Hrajte hned u Tipsport 

Fairytale Legends: Red Riding Hood

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Pokud chcete získat know-how jak hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood online a zažít nejlepší dobrodružství s online sloty, věnujte pozornost této recenzi. Začněte otevřením nového Tipsport účtu. Jednoduše stiskněte příslušné tlačítko a přejděte přímo na registrační stránku.

Úvod

Věříme, že jste hledali hru s tématem Fantasy, protože jste právě našli takovou, která by se mohla stát vaší nejoblíbenější. A pokud ne, stejně jí dejte šanci, protože by se ve vás mohl skrývat znalec přes automaty s tématem Fantasy. Nejdříve v této Fairytale Legends: Red Riding Hood recenzi pokryjeme základy a pak se vrhneme na pár detailů.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 20 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Minimální sázka, kterou můsíte vložit, abyste mohli hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood za skutečné peníze, je 4 Kč za sázku.
 • Je zde také verze Fairytale Legends: Red Riding Hood v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože NetEnt zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Hraním automatu Fairytale Legends: Red Riding Hood si můžete opravdu vydělat. Konkrétně 125000 mincí, nebo 625000 Kč v hotovosti.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 96.33%. Chcete vědět, co tato masivní procentuální hodnota znamená? Čtěte v dalším odstavci.

 

Fairytale Legends: Red Riding Hood online za peníze# Fairytale Legends: Red Riding Hood skutečné peníze# Fairytale Legends: Red Riding Hood online# Hrajte hned u Tipsport 

Fairytale Legends: Red Riding Hood Jackpot

Bohužel, NetEnt se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot.Co ale získáte namísto Fairytale Legends: Red Riding Hood jackpotu je Fairtytale Legends Logo symbol s největší možnou výhrou, která docela výrazně zvýší vaši výhru v této Tipsport hře tím, že znásobí vaši sázku na linii, a to až 400 krát.Například vsazením maximální částky 1000 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 625000 Kč.Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?

 

hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood online# Hrajte hned u Tipsport 

Tipy pro hru

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood online za skutečné peníze:Hra vyplácí zleva doprava, ale potřebujete alespoň 3 stejné symboly abyste vyhráli.Vybírání vaší sázky je docela intuitivní. Velikosti mince jsou vybírány přepínačem hodnoty.Pro zahájení hry stiskněte: Spin.Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí.Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná.Přesto se ujistěte, že jste si přečetli krok za krokem průvodce níže. Nevynechejte také oficiální pravidla hry.

Krok 1: Fairytale Legends: Red Riding Hood za skutečné peníze vs bezplatná hra

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre?Jestli chcete Fairytale Legends: Red Riding Hood zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Tipsport nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Tipsport. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 20000 Kč za linii je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Výše sázky pro průběh hry Fairytale Legends: Red Riding Hood o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 4 Kč, nebo jít až k 1000 Kč.Pamatujte si, že tento nablýskaný slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné abyste použii mince pro sázení v této Fantasy-zaměřené hře.Tato zábavná a nápadná slotová hra vám dovoluje mít dobrou míru kontroly: hodnota mince může být kdekoliv mezi 0.2 Kč a 5 Kč na minci,s množstvím mincí na řadu pohybujícím se mezi 1 a 10.Je snadné vyladit vaši sázku v Fairytale Legends: Red Riding Hood – jednoduše nastavte vámi požadovanou částku použitím navržených Bet Max tlačítka.

Krok 3: Točte

Neobvyklý rys na hry s tak komplikovaným designem je, že nemáte žádnou možnost výběru pro výherní linie. Fairytale Legends: Red Riding Hood je v tomto ohledu zjevně zvláštní výjimka .Můžete hrát na všech 20 z nich.Možná to je to nejlepší -podstatným úlovkem je to, že pokud jsou v chodu všechny linie, nahromadíte mnohem více vítězství.Teď neotálejte se stisknutím Spin tlačítka.Použijte Turbo tlačítko abyste Fairytale Legends: Red Riding Hood roztočili 5 válců o dost rychleji or engage Auto Play.Juchů! Je čas na party!

