Hrajte hned u Tipsport 

Starburst

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Napsali jsme tuto recenzi, protože vás chceme zásobovat informacemi, které byste mohli potřebovat, pokud chcete hrát Starburst online, tudíž zažít nejlepší chvíle hry s online sloty. Začít nebude žádný problém – zaregistrujte si účet u Tipsport, jednoduše následováním odkazu uvedeného tady.

Úvod

Toužíte po pěkném automatu s tématem Gems? NetEnt pyšně uvádí hru s tématem Gems. Prostudujte si Starburst recenzi a zjistěte, proč je tak důležité tento automat vyzkoušet. Níže najdete vysvětlená pravidla počínaje najzákladnějšími funkcemi.

 • Pohleďte na 5 kotoučů v automatu Starburst. Je zvykem, že hrací automaty mají lichý počet válců. NetEnt je navrhnul tak, aby nabízely ne méně než množství 10 linií
 • Minimální sázka, kterou můsíte vložit, abyste mohli hrát Starburst za skutečné peníze, je 2 Kč za sázku.
 • Mějte tento automat vždy po ruce i na cestách díky Starburst v mobilu.
 • Unikátní charakter tohoto automatu z něj nedělá složitou hru, jeho pravidla jsou jednoduchá.
 • Pokud vás zajímá, jaká je maximální výhra automatu Starburst, pak vám prozradíme, že můžete očekávat 50000 mincí, nebo 500000 Kč peněz..
 • Starburst RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je 96.1%. To je něco. Čtěte dál a zjistěte, co toto signifikantní číslo znamená, bevíme-li se o hracích automatech.

 

Starburst online za peníze# Starburst skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Starburst Jackpot

Žádný online slot jackpot tato NetEnt hra neobsahuje.K vyvážení tohoto faktu je zde nejvýnosnější the BAR symbol, který vám může vyhrát obrovskou částku peněz tím, že znásobí vaši sázku na linii až 250 krát. Má tedy stejný efekt, jako jakýkoliv Starburst jackpot.Například vsazením maximální částky 1000 Kč na každé roztočení můžete vyhrát 500000 Kč.Také by vám tyto vysoké výhry měly alespoň na nějakou dobu pomoci zapomenout na chybějící jackpot.

 

hrát Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce pro hraní

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Starburst online za skutečné peníze:Cílem hry je spojit alespoň 3, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě v jakémkoliv směru.Ale než si zatočíte měli byste se zamyslet nad výší vaší sázky. Ovladače jsou pohodlně usazené na přístrojové desce.Velké sázky přinášejí také veliké výhry, Teď najděte Spin tlačítko a hrajte.Jak hry pokračují, tato je docela snadná na pochopení.Pomalu následujte instrukce krok za krokema přečtěte si pravidla protože jsou lehce pochopitelná.

Krok 1: Starburst za skutečné peníze vs bezplatná hra

Teď se rozhodněte; můžete hrát Starburst online za skutečné peníze, nebo si pohrát s bezplatnou verzí.Pro hru Starburst bez rizika nebo ztráty hotovosti jen následujte odkaz na Tipsport stránku s bezplatnou hrou, nebo rovněž bezplatnou mobilní verzí. Ale nezapomeňte, že lidé vyhravají 500000 Kč, když hrají Starburst za skutečné peníze.

Krok 2: Vyberte vaši požadovanou částku kreditu

Váš vklad během Starburst o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ho kdy a na co váš Tipsport účet rozhodne, zatímco budete točit. V podstatě, můžete stanovit minimum 2 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na roztočení.Přesto, tento 10-ti liniový online slot nevyplácí tak snadno nebo často, ale když se tak stane budete se usmívat!Máte šanci použít velké množství mincí, když roztáčíte tuto 5-ti válcovou kasinovou hru.Tato zábavná a nápadná slotová hra vám dovoluje mít dobrou míru kontroly: hodnota mince může být kdekoliv mezi 0.2 Kč a 10 Kč na minci,s množstvím mincí na řadu pohybujícím se mezi 1 a 10.Abyste si mohli nastavit vaši sázku tak jak chcete, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Zatočte

