Hrajte hned u Tipsport 

Koi Princess

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

V této recenzi, najdete komplexní informace které vám pomohou úspěšně hrát Koi Princess online a zanechají zkušenost s nejlepšími online sloty. Takže, čtěte pozorně a dobře to využijte. Pro začátek, budete muset získat svůj Tipsport účet – jen stiskněte tlačítko umístěné nahoře k přechodu na jejich registrační stránku.

Koi Princess Online: Hlavní vlastnosti

Toužíte po pěkném automatu s tématem Fantasy? NetEnt vám skromě představujetuto hru související s Fantasy. Pročtěte si Koi Princess recenzi, abyste zjistili, proč je maximálně důležité dát tomuto automatu šanci. Níže najdete pravidla počínající vyjasněním základních funkcí hry.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 20 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Pokud jste začátečník, držte se nejmenší sázky a snažte se hrát Koi Princess za skutečné peníze s obnosem 4 Kč za sázku.
 • Mějte tento automat kdekoliv budete chtít díky verzi Koi Princess do mobilu.
 • Již na první pohled vypadá tento hrací automat poněkud komplexně, takže byste nejprve měli projít pravidla hry.
 • Bavíme-li se o velkých výhrách, tak u Koi Princess můžete získat výhru až 100000 mincí 250000 Kč v penězích.
 • 96.2% – to je Koi Princess RTP (návratnost hráči). Chtěli byste vědět, co tak masivní RTP tohoto automatu může znamenat? Pak pokračujte v čtení!

 

Koi Princess online za peníze# Koi Princess skutečné peníze# Koi Princess online# Hrajte hned u Tipsport 

Koi Princess Jackpot

Žádný online slot jackpot tato NetEnt hra neobsahuje.Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž stejnojmenný symbol, který nahrazuje Koi Princess jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 400x.To znamená, že celkově můžete vyhrát až 250000 Kč v případě, že vsadíte na každé roztočení maximální sázku na linii 500 Kč.Tím pádem je fakt, že tato hra nenabízí jackpot, zanedbatelný, protože se stává irelevantním vzhledem k výše zmíněné výhře, o kterou můžete být bohatší.

 

hrát Koi Princess online# Hrajte hned u Tipsport 

Jak hrát

Pokud máte nějaké otázky k tomu jak hrát Koi Princess online za skutečné peníze, připravili jsme stručný přehled.Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava.Jakmile vstoupíte do Koi Princess, budete mít před sebou volbu – použít tlačítko na velikost mince k nastavení vaší sázky.Vyšší nastavení dělá výhry většími. Pojďte na to, stiskněte Spin tlačítko.Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí.Je to ještě náročnější než hrát váš základní slot.Následujte průvodce krok za krokem, spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Koi Princess za skutečné peníze vs bezplatná hra

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Koi Princess online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Koi Princess o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Tipsport finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 4 Kč, nebo jít až do výše 500 Kč na roztočení.Pamatujte, tento tak nějak blyštivý slot vám vyplatí menší ale opakující se výhry, můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Fantasy slotovou hru.Tato nápaditáy a okázalá slotová hra vám dovoluje nastavit hodnotu mincí mezi 0.2 Kč a 2.5 Kč na minci, a celkový počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10 mincí.Abyste vše nastavili jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Není moc obvyklé nedat mezi sloty s tak parádní grafikou možnost výběru výherních linií, ale Koi Princess skutečně nemá žádnou.Jedinou možností je – hrát všech 20.Toto, všák, má jisté následky -hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru.Jakmile to tak je, můžete jednoduše pokračovat a zmáčknout Spin přepínač k zahájení hlavní události.Použijte Turbo tlačítko abyste Koi Princess roztočili 5 válců o dost rychleji or engage Auto Play.Woo-hoo! Je čas na hraní!

