Hrajte hned u Tipsport 

Jack Hammer

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Tato recenze vám poskytune nástroje k tomu zažít nejlepší herní chvíle s online sloty když začnete hrát Jack Hammer online. Tudíž, použijte níže uvedený text abyste se vyzbrojili vědomostmi. Pokud nemáte účet with Tipsport, měli byste si jeden otevřít. Nebojte se – nebudete muset brouzdat po internetu, jen následujte odkaz který jsme vám dali.

Jack Hammer Online: Hlavní vlastnosti

Jsou Crime slotové hry vaší oblíbenou zálibou? Tento skvělý NetEnt slot může být tím, co hledáte. I když se nezajímáte o Crimesloty, zatočte si – může se to vyšplhat na vrchol seznamu vyšich oblíbených online her. V této Jack Hammer recenzi pokryjeme každý detaill – ale nejprve pojďme začít se základními vlastnostnmi.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve NetEnt využili koncept 5 kotoučů. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s počtem 25 linií budete vědět proč
 • Nejmenší částka, kterou můžete vsadit, když chcete hrát Jack Hammer za skutečné peníze, je 5 Kč za sázku.
 • Samozřejmě, můžete zatočit také verzi Jack Hammer v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože NetEnt zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 750000 mincí nebo 3000000 Kč.
 • 97% – to je Jack Hammer RTP (návratnost hráči). Chtěli byste vědět, co tak masivní RTP tohoto automatu může znamenat? Pak pokračujte v čtení!

 

Jack Jack Hammer skutečné peníze Jack Hammer online Hrajte hned u Tipsport 

Jack Hammer Jackpot

Smůla. Tento NetEnt hrací automat nenabízí žádný online jackpot.K vyvážení tohoto faktu je zde nejvýnosnější vlajková loď symbol, který vám může vyhrát obrovskou částku peněz tím, že znásobí vaši sázku na linii až 1000 krát. Má tedy stejný efekt, jako jakýkoliv Jack Hammer jackpot.Proto byste měli sázet na jednu linii maximální částku 1000 Kč, čímž pak můžete vyhrát neskutečné peníze, konkrétně 3000000 Kč!Výhra tak vysoké částky by snad měla vymazat fakt, že tento hrací automat nenabízí žádný jackpot.

 

hrát Jack Hammer online Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce hraním

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Jack Hammer online za skutečné peníze návod.Hra vyplácí zleva doprava, ale potřebujete alespoň 3 stejné symboly abyste vyhráli.Stiskněte Spin a podívejte se, co dostanete.Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho,Následování instrukcí vám pomůže vyřešit pár dalších složitých mechanismů hrý o kterých vědí jen experti.Následujte průvodce krok za krokema přečtěte si pravidla protože jsou lehce pochopitelná.

Krok 1: Hrát Jack Hammer o skutečné peníze nebo zdarma?

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Jack Hammer online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre?Jack Hammer režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Tipsport mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Váše sázka během Jack Hammer o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Tipsport účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 5 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na zatočení.A nezapomeňte že NetEnt hra má menší, ale pěkné a opakující se výplaty, což znamená že můžete vsadit menší sázky na 5-válce a stále získat dobrou návratnost vašeho vkladu.Můžete také použít mince pro sázení v tomto Crime-tématickém slotu.Tento bezvadný a současný slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.2 Kč a maximálně 4 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10.Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Zatočte

Výherní řady jsou nastavitelné ve většině slotů, které podporují hi-tech grafiku, ale v Jack Hammer to není ten případ.Jednoduše řečeno, budete muset vsadit peníze na všech 25 z těchto řad.Ale nepanikařte, to je pro vaše dobro -když je aktivován maximální počet linií, tak uvidíte, že se vaše výhry zvýší.Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko.Použijte Auto Play možnost, pokud si chcete zdřímnout.Připravit, pozor… teď!

 

Jack Hammer za peníze Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Nenechte se odradit složitostí tohoto slotu. Je přirozené být zmatený a považovat ho za docela komplikovaný slot. Ovšem, Jack Hammer nám přináší seznam pravidel, která dávají smysl:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • 3 jakékoliv stejné symbolů garantují výhru, pokud jsou na aktivní linii
 • Je pravidlem hrát se všemi 25 liniemi zapnutými
 • Vklady na jinii se vynásobí hodnotou výhry na linii.
 • Vyplácí se zprava doleva, toto neplatí pro scatter, který se vyplácí jakkoliv
 • Vaše celková výhra je hodnota součtu všech výher na liniích
 • V případě více výher na jedné výherní řadě se vyplácí pouze nejvyšší
 • Výhry na čarách se přičtou ke scatteru
 • Hledejte wild na válci 2, 3, 4 a 5
 • Pokud by došlo k selhání herního hardwaru nebo softwaru, dojde k následujícímu: výhry a výplaty budou automaticky zrušeny a vložené sázky budou kompenzovány
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Tipsport, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Výherní řady a válce

Pokud jde o počet válců, NetEnt se rozhodl udělat tento titul s válci.Směr, kterým se točí 5 válců v Jack Hammer je směr zezhora dolů. A díky tomu, když roztočíte tuto vzrušující slotovou hru, můžete se soustředit jen na to, jak vyhrávat.Hráči by se měli ujistit že znají Jack Hammer symboly opravdu dobře, protože jim přinesou pravidelné výhry.Můžete očekávat 11 náhodně se objevující figury , včetně wild (zástupného) a scatter (rozptýleného) symbolu.

