Hrajte hned u Tipsport 

Jack Hammer 2: Fishy Business

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Přečtěte si tuto recenzi pokud se pokoušíte hrát Jack Hammer 2: Fishy Business online abyste těžili z některých skvělých cen. Totiž abyste si mohli užít ty nejlepší online sloty, měli byste se blíže podívat na tuto stránku a komplexní informace které poskytujePro začátek, budete muset získat svůj Tipsport účet – jen stiskněte tlačítko umístěné nahoře k přechodu na jejich registrační stránku.

Přehled

Doufáme, že hledáte Crime slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Crimeslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Jack Hammer 2: Fishy Business recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve NetEnt využili koncept 5 kotoučů. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s počtem 99 linií budete vědět proč
 • Když chcete hrát Jack Hammer 2: Fishy Business za skutečné peníze, minimální sázka bude 100 Kč.
 • Rovněž je zde i verze automatu Jack Hammer 2: Fishy Business do mobilu.
 • Skromně vám doporučujeme pečlivě si prostudovat pravidla tohoto automatu, jelikož NetEnt udělal tuto hru docela složitou. Není to zrovna klasický automat.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je 990000 mincí nebo 1980000 Kč v hotovosti.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 97.1%. Chcete vědět, co tato masivní procentuální hodnota znamená? Čtěte v dalším odstavci.

 

Jack Hammer 2: Fishy Business online za peníze# Jack Hammer 2: Fishy Business skutečné peníze# Jack Hammer 2: Fishy Business online# Hrajte hned u Tipsport 

Jack Hammer 2: Fishy Business Jackpot

Smůla. Tento NetEnt hrací automat nenabízí žádný online jackpot.Namísto Jack Hammer 2: Fishy Business jackpotu je zde Jack Hammer symbol, který je zde k tomu, aby vaši sázku na každou jednu linii znásobil až 500 krát.Například vsazením maximální částky 1000 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 1980000 Kč.Tím pádem je fakt, že tato hra nenabízí jackpot, zanedbatelný, protože se stává irelevantním vzhledem k výše zmíněné výhře, o kterou můžete být bohatší.

 

hrát Jack Hammer 2: Fishy Business online# Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce hraním

Pokud máte nějaké otázky k tomu jak hrát Jack Hammer 2: Fishy Business online za skutečné peníze, připravili jsme stručný přehled.Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 3 a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava.Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače jsou pohodlně usazené na přístrojové desce.Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením.Nicméně, měli byste si přečíst instrukce, než budete pokračovat.Složitost hry se může zdát na první pohled nepřekonatelná.Doufáme, že se vám zdá tento průvodce krok za krokem užítečný. Pravidla jsou názorná a pomohou vám připojit se k okruhu hráčů kteří si tuto hru užívají denně.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Jack Hammer 2: Fishy Business se skutečnými penězi?

Chcete hrát Jack Hammer 2: Fishy Business online za skutečné peníze nebo jen zkusit bezstarostný začátečnický mód který nevyžaduje žádné peníze?Jack Hammer 2: Fishy Business režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Tipsport mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Váše sázka během Jack Hammer 2: Fishy Business o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Tipsport účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 100 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na zatočení.Pamatujte si, že tento hustý slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné abyste použii mince pro sázení v této Crime-zaměřené hře.Řádková sázka je mince, což nemůžete snižovat nebo zvyšovatale hráč může zvýšit nebo snížit hodnotu mince, pohybující se od 0.2 Kč do 2 Kč.Abyste si mohli nastavit vaše sázky tak, jak vám vyhovují, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Není to moc obvyklé mezi sloty s tak parádní grafikou nedávat možnost výběru výherních linií, ale Jack Hammer 2: Fishy Business to prostě neumožňuje.Všech 99 z nich jsou vždy zapnuty.Pořád, z toho můžete mít jen užitek:vtip je v tom že se všemi těmi lines v provozu, Jack Hammer 2: Fishy Business video slot přinese spoustu dalších cen.Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko.Pokud chcete rychlejší akci těchto 5-ti válců, Jack Hammer 2: Fishy Business vás nechá použít své Turbo tlačítko, anebo můžete zvolit Auto Play pro bezstarostné hraní.Plnou parou vpřed a chvílím zábavy!

