Hrajte hned u Tipsport 

Reel Rush

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Jestli chcete zažít nejlepší chvíle s online sloty a hrát Reel Rush online aniž by vás to otravovalo, vřele doporučujeme pročtení obsahu této stránky.Budete se muset přihlásit ke svému Tipsport účtu a je to tady. Uvidíte tady tlačítko které vás dovede k registrační stránce, žádný strach.

Přehled

Jste připraveni být okouzleni tímto automatem s tématikou Fruit? Zde jsou hlavní funkce hry. Objevte, proč toto není jen obyčejný automat s tématikou Fruit. To, co následuje, jsou základní komponenty hry Reel Rush. Postupte níže v této Reel Rush recenzi a najdete všechny další odpovědi na často kladené otázky.

 • Tento hrací automat má 5 kotoučů. Je to zcela obvyklé provedení, které naleznete u většiny automatů s 3125 výherními liniemi od firmy NetEnt
 • Když chcete hrát Reel Rush za skutečné peníze, minimální sázka bude 10 Kč.
 • Samozřejmě, můžete zatočit také verzi Reel Rush v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože NetEnt zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Největší výhra, které zde můžete dosáhnout, je 480000 mincí nebo 960000 Kč v hotovosti.
 • Zajímavé je také Reel Rush RTP, tedy návratnost hráči, které je 97%. S touto šancí potřebujete jen opravdu málo štěstí a vyhrajete balík. Čtěte další odstavec a podívejte se tak na ostatní faktory, které mohou být ve váš prospěch.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Reel Rush Jackpot

Je to divné, ale do tohoto 5 válcového automatu nebyl zahrnut žádný online jackpot.Namísto Reel Rush jackpotu můžete trefit na všech 5 válcích Strawberry symbol, což může vaši výhru značně zvýšit u tohoto NetEnt hracího automatu tím, že znásobí vaši sázku na linii 1000-krát. Otázka zní, jak?Podívejte se na to takhle: pokud vsadíte maximální částku, tedy 1000 Kč na každé roztočení, můžete předpokládat solidní výhru až 960000 Kč.To by mohlo stačit, abyste zapomněli na chybějící Jackpot, alespoň na chvíli.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce hraním

Potřebujete doplňující informace o tom jak hrát Reel Rush online za skutečné peníze? Pak je tato recenze online slotů právě pro vás.Všechny kombinace zleva doprava obsahující 3 nebo více stejných symbolů mají nárok na výhru.Než se do toho ponoříte, nastavte vaši sázku zvolením velikosti mince.Spin tlačítko zahájí hru pod současným nastavením.Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho,Je to ještě náročnější než hrát váš základní slot.Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát, ale v případě, že si nebudete jistí v jakékoliv části hry, nahlédněte do pravidel hry.

Krok 1: Co je lepší – demo verze nebo Reel Rush se skutečnými penězi?

Teď už se musíte rozhodnout, jestli budete hrát Reel Rush online v nastavení se skutečnými penězi nebo jestli chcete jen otestovat hru v bezstarostném režimu pro začátečníky, která nevyžaduje žádné platby.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Velikost sázky v Reel Rush o skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. NetEnt vám dává šanci ji změnit, jak a kdy se vám hodí. Můžete ji nastavit na minimum: 10 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč v jednom roztočení.Pamatujte si, že tento nablýskaný slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost.Je možné abyste použii mince pro sázení v této Fruit-zaměřené hře.Řádková sázka je mince, což nemůžete snižovat nebo zvyšovatale hráč může zvýšit nebo snížit hodnotu mince, pohybující se od 0.2 Kč do 2 Kč.Je snadné vyladit vaši sázku v Reel Rush – jednoduše nastavte vámi požadovanou částku použitím navržených Bet Max tlačítka.

Krok 3: Vybírání vámi požadovaných čísel řad

Teď se musíte obrátit k těmto ways to win.Minimálně musíte vsadit na 45.Rozhodnutí se pro tuto hodnotu sníží vaši sázku – až k 10 Kč, v tuto chvíli vaše šance na výhru také klesnou.Vaše sázka bude ještě vyšší: celkem až 1000 Kč.Na druhou stranu, výběr pouze těch řad, které vám přinesou výhru, je nemožný.Jakmile je to vyřešeno, běžte dál a klikněte na Spin ke zahájení akce.Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Reel Rush Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play.Woo-hoo! Je čas na hraní!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Jak jsme již dříve říkali, tak Reel Rush není jen tak obyčejný slot.Než si začnete užívat tento NetEnt titul, musíte se ho nejdříve naučit ovládat. Ale následování pravidel je velmi jednoduché a velmi pomohou. Zde jsou detaily:

 • Pro informace o výhrách si prohlédněte tabulku výher, do ní se dostanete přes tlačítko na hlavní obrazovce
 • Výhra se skrývá za 3 či více stejné symboly které se objeví vedle sebe
 • Vyberte počet 3125 výherních linií
 • Vyhrát můžete pouze na vybraných liniích
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Výhry na tomto automatu se vyplatí zleva doprava
 • V případě jakýchkoliv vícenásobných výher na různých výherních řadách dojde k součtu
 • Pokud získáte více než jednu výhru, budete zaplaceni pouze za nejvyšší z nich
 • Wild se vyskytne pouze na válci 2, 3, 4 a 5
 • V případě selhání herního softwaru nebo hardwaru boudou všechny výhry a výplaty považovány za neplatné a vklady budou vráceny
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky použití Tipsport, kde je odkaz na řízení nedokončených her a příslušné postupy. Zkontrolujte také postupy, které se týkají času, který budete mít před automatickým ukončením neaktivních her

