Hrajte hned u Tipsport 

Pyramid: Quest for Immortality

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Jestli chcete zažít nejlepší chvíle s online sloty a hrát Pyramid: Quest for Immortality online aniž by vás to otravovalo, vřele doporučujeme pročtení obsahu této stránky.Pro začátek, budete potřebovat Tipsport účet který můžete začít vytvářet stiskuntím tlačítka umístěného nahoře.

Úvod

Jste připraveni být okouzleni tímto automatem s tématikou Adventure? Zde jsou hlavní funkce hry. Objevte, proč toto není jen obyčejný automat s tématikou Adventure. To, co následuje, jsou základní komponenty hry Pyramid: Quest for Immortality. Postupte níže v této Pyramid: Quest for Immortality recenzi a najdete všechny další odpovědi na často kladené otázky.

 • Kotouče u tohoto automatu jsou očíslovány od 1 do 5. Ač jsou 5 kotoučové automaty běžné, neobvyklý počet 720 cest k výhře bude ideálním nastavením plným zábavy
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Pyramid: Quest for Immortality za skutečné peníze, je 2 Kč.
 • Rovněž je zde i verze automatu Pyramid: Quest for Immortality do mobilu.
 • Raději si sedněte a seznamte se s pravidly, abyste se zdokonalili v tomto automatu.
 • Nejlepší výhra je zde 3600000 mincí or 36000000 Kč v hotovosti.
 • Je docela zajímavé, že Pyramid: Quest for Immortality RTP, tedy návratnost hráči, je 96.48%. S touto šancí potřebujete jen opravdu málo štěstí a vyhrajete balík. Čtěte další odstavec a podívejte se tak na ostatní faktory, které mohou hrát ve váš prospěch.

 

Pyramid: Quest for Immortality online za peníze Pyramid: Quest for Immortality skutečné peníze Pyramid: Quest for Immortality online Hrajte hned u Tipsport 

Pyramid: Quest for Immortality Jackpot

Z nějakých neobjasněných důvodů hra Pyramid: Quest for Immortality nenabízí žádný online jackpot.Ovšem neplatí, že by tato hra nebyla hodna vašeho času – nabízí totiž Tutankhamun symbol, který nahrazuje Pyramid: Quest for Immortality jackpot tím, že vynásobí vaši sázku na linii až 50x.Podívejme se na to takhle – vsadíte-li maximální možnou sázkou na linii 1000 Kč na každé roztočení, vyhrajte až 36000000 Kč.Jsme si zcela jistí, že je to víc než dost na to, aby to vykompenzovalo chybějící jackpot, že jo?

 

hrát Pyramid: Quest for Immortality online Hrajte hned u Tipsport 

Jak hrát

Přečtěte si následující body a hrajte Pyramid: Quest for Immortality online za skutečné peníze s velikým úspěchem.Abyste vyhráli, musíte trefit alespoň 3 odměnu přinášející symboly za řadu. Slot vyplácí left to right.Tak roztočte tyto 5 kotouče, ale ne dříve než rozhodnete o výši sázky..Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením.Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže.Na tuto musíte být ve slotech expertem.Přesto se ujistěte, že jste si přečetli krok za krokem průvodce níže. V případě že potřebujete více detailů, stačí se podívat do pravidel hry a instrukcí, která umějí být vskutku užitečná.

Krok 1: Hrát Pyramid: Quest for Immortality o skutečné peníze nebo zdarma?

Většinou se musíte rozhodnout mezi bezplatnou testovací hrou nebo profesionální verzí se skutečnýi penězi, pokud chcete začít hrát Pyramid: Quest for Immortality online.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Pyramid: Quest for Immortality o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Tipsport finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 2 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč na roztočení.Pamatujte si, že tento nablýskaný slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné abyste použii mince pro sázení v této Adventure-zaměřené hře.ale hráč může zvýšit nebo snížit hodnotu mince, pohybující se od 0.2 Kč do 10 Kč.Hledáte rychlou cestu k sázení předem přesměruje dané maximální částky, která vám vyhovuje? Tak jednoduše klikněte na Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Výherní řady jsou nastavitelné ve většině slotů, které podporují hi-tech grafiku, ale v Pyramid: Quest for Immortality to není ten případ.Jednoduše řečeno, budete muset vsadit na všech 720 z nich.Ačkoliv, toto, má několik velice pozitivníchdůsledků -hrát se všemi ways to win k maximalizaci vašich šancí na výhru.Jen přejděte přímo ke Spin klávese.Použijte možnost Automatické Hry, pokud chcete.To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!

