Hrajte hned u Tipsport 

Secrets of Atlantis

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Pokud chcete získat know-how jak hrát Secrets of Atlantis online a zažít nejlepší dobrodružství s online sloty, věnujte pozornost této recenzi. Nejlepší způsob jak začít je vytvořit si nový Tipsport účet kliknutím na tlačítko přímo nahoře.

Secrets of Atlantis Online: Hlavní vlastnosti

Věříme, že hledáte výherní automat s tématikou Fantasy, protože jste právě jeden takový našli. Ten, který by se mohl stát vaším nejoblíběnějším. A pokud ne, aspoń ho zkuste, mohl by se ve vás totiž skrývat fanda her souvisejících s Fantasy. Nejdříve si v této Secrets of Atlantis projděme naprosté základy, než pokročíme k detailům.

 • Tento výherní kasino automat má 5 kotoučů. Je to docela obecná struktura hry, kterou je možné najít u většiny herních systémů s množstvím 40 výherních linií
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Secrets of Atlantis za skutečné peníze, je 4 Kč.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Secrets of Atlantis do mobilu.
 • Raději si sedněte a seznamte se s pravidly, abyste se zdokonalili v tomto automatu.
 • Tato hra nabízí ohromující výhru, se kterou můžete domů odejít bohatší o 320000 mincí nebo 1600000 Kč.
 • 97.1% – to je Secrets of Atlantis RTP (návratnost hráči). Chtěli byste vědět, co tak masivní RTP tohoto automatu může znamenat? Pak pokračujte v čtení!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Secrets of Atlantis Jackpot

Žádný druh jackpotu pro online hrací automaty zde.Namísto Secrets of Atlantis jackpotu můžete trefit na všech 5 válcích Pearl-Shell symbol, což může vaši výhru značně zvýšit u tohoto NetEnt hracího automatu tím, že znásobí vaši sázku na linii 400-krát. Otázka zní, jak?Takže v případě, že je vaše sázka na maximální hodnotě 1000 Kč na každé roztočení, váš účet bude doplněn o 400000 Kč krát sázku na linii.Proto se v případě výhry této částky stává jackpot opravdu zbytečností.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce pro hraní

Přečtěte si následující body a hrajte Secrets of Atlantis online za skutečné peníze s velikým úspěchem.Připojte 3 až 5 stejných symbolů na řádku z buď zleva doprava nebo v opačném směru pro vyplacení výhry.Jakmile jste ve hře, můžete měnit velikost vaší sázky nastavením velikosti mince.To zvýší vaši sázku ale také částku, kterou vyhrajete. Pro první roztočení jen klikněte na tlačítko Spin.Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže.Na tuto musíte být ve slotech expertem.Podívejte se na průvodce krok za krokem níže. Pravidla jsou názorná a pomohou vám připojit se k okruhu hráčů kteří si tuto hru užívají denně.

Krok 1: Secrets of Atlantis za skutečné peníze vs bezplatná hra

První volba kterou musíte udělat je jestli budete hrát Secrets of Atlantis online za peníze, nebo bezplatnou verzi.Pro hru Secrets of Atlantis bez rizika nebo ztráty hotovosti jen následujte odkaz na Tipsport stránku s bezplatnou hrou, nebo rovněž bezplatnou mobilní verzí. Ale nezapomeňte, že lidé vyhravají 1600000 Kč, když hrají Secrets of Atlantis za skutečné peníze.