 

Fairytale Legends: Red Riding Hood za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Nenechte se odradit složitostí tohoto slotu. Je přirozené být zmatený a považovat ho za docela komplikovaný slot. Ovšem, Fairytale Legends: Red Riding Hood nám přináší seznam pravidel, která dávají smysl:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Pokud dostanete 3 stejné symboly, vyhráváte. Samozřejmě, pouze pokud jsou u sebe.
 • Musíte si vsadit na všech nabízených 20
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na řadu s výrami na řadě
 • Výhry jsou vypláceny z levých válců k pravým válcům kromě scatteru, ty vyplácejí z obou stran
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních pozicích dojde k součtu
 • Pokud získáte více než jednu výhru, budete zaplaceni pouze za nejvyšší z nich
 • Scatter výhry a výhry na liniích budou sečteny
 • Scatter může být viděn na válcích 1, 3 a 5
 • Naleznete wild na válci 2, 3 a 4
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Poznámka: Ve smluvních podmínkách Tipsport naleznete vše o tom, co se stane, když nedokončíte hru, a také, kolik máte času, po kterém se neaktivní hra automaticky vypne

Výherní řady a válce

NetEnt, s ohledem na počet válců, přidělili této animované zábavě 5 válců.Směr dolů je způsob, jak se 5 válců točí v Fairytale Legends: Red Riding Hood. V podstatě, když roztáčíte tuto slotovou hru, vše co musíte dělat, je plánovat jak vyhrát.Tím že se naučíte které figury jsou přítomny v Fairytale Legends: Red Riding Hood budete schopni ihned rozpoznat když budete blízko zisku jedné z těch pravidelnýchr cen.Válce mají 12 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.

 

Fairytale Legends: Red Riding Hood online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

Řady které jdou přes 5 válců se nazývají výherní řady a přinášejí ceny-vydávající kombinace v tomto NetEnt titulu. Najdete 20 těchto řad které vám vyhrajítéto 625000 Kč prémiové ceny.Zahrnutí všech výherních řad v Fairytale Legends: Red Riding Hood je ta nejlepší možnost.Takže o to ani nepřemýšlejte, NetEnt ví, co je pro vás dobré a znemožnil jakékoliv takové nesmysly.V Fairytale Legends: Red Riding Hood můžete očekávat 20 výherní linie které rozdávají výplaty zleva doprava.Přestože online sloty, které přicházejí s 20 výherními řadami, vám mohou vydělat méně peněz, tento video slot se zaměřuje na to, abyste vyhráli více.

Symbol s nejvyšší hodnotou

NetEnt obohatil tento automat o symbol Fairtytale Legends Logo – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 400-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.Měli byste se modlit, aby se vám tyto objevilo 5 těchto symbolů na jakékoliv z výherní linii a výhra 20000 Kč za každou linii, tedy v případě, že vašeje sázka na linii činí 50 Kč a vy máte aktivovány všech 20 linií.

 

Fairytale Legends: Red Riding Hood zadarmo#

Ostatní symboly

Symbol Fairtytale Legends Logo je ten nejlepší, ovšem jsou zde další symboly a v tomto automatu je jejich celkový počet 12, kterých dizajn je zajímavý:

 • ObrázekGolden Emblem vám vyhrajte 250x sázky na linii
 • Výhra u třetího nejlepšího symbolu Silver Lock je nastavena na 200x sázky
 • Obrázky Pink Rose jsou rovny výhře 150 násobku sázky
 • Téměř na samém konci máme Green Book symbol, který vám zajístí výhru ve výši 100x sázky na linii
 • Ace, King, Queen, Jack a 10 symboly, které vám zajistí nejmenší výhru ve výši – 60x sázka na linii.

Extra symboly

 • Red Riding Hood wild (zástupný) symbol
 • Blue Chest ‚Scatter‘ obrázek

Zástupný symbol – Wild

Projděte si symboly v Fairytale Legends: Red Riding Hood a lehce najděte wild- najděte pole které je pojmenováno stejně jako slot – Red Riding Hood.Fantasy styl není jedinou charakteristikou tohoto zástupného Wild symbolu – funguje jako náhrada za jakoukoliv z 12 figur v tomto video slotu.Slot začlení tento obrazec do válců: 2, 3 a 4.S Red Riding Hood byste museli být prokletí abyste nikdy nevyhráli v Fairytale Legends: Red Riding Hood!