Většinou v takto složitě navržených hrách, si můžete vybrat na kolik výherních linií chcete vsadit. Ale ne v Starburst.Musíte vsadit na všech 10 přednastavených řad.Ačkoliv, toto, má několik velice pozitivníchdůsledků -jinými slovy, necháte-li zapnuté všechny lines znamená to lepší vyhlídku na vítězství .Když už vám nestojí nic v cestě, můžete začít točit stisknutím Spin tlačítka.Použijte Turbo tlačítko abyste Starburst roztočili 5 válců o dost rychleji or engage Auto Play.Juchů! Je čas na party!

 

Starburst za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Starburst je typická NetEnt slotová hra. Dokonce i když jste ji nikdy nehráli, tak s ní nebudete mít žádné potíže. Pravidla jsou jednoduchá. Podívejte se sami:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Výhry se vyplácí za 3 či více stejné symboly, které se objeví vedle sebe
 • Háček v této hře je v tom, že musíte vybrat všech 10 linií, i když jen zkoušíte své štěstí
 • Sázky na liniích jsou vynásobeny výhrami na liniích
 • Jsou dva způsoby kterými se vyplatí výherci: z levého k pravému válci; z pravého k levému válci
 • Bude mnoho různých výher na mnoha liniích
 • V případě, že na jedné liniibude více výher, pouze nejvyšší z nich vám přistane na účtu
 • Jediný výskyt wildu je na válci 2, 3 a 4
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Pozn.: Konzultujte podmínky užívání Tipsport, abyste se seznámili s postupy, které se používají při řízení nedokončených herních kol, a také tam zjistíte, kdy se automaticky ukončí nečinná hra

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců; NetEnt učinili rozhodnutí dosadit 5 válců do tohoto titulu, jimiž se snaží přitáhnout pozornost k jeho námětu: Gems.Starburst otáčí 5 válců standardním klesajícím způsobem. To vám umožňuje, když hrajete tento uklidňující titul, soustředit se pouze na vyhrávání.Bylo by dobré kdybyste se dobř seznámili se Starburst symboly, protože tím že to uděláte dostanete tyto lukrativní pokud trochu vzácnější výhry.V podstatě, válce zahrnují 8 dlaždice které se objevují náhodně, včetně zástupných symbolů.8 obrázky obrázky také značí rozšířující wild, které pokrývají válce.

 

Starburst online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

Obecně výherní řady slouží k určení výhry a Starburst není žádnou výjimkou. Je tu 10 řad, čím více jich vyberete, tím blíže jste k vítězstvíkterý 500000 Kč prize.Zahrnutí všech výherních řad v Starburst je ta nejlepší možnost.Nejhorší pocit na světe je když vidíte cenu na nevybrané výherní řadě! To je důvod proč v Starburst máte všechny výherní řady automaticky aktivní.A teď, tato poutavá hra platí v obou směrech jako spousta jiných video slotů.Když máte ceny které se přicházejí zřídka, ale určitě jsou velké, and s pouhými 10 výherními řadami, stále můžete vyhrát ne zrovna slabou částku.

Symbol s nejvyšší výhrou

NetEnt představuje symbol BAR, který je u této hry nejlukrativnějším obrázkem, je něco jako jackpot symbol a přináší nejvyšší výhru. Povede-li se vám dostat 5 těchto symbolů v linii, obdržíte 250x sázky na linii.V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 250 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku 25000 Kč na linii, po obdržení všech 10 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o 100 Kč.Nejvyšší sázka na linii je zde 100 Kč. To znamená, že nejvyšší výhra, kterou si domů můžete odnést je 2500 mincí, tedy 25000 Kč za každou jednu výherní linii. A bavíme-li se o výherních kombinacích, je zde celkově 10 výherních linií, tak si to teď spočítejte.

