Hrajte hned u Tipsport 

Guns N‘ Roses online

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Napsali jsme tuto recenzi, protože vás chceme zásobovat informacemi, které byste mohli potřebovat, pokud chcete hrát Guns N‘ Roses online, tudíž zažít nejlepší chvíle hry s online sloty. Začněte otevřením nového Tipsport účtu. Jednoduše stiskněte příslušné tlačítko a přejděte přímo na registrační stránku.

Úvod

Doufáme, že hledáte Music slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Musicslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Guns N‘ Roses recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 20 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy, což je docela obvyklé, stejně jako počet 20 výherních linií.
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Guns N‘ Roses za skutečné peníze, je 4 Kč.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Guns N‘ Roses do mobilu.
 • Asi budete muset obětovat trochu času, abyste prozuměli pravidlům tohoto ohromujícího výherního automatu. Je to ale opravdu malá cena za prožitek z hraní této unikátní hry.
 • Toto je nejvyšší možná výhra u automatu Guns N‘ Roses: 225000 mincí 1125000 Kč v hotovosti.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 96.98%. Chcete vědět, co tato masivní procentuální hodnota znamená? Čtěte v dalším odstavci.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Guns N‘ Roses Jackpot

Z nějakých neobjasněných důvodů hra Guns N‘ Roses nenabízí žádný online jackpot. Namísto Guns N‘ Roses jackpotu můžete trefit na všech 5 válcích Axl symbol, což může vaši výhru značně zvýšit u tohoto NetEnt hracího automatu tím, že znásobí vaši sázku na linii 750-krát. Otázka zní, jak? Pokud vsadíte maximální sázku na linii, tedy 1000 Kč, může se vaše výhra rovnat 37500 Kč pro každou linii, na kterou jste vsadili. Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?

 

Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce pro hraní

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Guns N‘ Roses online za skutečné peníze:Připojte 3 až 5 stejných symbolů na řádku z zleva doprava pro vyplacení výhry. Vyberte si svou požadovanou sázku možnosti. To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná. Podívejte se na průvodce krok za krokem níže . Samozřejmě je tu také menu pravidel, pokud je pro vás stále něco matoucí.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Guns N‘ Roses se skutečnými penězi?

Jedna věc kterou musíte rozhodnout je jakým způsobem chcete hrát Guns N‘ Roses online. Jste tu rekreačně nebo jste tady jako vážný hráč který chce vyhrát hodně?Jestli chcete Guns N‘ Roses zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Tipsport nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Tipsport. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 37500 Kč za linii je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Vyberte vaši požadovanou částku kreditu

Výše sázky pro průběh hry Guns N‘ Roses o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 4 Kč, nebo jít až k 1000 Kč.A nezapomeňte že NetEnt hra má menší, ale pěkné a opakující se výplaty, což znamená že můžete vsadit menší sázky na 5-válce a stále získat dobrou návratnost vašeho vkladu. Hráč si může vybrat užití velké sázkové moci při hrání této napínavé slotové hry. Toto je milá, zábavná a docela stylová slotová hra, takže se dobře pobavte a užijte si veškerou moc: Guns N‘ Roses hodnota mince se pohybuje v rozsahuje mezi minimem o 0.2 Kč a maximem o 5 Kč na minci a množství mincí na řadu je od 1 do 10 mincí. Abyste vše nastavili jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Pokud si chcete vybrat vaše výherní linie ve Guns N‘ Roses, vězte že to není možné. Je to docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to prostě je. Jednoduše řečeno, budete muset vsadit peníze na všech 20 z těchto řad. Nicméně, to je štěstí v neštěstí: vtip je v tom že se všemi těmi lines v provozu, Guns N‘ Roses video slot přinese spoustu dalších cen. Teď neotálejte se stisknutím Spin tlačítka. Je možné zrychlit 5 válců pokud stiskněteGuns N‘ Roses Turbo tlačítko, navíc můžete hrát bez námahy užitím Auto Play. Plnou parou vpřed a chvílím zábavy!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Jak jste jistě porozuměli, tak Guns N‘ Roses je poněkud komplikovaný 5-válec. Nikdo se nechce nechat obtěžovat čtením pravidel, ale u Guns N‘ Roses je budete muset přečíst, abyste se stali vítězi. Studujte pravidla, abyste porozuměli této hře:

 • Prohlédněte si tabulku výher, kterou můžete vyvolat stisknutím tlačítka na hlavní obrazovce
 • Za 3 políčka na zapnuté linii, vám automat dá výhru
 • Pravidly je dáno na kolika z 20 linií se hraje
 • Sázky na liniích jsou vynásobeny výhrami na liniích
 • Výhry jsou vypláceny z levých válců k pravým válcům kromě scatteru, ty vyplácejí z obou stran
 • Bude mnoho různých výher na různých liniích
 • Když budete mít na stejné řadě více výher, váš účet bude bohatší pouze o nejvyšší z výher
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Scatter se může objevit na válcích 1, 3 a 5
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Tipsport, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, NetEnt se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců.Způsob, jakým se 5 válců točí v Guns N‘ Roses je sestupný směr. To hráčům umožňuje nesoustředit se na nic jiného, než hraní tohoto napínavého online slotu. Bylo by dobré kdybyste se dobř seznámili se Guns N‘ Roses symboly, protože tím že to uděláte dostanete tyto časté výhry. V podstatě, válce zahrnují 17 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných a rozptýlených symbolů. 17 obrázky obrázky také značí překrývaný wild které pokrývají válce.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Váš úspěch v Guns N‘ Roses závisí na výherních řadách. To jsou ty, na kterých následují kombinace symbolů, a dávají vám1125000 Kč. Tady je profi tip: pro nejlepší výsledky vyberte všechny Guns N‘ Roses výherní řady. Tady, všech 20 bude vždy aktivních, protože NetEnt myslel na váš nejlepší zájem. A teď, tato poutavá hra platí zleva doprava jako spousta jiných video slotů. A zatímco se všeobecně věří, že hry mající 20 výherních řad mohou odměňovat méně tak ale tento video slot ve skutečnosti vyplácí některé hodnotné ceny.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Nejdůležitějším obrázkem u tohoto automatu je Axl -něco jako jackpot symbol. 750x sázky na linii je to, co vyhrajete v případě, že 5 těchto symbolů vytvoří výherní kombinaci.Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 750x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 20 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – 50 Kč na linii. Je-li vaše maximální sázka na linii 50 Kč, můžete vyhrát až 7500 mincí, což je přesně 37500 Kč za každou jednu z 20 výherních linií.

 

Standardní symboly

Tento NetEnt automat obsahuje symbol Axl, jehož násobitel sázky je nejvyšší, to už víme. Ovšem je zde i mnoho dalších symbolů, dohromady 17. Níže naleznete detaily všech obrázků tohoto atraktivního automatu:

 • Obrázky Slash násobí vaši sázku na linii 500-krát
 • Dalším je symbol Duff McKagan s násobitelem vaši sázky na linii 300x
 • Symbol ‚Lies‘ Guitar Pick má hodnotu, která je rovna 200 násobku sázky
 • Obrázek ‚Use Your Illusion‘ Guitar Pick vyplácí 150než sázka
 • No a na konec, je zde symbol 10, který vyplácí 50x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • GNR Logo ‚Wild‘ kousek
 • LP Record scatter (rozptýlený) symbol
 • Speciální druh wild – Band Members skládaný wild

Zástupný symbol – Wild

Wild symbol v Guns N‘ Roses je snadné rozeznat– GNR Logo je ikona kterou hledáte. Wild will nahradí jakýkoliv symbol v tomto Music video online slotu. Takže pokud nebudete skórovat často s GNR Logo, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií!

 

LP Record Scatter

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Guns N‘ Roses je tzv. Scatter.Byl pojmenován jako symbol LP Record. Mějte na paměti fakt, že Guns N‘ Roses scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 20. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. Je potřeba zmínit pravidlo, kterým se scatter řídí – objevit se totiž může exkluzivně jenom na válci číslo 1, 3 a 5 a nikde jinde. Úžasný LP Record scatter také signalizuje, že se právě začínají vaše mini hra volncýh zatočení a také extra bonusové kolo. Obrovské výhry a speciální bonusové vlastnosti – každý z ostatních 17 symbolů může o takové moci jenom snít.