 

hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood o skutečné peníze#

Scatter

Dalším o něco komplikovanějším symbolem na seznamu v automatu Fairytale Legends: Red Riding Hood je Scatter symbol.Tento obrázek naleznete pod názvem Blue Chest.Jednou z věcí scatter symbolu Fairytale Legends: Red Riding Hood je, že není omezen na žádnou z 20 výherních linií. Výhru totiž vyplácí na jakékoliv pozici.Očekávejte, že se scatter symbol objeví na válci 1, 3 a 5.Oblíbený Blue Chest scatter také přináší roztočení zdarma, plus zahájení bonusového kola.Mezi všemi 12 symboly je tento jeden výjimečný svou sílou.

Bonusové Funkce

Tento automat je pastvou pro oči pro Fantasy fanoušky.

Hry zdarma

Jedna z funkcí hry Fairytale Legends: Red Riding Hood kterou si zamilujete, je jednoduše nazvaná Free Spins. Jeto bonus, který vám poskytne ve hře Fairytale Legends: Red Riding Hood kola zdarma během hry za skutečné peníze.Takže pokud zmáčknete logo Blue Chestbuďte si jistí, že volná zatočení jsou na cestě. Plus, spustí se také Scatter.Zatočení může být 10 za sebou, a všechna gratis.

Beware the Wolf: Bonusové kolo

Bonusová funkce Beware the Wolf poskytuje tolik potřebnou přestávku od těch kotoučů.Máme také parádní odměny na rozdávání.Kolo Beware the Wolf je aktivováno pokud vidíte symboly Blue Chest na kotoučích automatu.

Je Fairytale Legends: Red Riding Hood video výherní automat?

Ano!Protože to je video herní automat, tato jiskřivá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Fantasy.

Zvukové prostředí

Fairytale Legends: Red Riding Hood vám nenabídne nic speciálního, co se týká zvukových efektů. Má úplně obyčejné videoherní tóny.

Fairytale Legends: Red Riding Hood Ke stažení

Tipsport ke stažení není, což nedává jinou možnost než hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood online.Ohledně online casín s tímto titulem od NetEnt, instant-play casina jako Tipsport jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé.Netřeba ztrácet čas s Fairytale Legends: Red Riding Hood ke stažení. Ten čas raději použijte kpřihlaste se k Tipsport právě teď,za použitím linku nížeposuňte se k hledání20000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

O společnosti NetEnt

Působí od:1996
Aktivity:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka:https://www.netent.com/
Založil:Pontus Lindwall
Místo:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Hrajte hned u Tipsport 

 

Otázky a Odpovědě

Máte-li otázku ohledně hraní Fairytale Legends: Red Riding Hood, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

RTP hracího automatu – co to je?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Fairytale Legends: Red Riding Hood.Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 20 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Je Fairytale Legends: Red Riding Hood RTP dobré nebo špatné?

Vybírání vašich výher

Vybírání vaší výhry ze Fairytale Legends: Red Riding Hood je velmi snadné.Výhry, které jste právě vygenerovaly se automaticky zobrazí na vašem Tipsport účtě.Ve skutečnosti si vyberete vaši preferovanou metodu převodu peněz, a tady to máte.Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Tipsport zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Bohužel ne.

Mohu převést peníze na svůj Paypal účet?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Tipsport Paypal.Nebo zde máme další bezpečné a otestované možnosti jako jsou Skrill.Bankovní převod je také jednoduchá a spolehlivá volba.

Mohu hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood zdarma?

Zajisté, můžete kdykoli vyzkoušet a hrát Fairytale Legends: Red Riding Hood zdarma tak, že se rychle přihlásíte na váš osobní Tipsport účet.

Tipsport App

Ano! A má všechny skvělé vlastnosti originální hry, včetně známých Fairytale Legends: Red Riding Hood cen které jsou sice komornější, ale časté, když použijete pěknou Fairytale Legends: Red Riding Hood app.Poznámka pro všechny: Jediná opravdová Tipsport aplikace do mobilu je ta oficiální, která je zdarma ke stažení. Nemusíte za ni platit na žádných podezřelých stránkách.

Fairytale Legends: Red Riding Hood: Výhody vs. nevýhody

Fairytale Legends: Red Riding HoodVýhody:Nevýhody:
Točení zdarma:
Bonusové hry:
Wild/Scatter symboly:
Grafika:
Výplaty:
Zkušenosti:
Dostupný na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content