Hrajte hned u Tipsport 

Dazzle Me

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Napsali jsme tuto recenzi, protože vás chceme zásobovat informacemi, které byste mohli potřebovat, pokud chcete hrát Dazzle Me online, tudíž zažít nejlepší chvíle hry s online sloty.Budete se muset přihlásit ke svému Tipsport účtu a je to tady. Uvidíte tady tlačítko které vás dovede k registrační stránce, žádný strach.

Dazzle Me Online: Hlavní vlastnosti

Zřejmě jste zde proto, že automaty s tématem Diamonds jsou vaší oblíbenou kratochvílí. Měli byste vědět, že tým z NetEnt je na tento kousek opravdu pyšný. Budete muset přiznat, že s těmito zářícími 5 kotouči vypadá hra opravdu zajímavě, i když se nezajímáte o automaty související s Diamonds. V této Dazzle Me recenzi si budete moci přečíst každý detail o této hře, počínaje hlavními funkcemi.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 76 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy
 • Minimální sázka, kterou můsíte vložit, abyste mohli hrát Dazzle Me za skutečné peníze, je 4 Kč za sázku.
 • Mějte tento automat vždy po ruce i na cestách díky Dazzle Me v mobilu.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek s hraní této unikátní hry.
 • Nejlepší výhra je zde 152000 mincí or 760000 Kč v hotovosti.
 • Dazzle Me RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je 96.9%. To je něco. Čtěte dál a zjistěte, co toto signifikantní číslo znamená, bevíme-li se o hracích automatech.

 

Dazzle Me online za peníze# Dazzle Me skutečné peníze# Dazzle Me online# Hrajte hned u Tipsport 

Dazzle Me Jackpot

Smůla. Tento NetEnt hrací automat nenabízí žádný online jackpot.Z čeho můžete profitovat místo Dazzle Me jackpotu je Seven symbol, který může opravdu pomoci nastartovat výhry znásobením vašeho vkladu 200.Pokud tedy vsadíte maximum na každé roztočení, tedy 1000 Kč, můžete se stát o 760000 Kč bohatší.Doufejme tedy, že to alespoň nějakým způsobem vykompenzuje nepřítomnost jackpotu.

 

hrát Dazzle Me online# Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce hraním

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Dazzle Me online za skutečné peníze návod.Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 2 a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava.Jakmile hra začne, upravte svou sázku.Stiskněte Spin a podívejte se, co dostanete.Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí.Na tuto musíte být ve slotech expertem.Podívejte se na průvodce krok za krokem nížea přečtěte si důkladně pravidla, protože byla promyšleně napsána z dobrého důvodu.

Krok 1: Měl bych hrát Dazzle Me o skutečné peníze?

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Dazzle Me online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.

Krok 2: Vyberte vaši požadovanou částku kreditu

Váš vklad během Dazzle Me o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Tipsport účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 4 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na roztočení.Nezapomeňme, že tato uklidňující slotová hra má malé, ale hojné výhry, takže můžete sázet zanedbatelné sázky a přesto stejně dosáhnout přiměřeného výdělku.Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Diamonds slotovou hru.Se sázkou na řadu, která je
mince, tato sázka nemůže být snížena nebo zvýšenaale můžete snížit její hodnotu, která se může pohybovat od 0.2 Kč do 5 Kč.Abyste si mohli nastavit vaši sázku tak jak chcete, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Zatočte

Pokud chcete vybrat vaše cesty k výhře v Dazzle Me, vězte že to není možné. To je docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to je.Všech 76 z nich jsou vždy zapnuty.Ačkoliv, toto, má několik velice pozitivníchdůsledků -vtip je v tom že se všemi těmi ways to win v provozu, Dazzle Me 76 ways to win game přinese spoustu dalších cen.Jakmile to tak je, můžete jednoduše pokračovat a zmáčknout Spin přepínač k zahájení hlavní události.Woo-hoo! Je čas na hraní!

 

Dazzle Me za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Už zde bylo řečeno, že Dazzle Me je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Za 2 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Je nutné hrát na všech 76 liniích
 • Výhra na linii se násobí velikostí vaší sázky na tuto linii
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • Pokud je více výher na mnoha různých liniích, jejich přidaná hodnota bude spočítána
 • V případě, že na jedné liniibude více výher, pouze nejvyšší z nich vám přistane na účtu
 • Výhry na liniích a scatter výhry se spojí dohromady
 • V případě poruchy herního softwaru nebo hardwaru budou veškeré výhry a výplaty vzniklé v jakýkoliv postižených herních kolech neplatné a všechny vklady budou vráceny.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Tipsport naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Válce a výherní řady

Tento rafinovaný online slot byl pečlivě vyroben v NetEnt, který se rozhodl dát do něj počet 5 válců navržených tak, aby zdůraznily Diamonds motiv.Dazzle Me otáčí válci standardním sestupným způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento uklidňující titul, soustředit se na výhru.Seznamte se se Dazzle Me symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej konstatních výher.8 dlaždice jsou to co zjistíte že vyskakuje v náhodném pořadí, včetně slotového zástupného – wild a rozptýleného – scatter symbolu.K tomu navíc, 8 obrázkové symboly také obsahují overlay wild – překrývaný zástupný zodpovědný za celé válce.

