Hrajte hned u Tipsport 

Motörhead

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!
Přečtěte si tuto recenzi pokud se pokoušíte hrát Motörhead online abyste těžili z některých skvělých cen. Totiž abyste si mohli užít ty nejlepší online sloty, měli byste se blíže podívat na tuto stránku a komplexní informace které poskytuje Abyste začali vydělávat peníze, musíte si zaregistrovat účet u Tipsport, což nezabere ani vteřinu, když použijete výše umístěné tlačítko, abyste se tam dostali.

Přehled

Doufáme, že hledáte Music slotovou hru, protože jste právě jednu našli, jednu, která se může stát vaší nejzamilovanější. Ale pokud ne, alespoň to ověřte, protože se ve vás může skrývat fanoušek Musicslotů. Pojďme nejprve projít úplné základy v této Motörhead recenzi, než se ponoříme do podrobnějších detailů.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 76 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy, což je docela obvyklé, stejně jako počet 76 výherních linií.
 • Minimální požadovaná sázka je 4 Kč.
 • Je zde také verze Motörhead v mobilu.
 • Pravděpodobně byste si měli vyhradit nějaký ten čas na prostudování si pravidel automatu Motörhead, chcete-li zaznamenat pokrok.
 • Váš herní účet se může naplnit penězy, protože hrajete o 125000 mincí, nebo o 625000 Kč hotově.
 • Je zajímavé, že Motörhead RTP, neboli návratnost hráči, je: 96.98%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.

 

Motörhead Motörhead skutečné peníze Motörhead online Hrajte hned u Tipsport 

Motörhead Jackpot

NetEnt se rozhodl nezahrnout žádný jackpot do tohoto 5 válcového online hracího automatu.Nicméně, i když zde není žádný Motörhead jackpot, neznamená to, že tato hra je k ničemu – pokud se vám objeaví 5 the Lemmy Kilmister obrázků, vychutnejte si obrovskou výhru o magické hodnotě 150 násobku vaší sázky na jednu linii.To znamená, že celkově můžete vyhrát až 625000 Kč v případě, že vsadíte na každé roztočení maximální sázku na linii 1000 Kč.Také by vám tyto vysoké výhry měly alespoň na nějakou dobu pomoci zapomenout na chybějící jackpot.

 

hrát Motörhead online Hrajte hned u Tipsport 

Tipy pro hru

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Motörhead online za skutečné peníze:Cílem hry je spojit alespoň 3, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava.Jakmile vstoupíte do Motörhead, budete mít před sebou volbu – použít tlačítko na velikost mince k nastavení vaší sázky.Čím více vsadíte, tím více můžete vyhrát! Stiskněte Spin tlačítko pro zahájení hry.Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže.Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí.Pomalu následujte instrukce krok za krokem, spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Hrát Motörhead o skutečné peníze nebo zdarma?

Chceme vám pomoci při rozhodování, jestli budete hrát Motörhead online o skutečné peníze nebo jestli chcete roztočit bezplatnou verzi se zábavnými penězi.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Motörhead hry o skutečné peníze, sázku můžete upravit kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 4 Kč, nebo ji zvyšte na 1000 Kč.Přesto, tento 76-ti liniový online slot nevyplácí tak snadno nebo často, ale když se tak stane budete se usmívat!Hráč si může vybrat užití velké sázkové moci při hrání této napínavé slotové hry., a přesto máte možnost zvýšit nebo snížit hodnoty mince, přičemž to ej v rozsahu: 0.2 Kč do 5 Kč.Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Točte

Pokud chcete vybrat vaše výherní linie v Motörhead, vězte že to není možné. To je docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to je.Všech 76 z nich jsou vždy zapnuty.A ve skutečnosti to nemusí znamenat neúspěch;hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru.Teď neotálejte se stisknutím Spin tlačítka.Pokud chcete rychlejší akci těchto 5-ti válců, Motörhead vás nechá použít své Turbo tlačítko, anebo můžete zvolit Auto Play pro bezstarostné hraní.Připravit, pozor… teď!

 

Motörhead Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Už zde bylo řečeno, že Motörhead je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Ikona tabulky výher, kterou najdete na obrazovce, vám vysvětlí vše o výhrách
 • 3 stejné, sousedící symboly jsou výherní.
 • Pravidly je dáno na kolika z 76 linií se hraje
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Orientace výher na linii je zleva doprava, ale pokud dostanete scatter, ten se vyplatí bez ohledu na směr
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních řadách dojde k součtu
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Výhry na čarách se přičtou ke scatteru
 • Válcům 3, 4 a 5 je přiřazena scatter výhra
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Tipsport, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Výherní řady a válce

NetEnt se rozhodl vyrobit tuto hru s válci.Směr dolů je způsob, jak se 5 válců točí v Motörhead. V podstatě, když roztáčíte tuto vzrušující slotovou hru, vše co musíte dělat, je plánovat jak vyhrát.Seznamte se se Motörhead symboly dobře protože ty mají na svědomí výdej vysokých výher.Válce mají 10 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.Kromě toho, 10 dlaždice obsahují stacked wild (skládaný zástupný), které jsou určeny k pokrytí válců.Navíc, je také důležité mít na paměti tento velice speciální symbol: Mystery Symbols.

