Hrajte hned u Tipsport 

Fruit Shop

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Fruit Shop online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi.Nebudete moci získat dobroty dokud se nezaregistrujete k Tipsport. Abyste to měli jedodušší, vložili jsme na tuto stráku odkaz. Když na něj kliknete, dostanete se na registrační stránku.

Fruit Shop Online: Hlavní vlastnosti

Je něco speciálního na hrách s tématem Cute? Tento velkolepý automat od NetEnt je jeden z nejlepších. I když nejste fanouškem her souvisejících s Cute, vyzkoušejte ho – může se stát jednou z nejlepších položek na vašem seznamu online automatů. S touto Fruit Shop recenzí pokryjeme všechny detaily – nejdříve však nejzákladnější funkce.

 • Hej, to je jeden z těch 5 kotoučových výherních automatů. Pro více než 90% automatů je standardem, že využívají lichý počet válců. Není to tak nudné, protože vám to pomůže sbírat peníze pomocí 15 linií
 • Nejmenší částka, kterou můžete vsadit, když chcete hrát Fruit Shop za skutečné peníze, je 3 Kč za sázku.
 • Po chvíli hledání narazíte na aktuální verzi hracího automatu Fruit Shop do mobilu.
 • Unikátnost tohoto automatu jej něj nedělá vůbec složitějším. Pravidla jsou přímočará.
 • Bavíme-li se o velkých výhrách, tak u Fruit Shop můžete získat výhru až 80000 mincí 520000 Kč v penězích.
 • Jedna z informací, která všechny zjímá, je Fruit Shop RTP. To číslo, které hledáte, je 96.7%. To je docela vysoké číslo, aby upoutalo vaší pozornost. Čtěte dál a zjistěte, proč je to u tohoto online hracího automatu důležité.

 

Fruit Shop online za peníze# Fruit Shop skutečné peníze# Fruit Shop online# Hrajte hned u Tipsport 

Fruit Shop Jackpot

U tohoto hracího automatu nehledejte žádny, online jackpot, nenajdete ho.Namísto Fruit Shop jackpotu můžete trefit na všech 5 válcích Cherries symbol, což může vaši výhru značně zvýšit u tohoto NetEnt hracího automatu tím, že znásobí vaši sázku na linii 2000-krát. Otázka zní, jak?Pokud vsadíte maximální sázku na linii, tedy 975 Kč, může se vaše výhra rovnat 130000 Kč pro každou linii, na kterou jste vsadili.Taková výhra by měla být dostatečně vysoká na to, abyste zapomněli na honbu za jackpotem u jakéhokoliv online hracího automatu, že jo?

 

hrát Fruit Shop online# Hrajte hned u Tipsport 

Tipy pro hru

Abyste byli úspěšní, když hrajete Fruit Shop online za skutečné peníze, tak tu máme pár vodítek, které bychom vám chtěli dát.Než se do toho ponoříte, nastavte vaši sázku zvolením velikosti mince.Teď klikněte na Spin, aby se roztočilo těchto 5 kotoučů .Následujte průvodce krok za krokem. V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Fruit Shop se skutečnými penězi?

Většinou se musíte rozhodnout mezi bezplatnou testovací hrou nebo profesionální verzí se skutečnýi penězi, pokud chcete začít hrát Fruit Shop online.Pro hru Fruit Shop bez rizika nebo ztráty hotovosti jen následujte odkaz na Tipsport stránku s bezplatnou hrou, nebo rovněž bezplatnou mobilní verzí. Ale nezapomeňte, že lidé vyhravají 520000 Kč, když hrají Fruit Shop za skutečné peníze.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Fruit Shop o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Tipsport finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 3 Kč, nebo jít až do výše 975 Kč na roztočení.Mějte na paměti že tento trošku falešný slot má menší, ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, a stále mít dobrou návratnost.Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Cute slotovou hru.Tento bezvadný a třpytivý slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.2 Kč a maximálně 6.5 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10.Abyste si mohli nastavit vaši sázku tak jak chcete, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Neobvyklý rys na hry s tak komplikovaným designem je, že nemáte žádnou možnost výběru pro výherní linie. Fruit Shop je v tomto ohledu zjevně zvláštní výjimka .Všech z nich bude aktivních.Ačkoliv, toto, má několik velice pozitivníchdůsledků -podstatným úlovkem je to, že pokud jsou v chodu všechny linie, nahromadíte mnohem více vítězství.Jen přejděte přímo ke Spin klávese.Pokud chcete rychlejší akci těchto 5-ti válců, Fruit Shop vás nechá použít své Turbo tlačítko, anebo můžete zvolit Auto Play pro bezstarostné hraní.Woo-hoo! Je čas na hraní!

 

Fruit Shop za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Doufejme, že NetEnt nebude proti, když řekneme, že tento slot je velmi jednoduchý. Pravidla této 5-válcové hry jsou jasná a jednoduchá:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • Vyhrát je jednoduché – stačí roztočit kotouče a spárovat 2 symboly
 • Musíte roztočit všech 15 řad
 • Vklady na linie se vynásobí ziskem na liniích
 • Výhry se vyplácí popořadě od levého válce k pravému
 • Vaše celková výhra je hodnota součtu všech výher na liniích
 • Pokud je více výher na jedné výherní řadě, pouze ta nejhodnotnější bude vyplacena
 • Umístění wild znaků bude na válci 2, 3 a 4
 • Wild (Divoké) výhry zpravidla přináší extra 2x multiplikátor
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Tipsport, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců; NetEnt učinili rozhodnutí dosadit 5 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: Cute.Očekávejte klesající směr pro těchto 5 válců v Fruit Shop. Tento směr vám pomůže soustředit se jen na výhry těchto pohodlných slotových cen.Opravdoví sázkaři si zapamatují Fruit Shop dlaždice takže budou vědět přesně které kombinace přinášejí tato častá vítězství.Tyto 5 válců nese 11 náhodně se objevující dlaždice, včetně wild symbolu.

