní řadě. Jejich uspořádání musí být zleva dprava.Vyberte si svou požadovanou sázku možnosti.To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Arrows.Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho,Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí.Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát. Samozřejmě je tu také menu pravidel, pokud je pro vás stále něco matoucí.

Krok 1: Hrát Blood Suckers o skutečné peníze nebo zdarma?

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Blood Suckers online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.Blood Suckers režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Tipsport mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Zvolte velikost vašeho kreditu

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Blood Suckers o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Tipsport finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 5 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč na roztočení.Hráči mohou nastavit své sázky v této 5-ti válcové sestavě, takže nezapomeňte, že 25-ti liniová výplata může být obrovská, ačkoliv to nějakou dobu trvá.Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Vampires slotovou hru.Tento bezvadný a současný slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.2 Kč a maximálně 10 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 4.Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Točení

Výherní řady jsou nastavitelné v mnoha slotech, které podporují hi-tech grafiku, ale zrovna pro Blood Suckers to neplatí.Jednoduše řečeno, budete muset vsadit peníze na všech 25 z těchto řad.Možná to je to nejlepší -se všemi těmi lines aktivními, vaše naděje na vítězství budou značně zvýšené.Jen přejděte přímo ke Arrows klávese.Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Blood Suckers Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play.To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!

 

Instrukce

Už zde bylo řečeno, že Blood Suckers je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Výhry se vyplácí za 2 či více stejné symboly, které se objeví vedle sebe
 • Je pravidlem hrát se všemi 25-ti liniemi zapnutými
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému, kromě sscatteru, ten se vyplácí oboustranně
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Ve výherní řadě s vícenásobnými výhrami je vyplacena nejvyšší možná výhra
 • Výhry na liniích a scatter výhry se spojí dohromady
 • Celková sázka je násobena scatter – rozptýlenou výhrou
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Tipsport naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Válce a výherní řady

Když přemýšleli o počtu válců, NetEnt se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců.Blood Suckers otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento vzrušující titul, soustředit se pouze na vyhrávání.Měl byste vědět Blood Suckers symboly důkladně, protože vám ty vám získají výhry.Válce mají 11 dlaždice které zastavují náhodné, včetně wild – zástupného a scatter – rozptýleného symbolu.

Hrajte hned u Tipsport 

 

Řady které jdou přes 5 válců se nazývají výherní řady a přinášejí ceny-vydávající kombinace v tomto NetEnt titulu. Najdete 25 těchto řad které vám vyhrají300000 Kč ohromnou odměnu.Zahrnutí všech výherních řad v Blood Suckers je ta nejlepší možnost.To je důvod proč NetEnt ani nezvažoval možnost umožnit vám snížit výběr výherních řad – všech 25 bude vždy aktivních.Směr 25 výherních řad je důležitý – je to zleva doprava.Můžete očekávat, že vám přinesou kolosální výhry. A s 25 řadami, jen si představte kolik můžete mít v kapse.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Pokud jste připraveni vyhrát, firma NetEnt umístila do toho automatu skvělý symbol – Red-Turban Vampire – něco jako jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru. Objeví-li si během hry na 5 válcích, vaše konto bude doplněno až do výše 500 násobku sázky na linii.Nejvyšší sázka na linii je zde 40 Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést, je 2000 mincí, tedy 20000 Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 25 výherních linií, tak si to teď spočítejte.Pro výhru 20000 Kč budete muset zainvestovat – zapnout všech 25 výherních linií a vsadit 40 Kč na každou jednu linii.

Standardní symboly

Firma NetEnt do tohoto automatu navrhla a začlenila 11 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Red-Turban Vampire symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • Obrázky Master Vampire násobí vaši sázku na linii 250-krát
 • Peníze k vám poputují také díky výherní kombinaci obrázku Winged Succubus, kterého násobitel vynásobí vaši sázku 125x
 • Symbol Blue Potion Vial je oceněn na 100než sázka
 • Výherná kombinaceikony Crossbow Gun znamená, že vaše konto naroste o 75x vaši sázky.