 

Koi Princess za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Výhra se skrývá za 2 či více stejné symboly které se objeví vedle sebe
 • Válce musíte roztočit se všemi 20-ti řadami
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výhry na tomto automatu se vyplatí zleva doprava, ale scatter se vyplácí z jakékoliv strany
 • V případě výher na různých liniích, skóre bude sečteno
 • Pokud získáte více než jednu výhru, budete zaplaceni pouze za nejvyšší z nich
 • Scatter ‚Rozptýlené‘ výhry jsou kombinovány s výherními řadami
 • Umístění scatter výher je na válcích 1, 3 a 5
 • Pokud by došlo k selhání herního hardwaru nebo softwaru, dojde k následujícímu: výhry a výplaty budou automaticky zrušeny a vložené sázky budou kompenzovány
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Tipsport, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Válce a výherní řady

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, NetEnt se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců.Koi Princess otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento uklidňující titul, soustředit se pouze na vyhrávání.Tím že se naučíte které figury jsou přítomny v Koi Princess budete schopni ihned rozpoznat když budete blízko zisku jedné z těch pravidelnýchr cen.Válce mají 11 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.K tomu navíc, 11 obrázkové symboly také obsahují overlay wild – překrývaný zástupný zodpovědný za celé válce.

 

Koi Princess online za skutečné peníze Hrajte hned u Tipsport 

 

Výherní řady jsou tu od toho, aby rozhodly, kolik vám tento slot od NetEnt zaplatí. Koi Princess obsahuje 20 takových, a jak se rozprostírají napříč válci, pomáhají vám sbíratcenou 250000 Kč.Aktivování všech výherních řad zvýší vaše šance na spojení správných symbolů a velké vítězství.Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Koi Princess máte všechny výherní řady automaticky aktivní.A navíc, NetEnt se rozhodl dát Koi Princess řadám zleva doprava směr výplat.Koi Princess nevyplácí ani tak zřídka.

Symbol s nejvyšší výhrou

Obrázek Koi Princess je právě tím symbolem, na který musíte dávat pozor, jelikož je to u tohoto automatu něco jako jackpot symbol. Na to, aby se vaše sázka na linii znásobila díky tomuto symbolu 400-krát, musí být výherní kombinace tvořena z 5 těchto obrázků.Jsme si jisti, že byste chtěli vyhrát maximum, které je 10000 Kč. Nicméně, tolik peněz si vyžaduje velkou odvahu. Musíte totiž zapnout všech 20 výherních linií a na každou z nich vsadit maximální sázku ve výši 25 Kč.V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 400-násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku 10000 Kč na linii, po obdržení všech 20 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o 25 Kč.

 

Koi

Standardní symboly

Firma NetEnt do tohoto automatu navrhla a začlenila 11 různých symbolů. Ten nejlepší už znáte – Koi Princess symbol, ovšem asi byste měli vědět i o těch ostatních. Zde jsou v pořadí od nejvýše vyplácejícího:

 • ObrázekLion vám vyhrajte 300x sázky na linii
 • Obrázek Golden Coins vás možná potěší, možná ne – hodnota je 200-tinásobek vaší sázky
 • Ace symbol – 160x vaši sázky
 • Výherná kombinaceikony 10 znamená, že vaše konto naroste o 100x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • WIld wild (zástupný) motiv
 • Dragon scatter motiv
 • Užitečný expanding wild (rozšířující zástupný) – Wild

Wild

Wild symbol v Koi Princess je snadné rozeznat- je přezdívaný WIld.V Fantasy video slotových hrách wild – zástupný může nahradit jakýkoliv ze 11 symbolů.Takže pokud nebudete skórovat často s WIld, jediným vysvětlením je že jste byli prokleti mumií!A seřazení pouze wild symbolů může vyplácet 500x. Všechny 5 válců musí ukázat wild na aktivní výherní řadě.