Krok 2: Zvolte si svou kreditní částku

Jakmile poprvé roztočíte 5-ti válci, vaše sázka je zcela přizpůsobitelná. Můžete ji nastavit tak, aby vyhovovala vašim cílům ve hře Secrets of Atlantis o skutečné peníze, a samozřejmě i vašim Tipsport finančním možnostem. Pokud si přejete, můžete nastavit minimum na 4 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč na roztočení.Mějte na paměti že tento trochu okázalý slot má tyto menší ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, ale stále získat dobrou návratnost.Je možné abyste použii mince pro sázení v této Fantasy-zaměřené hře.Tento bezvadný a třpytivý slot vám dává plnou moc: hodnota mince je minimálně 0.2 Kč a maximálně 5 Kč na minci, a počet mincí na řadu se pohybuje mezi 1 a 10.Hledáte rychlou cestu k vsazení přesně takové částky kteoru chcete? Jen klikněte na Bet Max tlačítko.

Krok 3: Spin

Není to moc obvyklé mezi sloty s tak parádní grafikou nedávat možnost výběru výherních linií, ale Secrets of Atlantis to prostě neumožňuje.Všech 40 z těchto řad jsou vždy aktivovány.Pořád, z toho můžete mít jen užitek:podstatným úlovkem je to, že pokud jsou v chodu všechny linie, nahromadíte mnohem více vítězství.Jakmile to tak je, můžete jednoduše pokračovat a zmáčknout Spin přepínač k zahájení hlavní události.Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Secrets of Atlantis Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play.To znamená, že zábava začíná za 3…2…1… Začínáme!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Do teď jste pochopili, že tomuto Secrets of Atlantis jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři Secrets of Atlantis, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Vyhrát je jednoduché – stačí roztočit kotouče a spárovat 3 symboly
 • Háčkem v této hře je, že musíte vsadit na všech 40 linií, i když jen zkoušíte své štěstí
 • Sázky na liniích jsou vynásobený výhrami na liniích
 • Výhry jsou vypláceny oběma směry, to znamená od válce zcela vlevo k tomu napravo a naopak
 • Bude mnoho různých výher na různých liniích
 • Pokud získáte více než jednu výhru, budete vyplaceni pouze za nejvyšší z nich
 • Pokud dojde k selhání hardwarové nebo softwarové části, očekávejte, že výplaty a výhry budou zrušeny a sázky budou vráceny na váš účet
 • Pozn.: Konzultujte podmínky užívání Tipsport, abyste se seznámili s postupy, které se používají při řízení nedokončených herních kol, a také tam zjistíte, kdy se automaticky ukončí nečinná hra

Válce a výherní řady

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, NetEnt se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců.Způsob jakým se 5 válců v Secrets of Atlantis točí, je směr dolů. To dovoluje hráči nesoustředit se na nic jiného než hraní tohoto online slotu.Opravdoví sázkaři si zapamatují Secrets of Atlantis dlaždice takže budou vědět přesně které kombinace přinášejí tato častá vítězství.Jsou tam 8 ikony, které se objevují náhodně, společně se zástupným symbolem.Kromě toho 8 symboly také pokrývají a skládaný zástupný, které mohou pokrýt celé válceA také vždy se soustřeďte na speciální symbol: Nudge Wild.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Výherní řady jsou tu od toho, aby rozhodly, kolik vám tento slot od NetEnt zaplatí. Secrets of Atlantis obsahuje 40 takových, a jak se rozprostírají napříč válci, pomáhají vám sbíratcenou 1600000 Kč.Nejlepší vítěznou strategií která zahrnuje Secrets of Atlantis výherní řady je zapojit je všechny.Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Secrets of Atlantis máte všechny výherní řady automaticky aktivní.Výherní řady v této hře vyplácejí zleva i zprava narozdíl od jiných video online slotů.Tyto ceny přijdou často. A vezmeme-li v úvahu že tady jsou 40 výherní řady, budete mít spoustu výherních příležitostí.

Symbol s nejvyšší výhrou

NetEnt obohatil tento automat o symbol Pearl-Shell – nejvýnosnější obrázek u tohoto automatu, který je něco jako jackpot symbol s nejvyšší výhrou. Vaše sázka se znásobí až 400-krát v případě, že je výherní kombinace tvořena 5 těmito symboly.Je-li vaše maximální sázka na linii Kč, můžete vyhrát až 4000 mincí, což je přesně Kč za každou jednu z 40 výherních linií.Vsadíte-li Kč – tedy maximální sázku, výše výhry u tohoto symbolu bude 4000 mincí, což je přesně Kč za každu jednu z 40 výherních linií.