 

Fruit Shop online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Fruit Shop bylo dáno 15 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory otuto 520000 Kč obrovskou odměnu.Aktivování všech výherních řad zvýší vaše šance na spojení správných symbolů a velké vítězství.Naštěstí, tento NetEnt titul vám nedovoluje změnit počet výherních řad – všech 15 je vždy aktivních.Směr který je třeba hledat je zleva doprava, protože právě tak vám tyto slotové 15 výherní řady zaplatí.Tyto ceny přijdou často. A s méně než 20 řadami, by se dalo říct, že každá z nich přijde vhod.

Symbol s nejvyšší hodnotou

NetEnt obohatil tento automat o symbol Cherries – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 2000-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.Vsadíte-li 65 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 20000 mincí, což je přesně 130000 Kč za každu jednu z 15 výherních linií.Nejvyšší sázka na linii je zde 65 Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést je 20000 mincí, tedy 130000 Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 15 výherních linií, tak si to teď spočítejte.

 

Fruit Shop zadarmo#

Ostatní symboly

NetEnt zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 11 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Cherries je v této roztomilé hře možné najít tyto symboly:

 • ObrázekPlum vám vyhrajte 1000x sázky na linii
 • Dalšími docela solidním symbolem je symbol Lemon, který vyplácí 750x výši sázky na jednu linii
 • Symbol Orange vyplácí relativně dobře – 500než sázka na linii
 • Symbol Watermelon přináší výhru nastavenou na 200x sázky na linii
 • A na konec tady máme symbol 10 s hodnotou, která je rovna 50 násobku výše sázky na jednu linii.

Bonusové symboly

 • Any Matching speciální symbol který nastartuje točení zdarma
 • Fruit Shop Logo ‚Wild‘ kousek

Žolík – Wild

Nebudete mít žádný problém s rozpoznáním wild ikony v Fruit Shop- je pojmenován po hře – Fruit Shop Logo.Kterýkoliv z 11 symbolů v Fruit Shop může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 15 řadě padne.Válce 2, 3 a 4 vám dá toto pole.Když všechny spojené symboly které se seřadí nesou Fruit Shop Logo očekávejte že vaše výhry budou znásobeny 2 krát.

 

hrát Fruit Shop o skutečné peníze#

Extra Hry

Tento automat je pastvou pro oči pro Cute fanoušky.

Kolo volných zatočení

Jedna z funkcí hry Fruit Shop kterou si zamilujete, je jednoduše nazvaná Free Spins. Jeto bonus, který vám poskytne ve hře Fruit Shop kola zdarma během hry za skutečné peníze.Začátek nového kola je označen symbolem Any MatchingS volnými zatočeními můžete pokračovat až do konečného počtu 5 kol.

Je Fruit Shop video výherní automat?

Rozhodně!vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento elegantní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Cute.

Zvuky

Jste stereotypní charakter? Potom vám tedy Fruit Shop splní vaše očekávání. Zde naleznete všechny povědomé videoherní zvukové efekty.Není divu, že tento video herní slot obsahuje i nastavení hlasitosti.

Tipsport Ke stažení

Špatná zpráva pro všechny co hledají Tipsport Ke stažení – už není 2013. Hrajte Fruit Shop online, jako dnes všichni.S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje?Zapomeňte na to Fruit Shop stáhnout, prostězaložte si účet u Tipsport,- stačí jen kliknout na tlačítko nížeposuňte se k hledáníobří cena – 130000 Kč na každé čáře.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

O&A

Máte otázku o automatu Fruit Shop? Podívejte se do sekce níže!

RTP hracího automatu – co to je?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Fruit Shop během delšího časového období.Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 15 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co je hodnota Fruit Shop RTP?

Jak si vyzvednout Fruit Shop výhry?

Vybírání vaší výhry ze Fruit Shop je velmi snadné.Vaše výhry jsou připsány na váš Tipsport účet.Pouze si musíte vybrat, jak si vyzvednout výhry, a bingo!Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Tipsport zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Jsou akceptovány výběry peněz pomocí kreditních karet?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Mohu převést peníze na svůj Paypal účet?

Ne, přes Tipsport Paypal výběry peněz nejsou možné.Místo toho, můžete převádět vaše výhry přes Skrill.Pry ty, kteří nemají rádi moderní online platební metody tu máme bankovní převod.

Je zde možnost zahrát si Fruit Shop zdarma?

Můžete hrát Fruit Shop zdarma, pokud si to přejete, ale nejprve je potřeba, abyste se přihlásili k vašemu Tipsport účtu.

Tipsport App

Ano, určitě, můžete si užít všechny výhody Fruit Shop častých výher za použitím Fruit Shop aplikace.Pro jistotu připomínáme: je jen jedna, oficiální Tipsport aplikace, a ta stojí Kč0. Nenechte se nachytat různýmy podezřelýmy stránkami nabízející tuto aplikaci za peníze.

Fruit Shop – Výhody a nevýhody

Fruit ShopVýhody:Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content