 

Jack Hammer 2: Fishy Business za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Jack Hammer 2: Fishy Business není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento NetEnt slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • 3 stejné sousedící symboly jsou výherní.
 • Musíte roztočit všech 99 řad
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Výherní kombinace se vyplácí zleva doprava, zatímco scatter oběma směry
 • Konečné skóre budou všechny výhry spojené do jedné
 • Pokud na jedné linii bude více výher, bude vyplacena pouze nejvyšší výhra
 • Scatter bude vyplácen společně s výhrami na liniích
 • Wild se vyskytne pouze na válci 2, 3, 4 a 5
 • V případě, že hrací hardware nebo software nebudou fungovat, vězte, že výhry a výplaty budou na tuto dobu považovány za neplatné, zatímco sázky, které byly ovlivněny chybou, budou kompenzovány
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Tipsport, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců; NetEnt učinili rozhodnutí dosadit 5 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: Crime.Způsob, jakým se 5 válců točí v Jack Hammer 2: Fishy Business je sestupný směr. To hráčům umožňuje nesoustředit se na nic jiného, než hraní tohoto napínavého online slotu.Soustřeďte se a zapamatujte si Jack Hammer 2: Fishy Business symboly, protože vám vydělávají tyto malé ale pravidelné výhry.13 dlaždice jsou to co zjistíte že vyskakuje v náhodném pořadí, včetně slotového zástupného – wild a rozptýleného – scatter symbolu.

 

Jack Hammer 2: Fishy Business online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

Obecně výherní řady slouží k určení výhry a Jack Hammer 2: Fishy Business není žádnou výjimkou. Je tu 99 řad, čím více jich vyberete, tím blíže jste k vítězstvítuto 1980000 Kč obrovskou odměnu.Abyste měli nejlepší výsledky, vyberte všechny Jack Hammer 2: Fishy Business výherní linie.Když vidíte, že jackpotová kombinace padla na nevybrané výherní řadě, je to to nejhorší! V Jack Hammer 2: Fishy Business jsou všechny řady zapnuté automaticky, takže se nikdy nemusíte bát, že se to stane.Směr 99 výherních řad je důležitý – je to zleva doprava.Peníze, které přináší, vám budou padat na účet opakovaně. A s 99 řadami, budete mít dost šancí vyjít ze hry jako opravdový vítěz.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Všichni z nás, kteří upřednostňují u tohoto automatu vysoké výhry, by měli zbystřit pozornost, protože symbol Jack Hammer je jackpot symbolem, který přináší nejvyšší výhru. Ukáže-li se vám na všech 5 válcích, uvidíte jak vaše hráčské konto exploduje díky 500x sázky na linii.Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 500x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 99 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – Kč na linii.Měli byste se modlit, aby se vám tyto objevilo 5 těchto symbolů na jakékoliv z výherní linii a výhra 500000 Kč za každou linii, tedy v případě, že vašeje celková sázka na každou linii je 1000 Kč a vy máte aktivovány všech 99 linií.

 

Jack Hammer 2: Fishy Business zadarmo#

Více informací o symbolech

Firma NetEnt do tohoto automatu navrhla a začlenila 13 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Jack Hammer symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • Obrázky Pearl násobí vaši sázku na linii 250-krát
 • U emblému Don Crabby můžete počítat s výhrou, která znásobí vaši sázku 150-krát
 • Obrázek Goons reprezentuje výhru ve výši 100 násobku sázky na linii
 • Ikona Harbor vyplácí ne tak špatnou výhru ve výši 35 násobku sázky na jednu linii
 • Objeví-li se na válcích výherná kombinace symbolu Microphone, můžete očekávat, že se vaše sázka na tuto výherní linii znásobí 15-krát.

Speciální symboly

 • Wild ikona
 • Free Spin scatter (rozptýlený) obrazec

Žolík – Wild

Jack Hammer 2: Fishy Business má zástupný symbol který je lehce vidět. Jmenuje se wild – zástupný.Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Crime video slotové hře.Uvidíte také extra symbol na válcích 2, 3, 4 a 5.S Wild je těžké propásnout výhru v Jack Hammer 2: Fishy Business!

