Hrajte hned u Tipsport 

Gonzo’s Quest

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Tím, že vám poskytuje detailních informace o tom, jak hrát Gonzo’s Quest online, vám tento článek také umožní užít si hru a mít nejlepší zkušenost s online sloty.Samozřejmě, potřebujete účet s Tipsport, což je snadné – jen stiskněte knoflík nahoře.

Gonzo’s Quest Online: Hlavní vlastnosti

Nejspíš jste přišli, protože automaty s tématem Adventure jsou vaší oblíbenou kratochvílí. Můžete si být jisti, že tato hra je největším lákadlem týmu od NetEnt. Musíte přiznat, že automat s jeho 5 třpytivými kotouči je skutečně okouzlující i když se nezajímáte o hry s tématikou Adventure. V této Gonzo’s Quest recenzi analyzujeme i ten nejmenší detail, počínaje hlavními funkcemi.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 20 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy, což je docela obvyklé, stejně jako počet 20 výherních linií.
 • Nejmenší částka, kterou můžete vsadit, když chcete hrát Gonzo’s Quest za skutečné peníze, je 4 Kč za sázku.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Gonzo’s Quest do mobilu.
 • Skromně vám doporučujeme pečlivě si prostudovat pravidla tohoto automatu, jelikož NetEnt udělal tuto hru docela složitou. Není to zrovna klasický automat.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 250000 mincí nebo 2500000 Kč.
 • Zajímavé je také Gonzo’s Quest RTP, tedy návratnost hráči, které je 96%. Když o tom přemýšlíte nezní to vůbec tak lákavě, ovšem do úvahy musíme vzít všechny ostatní faktory.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Gonzo’s Quest Jackpot

Bohužel, NetEnt se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot.Nicméně, i když zde není žádný Gonzo’s Quest jackpot, neznamená to, že tato hra je k ničemu – pokud se vám objeaví 5 the Platinum Aztec Mask obrázků, vychutnejte si obrovskou výhru o magické hodnotě 2500 násobku vaší sázky na jednu linii.Pokud tedy vsadíte maximum na každé roztočení, tedy 1000 Kč, můžete se stát o 2500000 Kč bohatší.Toto je zřejmě ta nejlepší substituce za jackpot, jakou si zde můžete přát.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce pro hraní

Tento článek je určen pro ty, kteří potřebují více informací o tom, jak hrát Gonzo’s Quest online za skutečné peníze.Připojte 3 až 5 stejných symbolů na řádku z zleva doprava pro vyplacení výhry.Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky..Stiskněte Spin a podívejte se, co dostanete.Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho,Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí.Snad vám budou následující instrukce krok za krokem stačit abyste se poprali se zmatkya přečtěte si důkladně pravidla, protože byla promyšleně napsána z dobrého důvodu.

Krok 1: Měl bych hrát Gonzo’s Quest o skutečné peníze?

První volba kterou musíte udělat je jestli budete hrát Gonzo’s Quest online za peníze, nebo bezplatnou verzi.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Váš vklad během Gonzo’s Quest o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Tipsport účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 4 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na roztočení.Pamatujte, tento tak nějak blyštivý slot vám vyplatí menší ale opakující se výhry, můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Adventure slotovou hru.Tento bezvadný a třpytivý slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.2 Kč a maximálně 10 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 5.Je snadné vyladit vaši sázku v Gonzo’s Quest – jednoduše nastavte vámi požadovanou částku použitím navržených Bet Max tlačítka.