Extra symboly

 • Bloody Hammer & Stake symbol jehož úkolem je aktivovat bonusové kolo
 • Vampire Bite ‚Wild‘ kousek
 • Vampire Bride scatter (rozptýlený) emblém

Wild

Nebudete mít žádný problém s rozpoznáním wild ikony v Blood Suckers- jen se podívejte na Vampire Bite dlaždici.Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Vampires video slotové hře.S Vampire Bite je těžké propásnout výhru v Blood Suckers!Pokud dostanete jen wild-zástupný symbol, platí 7500x, pokud se seřadí na všech 5 válcích.

 

Scatter

Je zde jeden další skvělý obrázek v automatu Blood Suckers, který je nazýván scatter symbol.Scatter symbol dostal název Vampire Bride.Základní věcí, kterou byste měli o Blood Suckers scatter symbolu vědět je, nemá v podstatě žádné hranice vzhledem ke všem 25 liniím. Kdekoliv a kdykoliv se objeví, vyhráváte.Asi vás potěšíme, když řeknem, že tento symbol vám může vyhrát až 100x váš vklad, ovšem musí se jich objevit v kombinaci všech 5 obrázků najednou.Všemocný scatter Vampire Bride také aktivuje volné hry.Který z 11 symbolů této hry tohle dokáže? Žádný…

Extra Funkce

Tento automat je pastvou pro oči pro Vampires fanoušky.

Hry zdarma

Občas vás hra Blood Suckers odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – Blood Suckers zdarma s volnými zatočeními! Umožní vám to hrát kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše.Ikona Vampire Bride, která teké slouží jako Scatter, vám poskytne přístup k této funkci.Dostanete 10 kol.

Bonusová hra

Zamlouvá se vám dodatečná výhra 20320 mincí nebo 203200 Kč?Blood Suckers bonusové kolo je zábavná odbočka od točení kotoučů.Máme také parádní odměny na rozdávání.Tohle je dostupné ve chvíli, kdy na kotouči padne obrazec Bloody Hammer & Stake.

Je Blood Suckers video výherní automat?

Ano!Jakožto videoautomat, tento módní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Vampires.

Herní zvukové efekty

Fanoušci co hrají v Vampires tématu získají autentickou herní zkušenost ze Blood Suckers částečně díky tomu, že NetEnt identicky vytvořil podobné herní prostředí. Tipsport hráči, kteří trefí pořádnou výhru si budou tyto zvuky dlouho pamatovat.Podle toho, jakou budete mít náladu, můžete zvuky v tomto neobyčejném slotu zesílit nebo zeslabit.

Blood Suckers Ke stažení

Špatná zpráva pro všechny co hledají Tipsport Ke stažení – už není 2013. Hrajte Blood Suckers online, jako dnes všichni.S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje?Netřeba ztrácet čas s Blood Suckers ke stažení. Ten čas raději použijte kregistrujte se teď u Tipsport,za použitím linku nížeposuňte se k hledání20000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

O společnosti NetEnt

Founder:Pontus Lindwall
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Sekce Otázek a Odpovědí

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Blood Suckers u Tipsport:

Co znamená RTP hracího automatu?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Blood Suckers během delšího časového období.V případe, že má automat 25 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Jak vysoké je Blood Suckers RTP?

S touto složitě navrženou hrou zažijete divokou jízdu, zvláště s ohledem na fakt, ž eBlood Suckers RTP je 98%, a to už se skutečně může vyplatit.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této NetEnt hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná.Na vašem Tipsport účtě budou připsány všechny vaše vyhrané výhry.Dále vyberte způsob výběru, a opatrně zvažte, jak to utratíte!V případě, že máte nějaké otázky, tak požádejte Tipsport zákaznickou podporu o pomoc.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Tipsport, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

Ne, vyběry výher přes Tipsport Paypal nejsou možné.Vyzvedněte si vaše vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet.Pokud vám tyto možnosti způsobují akorát bolení hlavy, tak jen používejte bankovní převod.

Byla vytvořena verze Blood Suckers zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Blood Suckers zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Ano! A má všechny skvělé vlastnosti originální hry, včetně známých Blood Suckers cen které nejsou zanedbatelné,ale nejsou tak časté, když použijete pěknou Blood Suckers app.Snad není třeba připomínat, že Tipsport aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

Blood Suckers – Výhody a nevýhody

Blood SuckersVýhody:Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content