 

Jack Hammer online za skutečné peníze Hrajte hned u Tipsport 

 

Řady které jdou přes 5 válců se nazývají výherní řady a přinášejí ceny-vydávající kombinace v tomto NetEnt titulu. Najdete 25 těchto řad které vám vyhrají3000000 Kč.Každý, kdo sloty hraje, vám řekne, že čím více výherních řad zahrnete, tím více možností na výhry budete mít.Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Jack Hammer máte všechny výherní řady automaticky aktivní.Jack Hammer má 25 výherních řad které platí zleva doprava.Jack Hammer nevyplácí ani tak zřídka.

Symbol s nejvyšší výhrou

NetEnt obohatil tento automat o symbol Jack Hammer – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 1000-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.Vsadíte-li 40 Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 10000 mincí, což je přesně 40000 Kč za každu jednu z 25 výherních linií.Nejvyšší sázka na linii je zde 40 Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést je 10000 mincí, tedy 40000 Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 25 výherních linií, tak si to teď spočítejte.

 

Standardní symboly

Ano, symbol Jack Hammer sice přináší nejvyšší výhru v tomto video online automatu, ovšem není to ani zdaleka jediný obrázek, který vynáší. Celkově je zde 11 symbolů. Zde je jejich popis:

 • ObrázekEvil Dr. Wuten vám vyhrajte 300x sázky na linii
 • Symbol Dame vyplácí 250x hodnotu vaší sázky na jednu linii
 • Newspaper Boy symbol, který váím vynese 200x výši vaši sázky na linii
 • Pak je zde symbol Zeppelin Hideout, který vyplácí hráčům výhru rovnu výši sázky krát 125
 • No a na konec, je zde symbol Poison, který vyplácí 40x vaši sázky.

Extra symboly

 • Wild ikona
 • The Free Spin ‚Scatter‘ symbol

Zástupný symbol – Wild

Wild (zástupný) symbol v Jack Hammer je opravdu těžké minout. Jeho název je – wild – zástupný.Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Crime video slotové hře.Tento slot vám dá tento přídavek pokud se objeví na válcích 2, 3, 4 a 5.Takže pokud nebudete skórovat často s Wild, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií!

 

hrát Jack Hammer o skutečné peníze

Scatter

Výše obrázek reprezentuje symbol scatter, který může mít kritický dopad na průběh hry automatu Jack Hammer.Tento symbol spoznáte díky jeho názvu – Free Spin.To, co dělá tento Jack Hammer scatter symbol tak zajímavý, je fakt, že není vázán na žádnou z 25 výherních kombinací. Výhra vám bude připsána na jakékoliv pozici.Všemocný scatter Free Spin také aktivuje volné hry.Kdokoliv, kto si tuto hru zahraje ihned pochopí, proč ostatní symboly nemají takovou sílu.

 

Jack Hammer točení zdarma

Speciální Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Hry zdarma

Občas během hraní hry Jack Hammer se sen každého hráče stane skutečností – není to magie, jsou to Jack Hammer volná zatočení! Na pár kol můžete žít jako ve snu a vydělávat peníze aniž byste platili za hru. S pomocí ikony Free Spin , neboli Scatteru, budete mít šanci nastartovat ještě jedno kolo. Počet zatočení je omezen na 30 .

Je Jack Hammer video výherní automat?

Naprosto! Ve formě animované hry, tento stylový automat má vynikající zvuky stejně tak, jako grafiku, která dolaďuje tématiku hry Crime.

Herní zvuky

Vyvolávají ve vás staromódní zvuky kasina hezké vzpomínky? Tak můžete mít radost, protože to je přesně to co můžete od Jack Hammer očekávat. Jsou to staré a velmi známé herní zvuky kasina. Nicméně, pokud budete chtít hrát Jack Hammer v tichosti, tak můžete použít mute-tlačítko a užít si to bez zvukových efektů.

Tipsport Software

Vaší jedinou možností je hrát Jack Hammer online, protože žádná verze Tipsport ke stažení neexistuje. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Neřešte Jack Hammer ke stažení, prostě přihlaste se k Tipsport právě teď, – stačí jen kliknout na tlačítko níže a pojďte vyhrát obří cena – 40000 Kč na každé čáře.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

FAQ Sekce

Máte-li otázku ohledně hraní Jack Hammer, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

RTP hracího automatu – co to znamená?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Jack Hammer za delší časové období.V případe, že má automat 25 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Je Jack Hammer RTP dobré nebo špatné?

Hráči při hraní těchto módních výherních automatů zažijí skutečný nával adrenalinu, vzhledem k tomu, že míra Jack Hammer RTP je 97%, což vám může přinést hromadu peněz!

Vybírání vašich výher

Převádění výher do vaší peněženky ze Jack Hammer není vůbec problém.Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Tipsport účtu.Nyní se rozhodněte, jak vyzvednout peníze, a bingo!Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Tipsport zákaznickou podporu pro více detailů.

Od jakých vydavatelů kreditních karet jsou akceptovatelné vybírací transakce?

Podle toho, jak se teď věci mají, ne.

Mohu použít Paypal?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Tipsport Paypal zamítnuty.A co třeba místo toho používat Skrill?Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Je možné hrát Jack Hammer zdarma?

Ano, je možné hrát Jack Hammer zdarma, jen se přihlašte na váš Tipsport účet.

Jack Hammer Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Jack Hammer častý přísun výher vám přinese tato unikátní Jack Hammer aplikace.Existuje jen jedna, zcela gratis Tipsport aplikace. Tak prosím buďte velmi opatrní při stahování aplikace na neoficiálních stránkách.

Jack Hammer – Výhody a nevýhody

Jack HammerVýhody:Nevýhody:
Točení zdarma:
Bonusové hry:
Wild/Scatter symboly:
Grafika:
Výplaty:
Zkušenosti:
Dostupný na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content