Krok 3: Točte

Pokud si chcete vybrat vaše výherní linie ve Gonzo’s Quest, vězte že to není možné. Je to docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to prostě je.Jedinou možností je – hrát všech 20.A možná to je to nejlepší -se všemi těmi lines aktivními, vaše naděje na vítězství budou značně zvýšené.A proto, můžete jednoduše pokračovat a stisknout Spin k zahájení hry.Můžete také použít Auto Play abyste tyto válce roztáčeli bez neustálého klikání.Připravit, pozor… teď!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Gonzo’s Quest není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento NetEnt slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • Ceny jsou garantovány za minimum 3 jakékoliv symboly
 • Musíte roztočit všech 20 řad
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Orientace výher na linii je zleva doprava, ale pokud dostanete scatter, ten se vyplatí bez ohledu na směr
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních pozicích dojde k součtu
 • Pokud je více výher na jedné linii, pouze ta nejhodnotnější bude vyplacena
 • Scatter a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Uvidíte scatter symbol na válcích 1, 3 a 5
 • Naleznete wild na válci 2, 3 a 4
 • V případě, že hrací hardware nebo software nebudou fungovat, vězte, že výhry a výplaty budou na tuto dobu považovány za neplatné, zatímco sázky, které byly ovlivněny chybou, budou kompenzovány
 • Pozn .: Seznamte se s podmínkami užívání Tipsport tak, abyste si byli vědomi postupů pro řízení herních kol, které nebyly dokončeny. Také se zde dozvíte kolik máte času před automatickým vypnutím neaktivní hry

Výherní řady a válce

Když NetEnt rozhodovali o počtu válců, záměrně se rozhodli vytvořit tento pokročilý titul s válci.Směr dolů je způsob, jak se 5 válců točí v Gonzo’s Quest. V podstatě, když roztáčíte tuto zábavnou slotovou hru, vše co musíte dělat, je plánovat jak vyhrát.Gonzo’s Quest symboly jsou něco co byste měli znát zpaměti protože vám přinesou pravidelné výhry.V podstatě, válce mají dlaždice které se ukazují náhodně, včetně slotového wild (zástupného) a scatter (rozptýleného) symbolu.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Výherní řady v Gonzo’s Quest a dalších slotech obecně slouží k určení výplat5 válců. Všech z nich se rozprostírá přes válce a pomáhá vám sbírat úžasnýchcenou 2500000 Kč.Každý, kdo sloty hraje, vám řekne, že čím více výherních řad zahrnete, tím více možností na výhry budete mít.Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Gonzo’s Quest máte všechny výherní řady automaticky aktivní.A navíc, NetEnt se rozhodl dát Gonzo’s Quest řadám zleva doprava směr výplat.Můžete očekávat, že vám přinesou konstantní výhry. A s 20 řadami, jen si představte kolik můžete mít v kapse.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Všichni z nás, kteří upřednostňují u tohoto automatu vysoké výhry, by měli zbystřit pozornost, protože symbol Platinum Aztec Mask je jackpot symbolem, který přináší nejvyšší výhru. Ukáže-li se vám na všech 5 válcích, uvidíte jak vaše hráčské konto exploduje díky 2500x sázky na linii.Pokud tedy vsadíte 50 Kč, což je maximální sázka na linii,, odměnou bude velká suma 12500 mincí, které mají hodnotu 125000 Kč za každou z výherních linií.Pokud máte nastavenou nejvyšší sázku 50 Kč, pak vám to může vynést slušnou sumu peněz, konkrétně 12500 mincí, což se rovná 125000 Kč za každou jednu z 20 výherních linií.

 

Více informací o symbolech

Kromě exkluzivního symbolu Platinum Aztec Mask jsou u tohoto 3D automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 9. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Druhý nejváše vyplácející symbolem je symbol Emerald Aztec Mask, který vám zajistí výhru ve výši 1000než sázka
 • Dalším je symbol Gold Aztec Mask s násobitelem vaši sázky na linii 500x
 • Symbol Pink Aztec Mask je oceněn na 200x sázky na jednu linii
 • Ikona Orange Stone Aztec Mask vyplácí ne tak špatnou výhru ve výši 100 násobku sázky na jednu linii
 • Nejmenší výhru můžete očekávat od obrázku Blue Stone Aztec Mask, konkrétně 50než sázka na linii.

Bonusové symboly

 • Wild obrazec
 • Free Fall scatter (rozptýlený) obrazec

Zástupný symbol – Wild

Rozpoznání wild symbolu v Gonzo’s Quest není vůbec složité. Je to věcně přezdívaný wild.Wild může nahradit jakýkoliv z 9 různých symbolů v Gonzo’s Quest na jakékoliv z 20 výherních řad.Tento extra symbol se objeví jen na válcích 2, 3 a 4.Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství.