 

Pyramid: Quest for Immortality za peníze Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Už zde bylo řečeno, že Pyramid: Quest for Immortality je skutečně náročný slot. Před tím, než začnete pociťovat skutečný benefit z této složité hry, kterou jste si vybrali, je doporučeno dát pozornost seznamu pravidel, protože ty vám jistě pomohou:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Jakékoliv 3 nebo více stejných, sousedících symbolů vám vyměří výhru
 • Pravidla nastavují fixní počet 720 linií
 • Sázky na linii se vynásobí výhrou na linii.
 • Vyplácí se zprava doleva
 • Bude mnoho různých výher na různých liniích
 • V případě, že na jedné řadě bude více výher, pouze nejvyšší z nich vám přistane na účtu
 • Wild přijde na válec 2, 3 a 4
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Pozn .: Je třeba konzultovat podmínky užívání Tipsport, které se týkají postupů prováděné pro řízení nedokončených her, a také postupů, týkajících se automatického ukončování neaktivních her

Výherní řady a válce

Pokud jde o počet válců, NetEnt se rozhodl udělat tento titul s válci.Očekávejte směr dolů pro těchto 5 válců v Pyramid: Quest for Immortality. Tento směr vám pomůže soustředit se na výhry těchto pohodlných slotových cen.Měl byste vědět Pyramid: Quest for Immortality symboly důkladně, protože vám ty vám získají pravidelné pokud malé výhry.11 dlaždice jsou to co zjistíte že vyskakuje v náhodném pořadí, včetně slotového zástupného – wild symbolu.

 

Pyramid: Quest for Immortality online za skutečné peníze Hrajte hned u Tipsport 

 

NetEnt zvolil alternativní systém výherních řad pro tento slot a dal mu 720 výherních kombinací. Nemějte strach – tento 5-válcový automat opravdu není složitý. Jakmile seřadíte 3 symboly na sousedících válcích, můžete vyhrát až 50x řádkové sázky. Vnímejte 11 obrazců jako scatters které naplní váš účet sladkou hotovostí kterou jste přišli sbírat.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Pokud jste si všimli symbolu Tutankhamun, pak jste zjistili, že je to něco jako jackpot symbol, který s sebou nese nejvyšší výhru. 5 těchto symbolů ve výherní kombinaci vám navýší účet o 50než sázka na jednu linii.V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 50 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku Kč na linii, po obdržení všech 720 výherních kombinací váš účet exploduje a zvýší se o Kč.Pokud tedy vsadíte 1000 Kč – celkovou maximální sázku, odměnou bude velká suma mincí, které mají hodnotu 50000 Kč za každou z 720 výherních možností.

 

Pyramid: Quest for Immortality zadarmo

Standardní symboly

Tento NetEnt automat obsahuje symbol Tutankhamun, jehož násobitel sázky je nejvyšší, to už víme. Ovšem je zde i mnoho dalších symbolů, dohromady 11. Níže naleznete detaily všech obrázků tohoto jednoduchého automatu:

 • Obrázek Cleopatra má hodnotu ve výši 25 násobku sázky na linii
 • Ikony Scarab a Eagle vám zajistí výhru 10než sázka
 • Ikona Cobra je zde k tomu, aby navýšila váš účet o 8násobek výše sázky na jednu linii
 • Dalším symbole jeAce, od kterého můžete očekávat 7než sázka na linii
 • Nejméně lukrativní obrázky jsou symboly Queen, Jack a 10, kde můžete očekávat nejmenší výhru ve výši 5 násobku sázky.