 

hrát Koi Princess o skutečné peníze

Scatter

V rámci automatu Koi Princess je další atraktivní symbol – scatter.Byl pojmenován jako symbol Dragon.Skvělou věcí tohoto Koi Princess scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 20 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici.Upozorňujeme, že tento symbol se objevuje exkluzivně na válci 1, 3 a 5.Mocný Dragon scatter také zapíná mód volných her a také po nich následující bonusové kolo.Který z 11 symbolů této hry tohle dokáže? Žádný…

 

Koi Princess točení zdarma#

Extra Hry

Popovídejme si o nestandardních vlastnostech.

Kolo volných zatočení

Sure Win a Wild Reels je ve hře Koi Princess zdarma mimořádná hra s volnými zatočeními, která vám umožňuje hrát kola hry Koi Princess bez sázení, ale stále získávat peníze.Tento bonus získáte pomocí obrazce Dragon, v těchto automatech je to zároveň Scatter.S volnými zatočeními můžete pokračovat až do konečného počtu 10 kol.

Bonus Wheel funkce

Funkcí Bonus Wheel vám hra poskytuje chvilku na nadechnutí, než se zase začnete bavit točením kotoučů.Také obsahuje nějaké parádní ceny.Bonusové kolo Bonus Wheel je spuštěno, když se symbol Dragon objeví na kotoučích.

Vytvořili ve NetEnt hru Koi Princess jako video výherní automat?

Ano!vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento elegantní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Fantasy.

Zvuky ve Koi Princess

Koi Princess vám nenabídne nic speciálního, co se týká zvukových efektů. Má úplně obyčejné videoherní tóny.

Tipsport Ke stažení

Tipsport ke stažení není, což nedává jinou možnost než hrát Koi Princess online.Ohledně online casín s tímto titulem od NetEnt, instant-play casina jako Tipsport jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé.Neřešte Koi Princess ke stažení, prostěregistrujte se teď u Tipsport,za použitím linku nížeposuňte se k hledáníKoi Princess maximální výhra – až 250000 Kč.

 

O společnosti NetEnt

Hlavní adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockhol
Webová stránka:https://www.netent.com/
Operations:Hrani online a v mobilním telefonu, Herní řešení
Zakladatel:Pontus Lindwall
Rok založení:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Sekce Otázek a Odpovědí

Máte-li otázku ohledně hraní Koi Princess, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co znamená zkratka RTP?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Koi Princess během dlouhého období.V případe, že má automat 20 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co mohu očekávat na základě Koi Princess RTP?

S mírou Koi Princess RTP 96.2%, která si stojí dobře oproti ostatním automatů od NetEnt, se tato hrá zdá celkem poklidná

Pokyny k výběru výher

Získávání vašich peněz z této NetEnt hry je skutečně bezproblémové.Každá výhra, kterou jste trefili, míří přímo na váš Tipsport účet.Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru.. Vidíte, nic na tom není.Tipsport má také servis zákaznické podpory, která vám dá veškeré informace, které potřebujete.

Jsou akceptovány výběry peněz pomocí kreditních karet?

Taková možnost není k dispozici. Alespoň ne teď.

Mám Paypal účet. Mohu ho použít k vyzvedávání peněz?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Tipsport Paypal zamítnuty.A co třeba použít místo toho Skrill?Pry ty, kteří nemají rádi moderní online platební metody tu máme bankovní převod.

Najdu také Koi Princess zdarma?

Ano, můžete otestovat a hrát Koi Princess zdarma, jakmile se přihlásíte vaším Tipsport účtem.

Tipsport App

Ano, můžete si užívat všech výhod Koi Princess menších ale častých výher skrze Koi Princess aplikace do mobilu.Snad není třeba připomínat, že Tipsport aplikace je ta jediná kterou potřebujete a je zdarma ke stažení. Určitě za aplikaci nikde nikomu neplaťte, a stahujte ji jen z oficiální stránky.

Koi Princess: Výhody vs. nevýhody

Koi PrincessVýhody:Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content