 

Scatter symbol: Free Fall

V rámci tohoto 3D automatu je další atraktivní symbol – scatter.Tento obrázek naleznete pod názvem Free Fall.Mějte na paměti fakt, že Gonzo’s Quest scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 20. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví.Scatter symbol se může objevit jenom na válci číslo 1, 3 a 5 a nikde jinde.Skvělý Free Fall scatter vám zajistí i další speciální vlastnost, kterou jsou volné hry.Obrovské výhry a speciální bonusové vlastnosti – každý z ostatních 9 symbolů může o takové moci jenom snít.

 

Extra Hry

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto vtipného automatu.

Hry s volnými zatočeními

Free Fall je ve Gonzo’s Quest zdarma bonusová hra s volnými zatočeními, během které hrajete Gonzo’s Quest bez poplatku, ale stále vyhráváte skutečné peníze.Free Fall symbol spouští tuto bonusovou funkci.Zatočení může být 10 za sebou, a všechna gratis.

Domino Kotouče

Pokud přemýšlíte, jestli vás může Gonzo’s Quest překvapit, odpověď zní ano. Kromě substitute symbolu, NetEnt přidal také kaskádové kotouče aka Avalanche funkci do tohoto často vyplácejícího automatu.Pokud vsadíte pouze 4 Kč, zmáčknete Spin ikonu a můžete plavat v bohatství zatímco budete sledovat Gonzo’s Quest symboly odcházet z obrazovky.Tyto padající kotouče v Gonzo’s Quest vám pomohou vyhrát několoikrát za kolo. Maximální 2500x line multiplier bude blíž než kdy předtím.The Avalanche má vlstnost zvyětšujícího se multiplieru.Multiplier během prvního kola, na všechny výhry je 1x. Avalanche multiplier se bude zvětšovat s každou výhrou o 1 bod.a může se dostat až na 5x.

Je tento titul od NetEnt 3D výherní automat?

Ano!Z estetického hlediska a stejně tak ve jménu dobré zábavy těžko najdete něco lepšího než 3D hry, a proto bude tento online výherní automat s tématikou Adventure pro vás jako dělaný. A není to jen o 3D efektech na 5 kotoučích, jelikož jeho 20 výherních linií vám skutečně přinese nějaké lákavé ceny.

Zvukové prostředí

Je přinejmenším logické předpokládat, že Adventure-tématický slot obsahuje rozlišující zvukové charakteristiky. K přidané 20-výplatní linie slotové jednoduchému designu, zvuky vytvářejí pravou unikátní atmosféru.Jak je úplně běžné, tak tento 3D slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Tipsport Ke stažení

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Gonzo’s Quest online.S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje?Nečekejte na to slot Gonzo’s Quest stáhnoutzaložte si účet u Tipsport,jednoduše kliknutím nížea získatGonzo’s Quest maximální výhra – až 2500000 Kč.

 

O společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

FAQ

Máte-li otázku ohledně hraní Gonzo’s Quest, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co je RTP automatu?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Gonzo’s Quest.V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Gonzo’s Quest RTP?

Pokyny k výběru výher

Převádění výher do vaší peněženky ze Gonzo’s Quest není vůbec problém.Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Tipsport účet.Určete si, která metoda výběru vám nejvíce vyhovuje, je to tak snadné.Pro více informací můžete také požádat Tipsport zákaznickou podporu.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Taková možnost není k dispozici. Alespoň ne teď.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Tipsport Paypal účet.Nebo zde máme další bezpečné a otestované možnosti jako jsou Skrill.Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně nejlepší. Můžete zvážit bankovní převod.

Můžu také vyzkoušet herní mód Gonzo’s Quest zdarma?

Ano, je možné hrát Gonzo’s Quest zdarma, jen se přihlašte na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Ano, můžete si užívat Gonzo’s Quest a jeho stálé výhry skrze Gonzo’s Quest app.NB:Je jen jedna oficiální Tipsport aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Gonzo’s Quest – Výhody a nevýhody

Gonzo’s QuestVýhody:Nevýhody:
Dostupný na mobilu:
Výplaty:
Točení zdarma:
Wild/Scatter symboly:
Bonusové hry:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content