 

Dazzle Me online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

Místo klasických standardních výherních řad, NetEnt vytvořil tuto hru s 76 výherními kombinacemi. Dělají Dazzle Me zábavnou a snadnou na hraní. Na 5 válcích budou muset být uspořádány 2 sousedící symboly abyste vyhráli, ale jak přesně budou uspořádány není důležité. Proto, 8 dlaždice jsou v podstatě rozptýlené symboly které vás vedou přímo ke kolosálním odměnám.

Symbol s nejvyšší hodnotou

NetEnt obohatil tento automat o symbol Seven – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 200-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.Měli byste se modlit, aby se vám objevilo 5 těchto symbolů na jakékoliv z výherních linií a výhra 200000 Kč za každou linii, tedy v případě, že vaše celková sázka na každou linii je 1000 Kč a vy máte aktivováno všech 76 výherních možností.Jsme si jisti, že byste chtěli vyhrát maximum, které je Kč. Nicméně, tolik peněz si vyžaduje velkou odvahu. Musíte totiž zapnout všech 76 výherních možností a na každou z nich vsadit maximální sázku ve výši Kč.

 

Dazzle Me zadarmo#

Více informací o symbolech

Seven je ten nehodnotnější symbol, ovšem NetEnt zahrnul do této hry i další symboly:

 • Ikona Bell hráčům vyplácí 100x výše jejich sázky na linii
 • Symbol Red a Pink Gemstones vyplácí 30x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Nejméně lukrativní obrázky jsou symboly Green a Blue Gemstones, kde můžete očekávat nejmenší výhru ve výši 20 násobku sázky.

Extra symboly

 • Free Spins ‚Scatter‘ obrázek

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol ve Dazzle Me hře je snadné najít- je přezdívaný Diamond.Pokud jde o tento Diamonds slot, wild má nahradit jakékoliv z 8 polí.Takže pokud vám přes cestu nepřeběhla černá kočka buďte si jisti že budete vyhrávat často s Diamond dlaždicí.

Scatter symbol: Free Spins

V rámci automatu Dazzle Me je další atraktivní symbol – scatter.Tento scatter symbol má název Free Spins.S tímhle Dazzle Me scatter symbolem nebudete vázáni na žádnou z 76 výherních linií, protože ať dopadne kdekoliv, vyhráváte.Všemocný scatter Free Spins také aktivuje volné hry.Žádný jiný symbol tohle nepřekoná.

 

Dazzle Me točení zdarma#

Speciální Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto komplikovaného automatu.

Hry s volnými zatočeními

Dazzle Memá skvělou funkci zvanou Free Spins. Je to další způsob, jak získat více peněz, než by normálně bylo možné – Dazzle Me zdarma kolo, které ponechá váš zůstatek na účtu neměnný.Začátek nového kola je označen symbolem Free Spins, který také funguje jako Scatter.Dostanete 16 kol.

Je tento titul od NetEnt video výherní automat?

Naprosto!Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Diamonds.

Zvukové prostředí

Příliš mnoho odlišných slotů? No, zvukové efekty ve Dazzle Me jsou celkem obyčejné, ale za to velmi povědomé jako například online bzučeníPokud si přejte trochu poladit zvuky v tomto bezvadném slotu, tak je to také možné.

Tipsport Ke stažení

Hledáte, jak Tipsport stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Dazzle Me online.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Zapomeňte na to Dazzle Me stáhnout, prostězaložte si účet u Tipsport,kliknutím na tlačítko nížea pojďte vyhrát200000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

O společnosti NetEnt

Aktivní od:1996
Zakladatel:Pontus Lindwall
Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka:https://www.netent.com/
Hrajte hned u Tipsport 

 

Máte nějaké otázky?

O Tipsport pravidlech a Dazzle Me tipech a trikech se zde dozvíte více.

Co je RTP?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Dazzle Me za delší časové období.Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 76 linií.

Jak vysoké je Dazzle Me RTP?

Vybírání vašich výher

Všechny vaše výhry z tohoto NetEnt titulu mohou být vybrány v několika krocích.Zkontrolujte si váš Tipsport zůstatek na účtu, abyste viděli, kolik už jste vyhráli.Určete si, která metoda výběru vám nejvíce vyhovuje, je to tak snadné.Tipsport má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Ne.

Je Paypal dostupný?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Tipsport Paypal zamítnuty.Vyzvedněte si vaše vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet.Pokud vás bolí hlava z těchto nekonečných voleb, tak jednoduše zvolte obyčejný bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Dazzle Me zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Dazzle Me zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Tipsport účtu.

Tipsport App

Ano, můžete si užívat všech výhod Dazzle Me menších ale častých výher skrze Dazzle Me aplikace do mobilu.NB:Je jen jedna oficiální Tipsport aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Dazzle Me – Výhody a nevýhody

Dazzle MeVýhody:Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content