 

Extra Hry

Tento automat je pastvou pro oči pro Music fanoušky.

Volná kola

Každý hráč Guns N‘ Roses ocení Encore bonus volných zatočení jednoduže proto, že vám přinese možnost hrát Guns N‘ Roses zdarma, což znamená, že nebudete muset utrácet žádné peníze, abyste peníze vydělali!Takže pokud zmáčknete logo LP Recordbuďte si jistí, že volná zatočení jsou na cestě. Plus, spustí se také Scatter. Zatočení může být 10 za sebou, a všechna gratis .

Crowd-Pleaser: Bonusové kolo

Je zde vítaná mezihra mezi dvěma herními relacemi a nazývá se Crowd-Pleaser bonusová hra. Můžete také získat peněžitou odměnu. Kolo Crowd-Pleaser započne, pokud na kotoučích bude obrazec LP Record.

Funkce Solo Násobitele

Teď se koncentrujte, protože se blíže podíváme na všemocný násobitel, který má název Solo:Násobitel Solo znásobí vaše sázky na výherní linie postupným zvyšováním se až na hranici 10x. Ovšem maximum se neaktivuje hned na poprvé, kdy se multiplikátor Solo objeví. Postupně budete přecházet výše od počátku, který je roven 4 násobku. Co to ale celkově znamená je, že Tipsport hráči obdrží více možností, jak znásobit své sázky na tomto 5-válci. A to znamená, že automat Guns N‘ Roses vyplácí hoden peněz.

Je tento titul od NetEnt video výherní automat?

Ano!vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento módní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Music.

Herní zvukové efekty

Pokud se vám líbí tento Music-příbuzný slot, potom vám tedy Guns N‘ Roses dá úplně všechno, protože NetEnt ho vytvořil velmi věrohodně. A proto Tipsport hráči získájí obrovské zkušenosti.

Guns N‘ Roses Ke stažení

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Guns N‘ Roses online. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Netřeba ztrácet čas s Guns N‘ Roses ke stažení. Ten čas raději použijte k přihlaste se k Tipsport právě teď, jednoduše kliknutím níže posuňte se k hledání 37500 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

O společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

FAQ

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Guns N‘ Roses u Tipsport:

Co je RTP automatu?

RTP je akronym pro anglický výraz Return to Player, což znamená návratnost hráči. Ta vyjádřuje procento výhernosti, které můžete u dané hry očekávat. Vypočítává se ze shromážděných dat automatu Guns N‘ Roses.Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 20 linií.

Co je hodnota Guns N‘ Roses RTP?

Hra s tématem Music vás bude bavit, zato 96.98% míra Guns N‘ Roses RTP není zrovna drsná – a přesto vás stále může překvapit!

Pokyny k výběru výher

Získávání vašich peněz z této NetEnt hry je skutečně bezproblémové.Na vašem Tipsport účtě budou připsány všechny vaše vyhrané výhry. Dále vyberte způsob výběru , a to je vše, co musíte udělat. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Tipsport zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Co když si budu chtít vyzvednout peníze přes svou kreditní kartu?

V tuto chvíli ne.

Je používání Paypalu k vyzvedávání peněz volitelná možnost?

Výběr výher přes Tipsport Paypal zkrátka nejsou možné.Nebo zde máme další bezpečné a otestované možnosti jako jsou Skrill. Pro lidi, kteří nemají rádi moderní online bankovní možnosti, tu máme standardní bankovní převod peněz.

Je zde možnost zahrát si Guns N‘ Roses zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Guns N‘ Roses zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Tipsport účet.

Guns N‘ Roses Aplikace

Ano, můžete si užívat Guns N‘ Roses a jeho stálé výhry skrze Guns N‘ Roses app. Nezapomeňte, že jediná Tipsport aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Guns N‘ Roses – Výhody a nevýhody

Guns N‘ RosesVýhody:Nevýhody:
Výplata:
Grafika:
Zkušenosti:
Mobilní hra:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content