 

Motörhead online za skutečné peníze Hrajte hned u Tipsport 

 

Výhry v Motörhead jsou určené jejich štědrými výherními řadami. Jedna z kombinací symbolů které přistanou na vámi vybraných řadách vám přinese625000 Kč.Zahrnutí všech výherních řad v Motörhead je ta nejlepší možnost.Naštěstí, v Motörhead zastaralá možnost volitelných výherních řad byla odstraněna NetEnt. Oh, časy se mění!A teď, tato poutavá hra platí zleva doprava jako spousta jiných video slotů.A zatímco se všeobecně věří, že hry mající 76 výherních řad mohou odměňovat méně tak ale tento video slot ve skutečnosti vyplácí některé hodnotné ceny.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Zapamatujte si ikonu Lemmy Kilmister, který je téměř jako jackpot. Nese s sebou výhru, která vynásobí vaši sázku na linii až 150x v případě, že výherní kombinace je tvořena z 5-ti těchto symbolů.V přepočtu tedy vaše výhra může být až 150000 Kč pro jednu linii, za předpokladu, že hrajete se všemi 76 výherními liniemi a vaše sázka je nastavena na maximum, tedy 1000 Kč.Nejvyšší sázka na linii je zde Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést je mincí, tedy Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 76 výherních linií, tak si to teď spočítejte.

 

Motörhead zadarmo

Standardní symboly

NetEnt zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 10 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Lemmy Kilmister je v této ohromující hře možné najít tyto symboly:

 • Symbol Golden Star, který vyplácí 50x sázky na jednu linii, což je druhý nejlepší násobitel sázky ve hře Motörhead
 • Uprostřed se nachází symboly Silver Bell a Seven, kterých nejvyšší výhra je, whose best payout is 30x sázky na linii
 • A na konec jsou zde Horseshoe, Cherry a Clover symboly, id kterých můžete očekávat 12x sázky na linii

Extra symboly

 • Ace of Spades wild (zástupný) symbol
 • Scatter obrazec
 • ‚Wild‘ který vnáší do hry unikátní příchuť – Mystery skládaný zástupný (stacked wild) symbol

Zástupný symbol – Wild

Rozpoznání wild symbolu v Motörhead není vůbec složité- Ace of Spades je ikona kterou hledáte.Kterýkoliv z 10 symbolů v Motörhead může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 76 řadě padne.Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství.

 

hrát Motörhead o skutečné peníze

Motörhead Scatter

Bavíme-li se o zajímavých symbolech, v automatu Motörhead naleznete i tzv. scatter symbol, který mají všichni v oblibě.Hlavní výhodou tohoto Motörhead scatter symbolu je, že mu byla ponechána volnost, co se týče všech 76 výherních liniích. To znamená, že výhru vyplácí na jakékoliv pozici.Je potřeba zmínit pravidlo, kterým se scatter řídí – objevit se totiž může exkluzivně jenom na válci číslo 3, 4 a 5 a nikde jinde.S tímto přesvědčivým Motörhead scatterem můžete také obdržet volné hry.Který z 10 symbolů této hry tohle dokáže? Žádný…

 

 Motörhead točení zdarma

Extra Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Hry s volnými zatočeními

Občas během hraní hry Motörhead se sen každého hráče stane skutečností – není to magie, jsou to Motörhead volná zatočení! Na pár kol můžete žít jako ve snu a vydělávat peníze aniž byste platili za hru.Kolo začíná stisknutím ikony Scatter.Počet zatočení je omezen na 10.

Vytvořili ve NetEnt hru Motörhead jako video výherní automat?

Ano!vzhledem k tomu, že toto je video hra, tento módní herní titul má okouzlující grafiku a skvělé zvuky, které ladí s tématem Music.

Herní zvuky

Je přinejmenším logické předpokládat, že Music-tématický slot obsahuje rozlišující zvukové charakteristiky. K přidané 76-výplatní linie slotové jednoduchému designu, zvuky vytvářejí pravou unikátní atmosféru.

Tipsport Ke stažení

Špatná zpráva pro všechny co hledají Tipsport Ke stažení – už není 2013. Hrajte Motörhead online, jako dnes všichni.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Netřeba ztrácet čas s Motörhead ke stažení. Ten čas raději použijte kpřihlaste se k Tipsport právě teď,kliknutím na tlačítko nížea vyhrajte150000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Založen:1996
Zakladatel:Pontus Lindwall
Sídlo ústředí:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Speciality:Hrani online a v mobilním telefonu, Herní řešení
Webová stránka:https://www.netent.com/
Hrajte hned u Tipsport 

 

O&A

Chcete se dozvědět více o Tipsport, či Motörhead strategiích? Pak čtěte dál!

RTP online hracího automatu – Co to je?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Motörhead během delšího časového období.Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 76 linií.

Co je hodnota Motörhead RTP?

Hra s tématem Music vás bude bavit, zato 96.98% míra Motörhead RTP není zrovna drsná – a přesto vás stále může překvapit!

Chci vybrat výhru. Co dál?

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této NetEnt hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná.Na vašem Tipsport účtě budou připsány všechny vaše vyhrané výhry.Dále vyberte způsob výběru, a úspěch je zaručen !Měli byste vědět, že pokud potřebujete něco ujasnit, tak můžete kontaktovat Tipsport zákaznický servis.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

Ne. Bežte se podívat na jejich stránky po jiné možnosti.

Je Paypal podporován?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Tipsport Paypal zamítnuty.Převeďte si vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet.Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Je zde možnost zahrát si Motörhead zdarma?

Budete potěšeni, když uslyšíte, že můžete hrát Motörhead zdarma, když se přihlásíte na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Motörhead velké ceny na které se vyplatí počkat vám přinese tato unikátní Motörhead aplikace.Nezapomeňte, že jediná Tipsport aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Motörhead: Výhody vs. nevýhody

MotörheadVýhody:Nevýhody:
Grafika:
Hry zdarma:
Wild symboly:
Bonusové hry:
Odměny:
Hrát na mobilu:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content