 

Starburst zadarmo#

Standardní symboly

I když symbol BAR vyplácí nejvíce, měli byste se podívat i na ostatní obrázky, kterých hodnota je solidní. NetEnt do této hry vložil tyto symboly:

 • Ikona Seven s její hodnotou ve výši 120 násobku sázky na linii
 • Symbol Yellow Gem násobí vaši sázku na linii 60-krát
 • Obrázek Green Gem reprezentuje výhru ve výši 50 násobku sázky na linii
 • Symbol Orange Gem je oceněn 40-násobkem sázky na linii
 • Objeví-li se na válcích výherná kombinace symbolůBlue a Purple Gem, můžete očekávat, že se vaše sázka na tuto výherní linii znásobí 25-krát.

Extra symboly

 • Colorful Star wild obrazec

Žolík – Wild

Wild (zástupný) symbol v Starburst je opravdu těžké minout- pole je označeno: Colorful Star.Toto Gems wild (zástupná) pole může nahradit jakýkoliv z 8 ostatních symbolů v této video hře.Tento doplňkový symbol se objeví jen na válcích: 2, 3 a 4.S Colorful Star byste museli být prokletí abyste nikdy nevyhráli v Starburst!

 

hrát Starburst o skutečné peníze#

Vytvořili ve NetEnt hru Starburst jako video výherní automat?

No jistě! Jakožto videoautomat, tento třpitivý titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu Gems.

Zvuky ve Starburst

Pokud se vám líbí tento Gems-příbuzný slot, potom vám tedy Starburst dá úplně všechno, protože NetEnt ho vytvořil velmi věrohodně. A proto Tipsport hráči získájí obrovské zkušenosti.

Tipsport Ke stažení

Špatná zpráva pro všechny co hledají Tipsport Ke stažení – už není 2013. Hrajte Starburst online, jako dnes všichni. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Neřešte Starburst ke stažení, prostě založte si účet u Tipsport, za použitím linku níže posuňte se k hledání nejvyšší výhra v Starburst: 50000 mincích 500000 Kč.

 

O společnosti NetEnt

Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Zakladatel:Pontus Lindwall
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Často Kladené Otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek o hraní automatu Starburst u Tipsport:

Co je RTP?

Tyto tři písmená jsou odvozeny od zkratky Return to Player, česky návratnost hráči. Vyjádřují číslo, které je vypočteno na základě statistických údajů výher automatu Starburst během delšího časového období.Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 10 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Co je hodnota Starburst RTP?

Že míra Starburst RTP činí 96.1%, znamená, že tento výherní automat vás v porovnání s některými jinými automaty od NetEnt nezklame, a také nebuďte překvapení, že se hra zdá být tak jednoduchá.

Jak si mohu vybrat své výhry?

Všechny vaše výhry z tohoto NetEnt titulu mohou být vybrány v několika krocích.Všechny vaše zasloužené peníze jsou na vašem Tipsport účtě.Ve skutečnosti si vyberete vaši preferovanou metodu převodu peněz, a to je poslední krok. Říkali jsme vám, že je to snadné.V případě, že máte nějaké otázky, tak požádejte Tipsport zákaznickou podporu o pomoc.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Ne. Bežte se podívat na jejich stránky po jiné možnosti.

Je Paypal podporován?

V tuto chvíli jsou výběry výher přes Tipsport Paypal zamítnuty.Vyzvedněte si vaše vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet.Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně nejlepší. Můžete zvážit bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Starburst zdarma?

Ano, můžete otestovat a hrát Starburst zdarma, jakmile se přihlásíte vaším Tipsport účtem.

Starburst Aplikace

Určitě, užijte si všechny výhody Starburst vzácných, ale velikých cen v Starburst app.Věřte nám, že jediná pravá Tipsport aplikace je licencovaný program k stáhnutí přímo zde. Neplaťte za aplikaci ani cent, a nestahujte ji odnikud jinud.

Starburst: Výhody vs. nevýhody

StarburstVýhody:Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content