Speciální symboly

 • Ankh wild (zástupný) symbol

Wild (zástupný symbol)

Najít wild – zástupný symbol v Pyramid: Quest for Immortality je lehké- je nazvaná Ankh.Kterýkoliv z 11 symbolů v Pyramid: Quest for Immortality může být nahrazen wildem (zástupným), bez ohledu na to na které 720 řadě padne.Uvidíte že jen válce 2, 3 a 4 ukazuje tento extra symbol.S Ankh je těžké propásnout výhru v Pyramid: Quest for Immortality!

 

hrát

Extra Hry

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Kaskádové Kotouče

Je velmi cool, když zábavný slot jako Pyramid: Quest for Immortality má něco navíc. V tomto případě Avalanche Multipliers kaskádové kotouče ho dělají jedinečným.Vidíte, NetEnt umožnil těmto pěkně vymyšleným symbolům vybouchnout jakmile vyplatí. 5 kotoučů má místo pro další 11 symboly a nové kombinace.Toto umožní 5 explodujícím kotoučům zformovat 11 symboly které vyplní mezery.Avalanche Multipliers bonus je bonus zvýšen se zvyšujícím se multiplierem.Slot Pyramid: Quest for Immortality vás odmění multiplierem 2x v prvním kole. Každá výhra vylepší multiplier – postupně se zvětší o 1 krok.a nakonec se dostane na 10x.

Je Pyramid: Quest for Immortality video výherní automat?

Naprosto!Jakožto videoautomat, tento třpitivý titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Adventure.

Zvuky

O tomto Pyramid: Quest for Immortality není v podstadě co říci. Je to jen základní video slot s pípaním a bzučením.

Pyramid: Quest for Immortality Ke stažení

Tipsport ke stažení není, což nedává jinou možnost než hrát Pyramid: Quest for Immortality online.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Netřeba ztrácet čas s Pyramid: Quest for Immortality ke stažení. Ten čas raději použijte kregistrujte se teď u Tipsport,za použitím linku nížeposuňte se k hledáníobří cena – 50000 Kč na každé čáře.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Speciality:Hrani online a v mobilním telefonu, Herní řešení
Webová stránka:https://www.netent.com/
Zakladatel:Pontus Lindwall
Sídlo ústředí:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Založen:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Máte nějaké otázky?

Máte-li otázku ohledně hraní Pyramid: Quest for Immortality, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co je RTP?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Pyramid: Quest for Immortality během dlouhého období.Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 720 linií.

Je Pyramid: Quest for Immortality RTP dobré nebo špatné?

Jak si mohu vybrat své výhry?

Pokud chcete proplatit vaše vyhrané peníze z této NetEnt hry tak metoda, kterou to uděláte, je velmi snadná.Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Tipsport účet.Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru., a úspěch je zaručen !Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Tipsport zákaznickou podporu pro více detailů.

Je k dispozici vyzvedávání peněz skrze kreditní kartu?

V době psaní této recenze tato možnost nebyla dostupná.

Je Paypal podporován?

Výběr výher přes Tipsport Paypal zkrátka nejsou možné.Můžete také místo toho vaše výhry převádět přes Skrill.Pry ty, kteří nemají rádi moderní online platební metody tu máme bankovní převod.

Najdu také Pyramid: Quest for Immortality zdarma?

Ano, možnost hrát Pyramid: Quest for Immortality zdarma tu je, jediné co potřebujete je Tipsport účet, který zdarma vytvoříte.

Tipsport App

Určitě, užijte si všechny výhody Pyramid: Quest for Immortality častých, ale menších cen v Pyramid: Quest for Immortality app.NB: jediná Tipsport aplikace kterou potřebujete je ta oficiální, která je úplně zdarma. Tak nenaleťte podvodníkům snažícím se vám prodat tuto aplikaci za peníze.

Pyramid: Quest for Immortality: Výhody vs. nevýhody

Pyramid: Quest for ImmortalityVýhody:Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content