 

Ostatní symboly

Kromě exkluzivního symbolu Pearl-Shell jsou u tohoto video automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 8. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Obrázek Diamond Crab přináší výhru 70 násobku sázky na linii
 • Dalšími docela solidním symbolem je symbol Emerald Turtle, který vyplácí 60x výši sázky na jednu linii
 • Výherná kombinace symbolu Diamond Jellyfish vám zaručí 50x vaší sázky
 • Crab, Turtle a Jellyfish symboly, které vám zajistí nejmenší výhru ve výši – 15x sázka na linii.

Bonusové symboly

 • Mermaid wild (zástupný) symbol

Wild symbol

Projděte si symboly v Secrets of Atlantis a lehce najděte wild- je přezdívaný Mermaid.V Fantasy video slotových hrách wild – zástupný může nahradit jakýkoliv ze 8 symbolů.Takže pokud vám přes cestu nepřeběhla černá kočka buďte si jisti že budete vyhrávat často s Mermaid dlaždicí.

 

Secrets of Atlantis – Je to video výherní automat?

Ano!Protože to je video herní automat, tato jiskřivá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Fantasy.

Herní zvuky

Nečekejte fantastický soundtrack, který vás bude doprovázet při honbě za zlatem. Všechno, co zde uslyšíte, jsou velmi obyčejné zvukové efekty běžných videoher.Není divu, že tento video herní slot obsahuje i nastavení hlasitosti.

Tipsport Ke stažení

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Secrets of Atlantis online.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Neřešte Secrets of Atlantis ke stažení, prostěpřihlaste se k Tipsport právě teď,za použitím linku nížea vyhrajteobří cena – 400000 Kč na každé čáře.

 

O společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Otázky a Odpovědě

O Tipsport pravidlech a Secrets of Atlantis tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP hracího automatu – co to je?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Secrets of Atlantis během dlouhého období.Například máme-li automat, který obsahuje 40 řad, průměrná hodnota RTP bude mezi 93% a 96%.

Co mohu očekávat na základě Secrets of Atlantis RTP?

Chci vybrat výhru. Co dál?

Vyhráli jste velké množství peněz a chcete je teď vyzvednout? Velmi jednoduché.Vaše vyhrané peníze míří přímo na váš Tipsport účet.Ve skutečnosti si vyberete vaši preferovanou metodu převodu peněz, a je to.Samozřejmě, pokud budete potřebovat další pomoc, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu Tipsport.

Jsou akceptovány výběry peněz pomocí kreditních karet?

Toto online kasino takovou možnost nenabízí.

Mohu převést peníze na svůj Paypal účet?

Ne, vybírání peněz přes Tipsport Paypal není možné.Můžete také místo toho vaše výhry převádět přes Skrill.Pro lidi, kteří nemají rádi moderní online bankovní možnosti, tu máme standardní bankovní převod peněz.

Mohu hrát Secrets of Atlantis zdarma?

Budete potěšeni, když uslyšíte, že můžete hrát Secrets of Atlantis zdarma, když se přihlásíte na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Ano, můžete si užívat všech výhod Secrets of Atlantis menších ale častých výher skrze Secrets of Atlantis aplikace do mobilu.Poznámka: Je jen jedna Tipsport aplikace do mobilu, která je oficiální, a úplně zdarma. Tak prosím za aplikaci neplaťte na podivných stránkách.

Secrets of Atlantis – Výhody a nevýhody

Secrets of AtlantisVýhody:Nevýhody:
Grafika:
Hry zdarma:
Wild symboly:
Bonusové hry:
Odměny:
Hrát na mobilu:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content