Válce a výherní řady

Tento rafinovaný online slot byl pečlivě vyroben v NetEnt, který se rozhodl dát do něj počet 5 válců navržených tak, aby zdůraznily Fruit motiv.Očekávejte směr dolů pro těchto 5 válců v Reel Rush. Tento směr vám pomůže soustředit se na výhry těchto pohodlných slotových cen.Tím že se naučíte které figury jsou přítomny v Reel Rush budete schopni ihned rozpoznat když budete blízko zisku jedné z těch pravidelnýchr cen.Této online slotové hře byly přiřazeny 12 symboly, které naskočí na vaší obrazovce nahodilým způsobem, včetně wild – zástupného symbolu.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Místo představení klasických výherních řad, NetEnt se tady rozhodl pro něco ještě dynamičtějšího – 3125 výherní linie. Způsob jakým Reel Rush jako hra s výherními liniemi funguje je jednoduchý. Vše co potřebujete je minimálně 3 sousedních symbolů, přičemž pozice5 válců nehraje roli. To znamená že 12 symboly jsou ve skutečnosti scatters, což může významně přispět k výhře hodnotných cen.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Strawberry. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 1000 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto NetEnt automatu velmi atraktivní hru.Vsadíte-li Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude mincí, což je přesně Kč za každu jednu z 3125 výherních možností.Pro výhru 1000000 Kč budete muset zainvestovat – zapnout všech 3125 výherních nmožností a vsadit 1000 Kč na každé jedno zatočení.

 

Více informací o symbolech

NetEnt zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 12 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Strawberry je v této roztomilé hře možné najít tyto symboly:

 • Zajímavý symbol Pineapple byl oceněn na 500x výše vaši sázky na linii
 • Dalšími docela solidním symbolem je symbol Lemon, který vyplácí 250x výši sázky na jednu linii
 • Výherná kombinace symbolu Watermelon vám zaručí 200x vaší sázky
 • Téměř na samém konci máme Grapes symbol, který vám zajístí výhru ve výši 150x sázky na linii
 • U obrázku Candies můžete očekávat výhru ve výši 50 násobku sázky na linii.

Bonusové symboly

 • Wild symbol

Zástupný symbol – Wild

Nebudete mít žádný problém s rozpoznáním wild ikony v Reel Rush. Je tak jasně označen – wild.Pokud jde o tento Fruit slot, wild má nahradit jakékoliv z 12 polí.Tento extra symbol se objeví jen na válcích 2, 3, 4 a 5.Takže pokud vám přes cestu nepřeběhla černá kočka buďte si jisti že budete vyhrávat často s Wild dlaždicí.

 

Speciální Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Kolo volných zatočení

Občas vás hra Reel Rush odmění nečím, co se může stát jako splněný sen – Reel Rush zdarma s volnými zatočeními! Umožní vám to hrát kola bez utrácení peněz a co vyhrajete, je vaše.Dostanete 8 zatočení, která nebudete muset využít všechna najednou.

Je Reel Rush video výherní automat?

Ano!Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Fruit.

Herní zvuky

Pokud se vám líbí tento Fruit-příbuzný slot, potom vám tedy Reel Rush dá úplně všechno, protože NetEnt ho vytvořil velmi věrohodně. A proto Tipsport hráči získájí obrovské zkušenosti.Nicméně, pokud budete chtít hrát Reel Rush v tichosti, tak můžete použít mute-tlačítko a užít si to bez zvukových efektů.

Tipsport Software

Vaší jedinou možností je hrát Reel Rush online, protože žádná verze Tipsport ke stažení neexistuje.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Zapomeňte na to Reel Rush stáhnout, prostěpřihlaste se k Tipsport právě teď,za použitím linku nížeposuňte se k hledáníReel Rush maximální výhra – až 960000 Kč.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Aktivní od:1996
Zakladatel:Pontus Lindwall
Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka:https://www.netent.com/
Hrajte hned u Tipsport 

 

Otázky a Odpovědě

Máte-li otázku ohledně hraní Reel Rush, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co je RTP automatu?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Reel Rush za delší časové období.Vždy se uvádí v procentech. Například můžete najít, že RTP je v rozmezí od 93% do 96% u automatů, které mají 3125 linií.

Co je hodnota Reel Rush RTP?

S tímto titulem od NetEnt můžete vše brát s klidem, nejen díky celkovému pocitu z hraní, hodnota Reel Rush RTP 97% je totiž taky celkem fajn.

Jak si mohu vybrat své výhry?

Získávání vašich peněz z této NetEnt hry je skutečně bezproblémové.Všechny vaše zasloužené peníze jsou na vašem Tipsport účtě.Zvolte jednu z možností výběru, je to tak snadné.Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Tipsport.

Bude problém, když si budu chtít vybrat peníze z mého účtu pomocí kreditní karty?

Ne.

Mohu použít Paypal?

Ne, přes Tipsport Paypal výběry peněz nejsou možné.Vyzvedněte si vaše vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet.Použití obyčejného bankovního převodu je také spolehlivá a jednoduchá volba.

Je tu nějaký způsob, jak hrát Reel Rush zdarma?

Ano, je možné hrát Reel Rush zdarma, jen se přihlašte na váš Tipsport účet.

Reel Rush Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Reel Rush častý přísun výher vám přinese tato unikátní Reel Rush aplikace.Poznámka: Je jen jedna Tipsport aplikace do mobilu, která je oficiální, a úplně zdarma. Tak prosím za aplikaci neplaťte na podivných stránkách.

Reel Rush: Výhody vs. nevýhody

Reel RushVýhody:Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content