 

hrát Jack Hammer 2: Fishy Business o skutečné peníze#

Free Spin Scatter

Bavíme-li se o zajímavých symbolech, v automatu Jack Hammer 2: Fishy Business naleznete i tzv. scatter symbol, který mají všichni v oblibě.Scatter symbol dostal název Free Spin.Mějte na paměti fakt, že Jack Hammer 2: Fishy Business scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 99. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví.Mocný Free Spin scatter také zapíná mód volných her.Se všemi těmito atributy je to tedy ze všech 13 symbolů právě tenhle, za který byste se měli modlit.

 

Jack Hammer 2: Fishy Business točení zdarma#

Extra Funkce

Pojďme se naučit jak dostat maximum z tohoto radikálního automatu.

Kolo volných zatočení

Jack Hammer 2: Fishy Businessmá skvělou funkci zvanou Free Spins. Je to další způsob, jak získat více peněz, než by normálně bylo možné – Jack Hammer 2: Fishy Business zdarma kolo, které ponechá váš zůstatek na účtu neměnný. Je to symbol Free Spinv této hře rovněž Scatter symbol – objevuje se na konci kola, kdy ohlašuje začátek dalšího. Dostanete 20 zatočení, která nebudete muset využít všechna najednou .

Jack Hammer 2: Fishy Business – Je to video výherní automat?

Bez pochyb! Jakožto videoautomat, tento módní titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Crime.

Zvukové prostředí

Příliš mnoho odlišných slotů? No, zvukové efekty ve Jack Hammer 2: Fishy Business jsou celkem obyčejné, ale za to velmi povědomé jako například online bzučení Podle toho, jakou budete mít náladu, můžete zvuky v tomto neobyčejném slotu zesílit nebo zeslabit.

Tipsport Software

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Jack Hammer 2: Fishy Business online. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Netřeba ztrácet čas s Jack Hammer 2: Fishy Business ke stažení. Ten čas raději použijte k zaregistrujte se již dnes u Tipsport, kliknutím na tlačítko níže a soustřeďte se na získání 500000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Hlavní adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockhol
Webová stránka:https://www.netent.com/
Operations:Hrani online a v mobilním telefonu, Herní řešení
Zakladatel:Pontus Lindwall
Rok založení:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

O&A

Chcete se dozvědět více o Tipsport, či Jack Hammer 2: Fishy Business strategiích? Pak čtěte dál!

RTP hracího automatu – co to je?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Jack Hammer 2: Fishy Business. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období.Například máme-li automat, který obsahuje 99 řad, průměrná hodnota RTP bude mezi 93% a 96%.

Co mohu očekávat na základě Jack Hammer 2: Fishy Business RTP?

S touto složitě navrženou hrou zažijete divokou jízdu, zvláště s ohledem na fakt, ž eJack Hammer 2: Fishy Business RTP je 97.1%, a to už se skutečně může vyplatit.

Jak si vyzvednout Jack Hammer 2: Fishy Business výhry?

Převádění výher do vaší peněženky ze Jack Hammer 2: Fishy Business není vůbec problém.Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Tipsport účet.Dále vyberte způsob výběru, a úspěch je zaručen !V případě, že máte nějaké otázky, tak požádejte Tipsport zákaznickou podporu o pomoc.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

Ne.

Je dovoleno používat Paypal?

Ne, přes Tipsport Paypal výběry peněz nejsou možné.Místo toho, můžete převádět vaše výhry přes Skrill.Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Najdu také Jack Hammer 2: Fishy Business zdarma?

Budete potěšeni, když uslyšíte, že můžete hrát Jack Hammer 2: Fishy Business zdarma, když se přihlásíte na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Určitě! Je tu možnost mít hodně srandy s automatem Jack Hammer 2: Fishy Business a s jeho častýmy výhrami za použitím Jack Hammer 2: Fishy Business aplikace do mobilu.Věřte nám, že jediná pravá Tipsport aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Jack Hammer 2: Fishy Business: Výhody vs. nevýhody

Jack Hammer 2: Fishy BusinessVýhody:Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content