Hrajte hned u Tipsport 

Twin Spin

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Tato recenze je zaměřená na ty který touží hrát Twin Spin online and vydělat tuny hotovosti. Takže, abyste zažili nejúžasnjší zkušenost s web casinem a nejlepší online sloty, jen projděte tuto stránku a její velmi podrobné odstavce než začnete točit.Pro začátek potřebujete nový Tipsport účet který můžete začít vytvářet sitsknutím tlačítka umístěného nahoře.

Přehled

Toužíte po pěkném automatu s tématem Neon retro? NetEnt vám skromě představujetuto hru související s Neon retro. Pročtěte si Twin Spin recenzi, abyste zjistili, proč je maximálně důležité dát tomuto automatu šanci. Níže najdete pravidla počínající vyjasněním základních funkcí hry.

 • Je důležité kolik má automat kotoučů a to je důvodem, proč ve NetEnt využili koncept 5 kotoučů. Tento standardizovaný počet kotoučů může být výjimečně výhodný, s množstvím 243 cest k výhře budete vědět proč
 • Můžete hrát Twin Spin za skutečné peníze pouze s 5 Kč za jednu sázku.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Twin Spin do mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože NetEnt zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Bavíme-li se o velkých výhrách, tak u Twin Spin můžete získat výhru až 270000 mincí 1080000 Kč v penězích.
 • Procentuální návratnost hráči je u této hry 96.6%. Chcete vědět, co tato masivní procentuální hodnota znamená? Čtěte v dalším odstavci.

 

Twin Spin online za peníze# Twin Spin skutečné peníze# Twin Spin online# Hrajte hned u Tipsport 

Twin Spin Jackpot

Je to divné, ale do tohoto 5 válcového automatu nebyl zahrnut žádný online jackpot.To ale neznamená, že je tato hra k zahození – najdete zde totiž Diamond symbol, jehož úkolem je chovat se jako virtuální Twin Spin jackpot, protože může vaši sázku na linii znásobit až 1000krát.Podívejte se na to takhle: pokud vsadíte maximální částku, tedy 1000 Kč na každé roztočení, můžete předpokládat solidní výhru až 1080000 Kč.Tím pádem je fakt, že tato hra nenabízí jackpot, zanedbatelný, protože se stává irelevantním vzhledem k výše zmíněné výhře, o kterou můžete být bohatší.

 

hrát Twin Spin online# Hrajte hned u Tipsport 

Průvodce pro hraní

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Twin Spin online za skutečné peníze návod.Jakmile jste ve hře, můžete měnit velikost vaší sázky nastavením velikosti mince.Spokojeni s nastavením? Stiskněte Spin pro zahájení hry.Než začnete hrát, přečtěte si instrukce níže.Je to ještě náročnější než hrát váš základní slot.Následujte průvodce krok za krokem, spolu s intuitivním menu pravidel hry.

Krok 1: Měl bych hrát Twin Spin o skutečné peníze?

Chcete hrát Twin Spin online za skutečné peníze nebo jen zkusit bezstarostný začátečnický mód který nevyžaduje žádné peníze?Pro hru Twin Spin bez rizika nebo ztráty hotovosti jen následujte odkaz na Tipsport stránku s bezplatnou hrou, nebo rovněž bezplatnou mobilní verzí. Ale nezapomeňte, že lidé vyhravají 1080000 Kč, když hrají Twin Spin za skutečné peníze.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Objem vaší sázky zůstává zcela flexibilní po celou dobu Twin Spin hry o skutečné peníze, dovoluje vám ji upravit, kdykoliv jen chcete, v závislosti na vaší herní strategii. Jděte na nejnižší sázku 5 Kč, nebo ji zvyšte na 1000 Kč.Pamatujte si, že tento nablýskaný slot vám vyplatí menší, ale opakující se výhry, takže můžete očekávat příjemnou návratnost.Můžete také použít mince pro sázení v tomto Neon retro-tématickém slotu.Se sázkou na řadu, která je
mince, tato sázka nemůže být snížena nebo zvýšena. Ačkoliv, můžete zvýšit nebo snížit tuto hodnotu, a to může pokrýt rozsah od 0.2 Kč do 4 Kč.K veškerému nastavení jedním kliknutím, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Zatočte

Většinou v takto složitě navržených hrách si můžete vybrat kolik z cest k výhře chcete vsadit. Ale ne v Twin Spin.Všech 243 z těchto řad jsou vždy aktivovány.Ale to není nutně špatné;se všemi ways to win aktivními, se vaše šance na úspěch významně zlepší.Je, tedy, nejvyšší čas začít stisknutím Spin tlačítka.Twin Spin má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně.Teď pokračujte a bavte se!

 

Twin Spin za peníze# Hrajte hned u Tipsport 

Pravidla

Nenechte se zastrašit herní složitostí. Pokud se cítíte zmateně, tak jste určitě podcenili úroveň výzvy této hry. Twin Spin slot má dobře napsaná pravidla, která napraví vašeho zlomeného ducha:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Pokud dostanete 3 stejné symboly, vyhráli jste. Symboly se ale musí nacházet vedle sebe
 • Háčkem v této hře je, že musíte vsadit na všech 243 linií, i když jen zkoušíte své štěstí
 • Zisk na řadě se násobí sázkou na řadu
 • Výhry jsou vypláceny z levých válců k pravým válcům
 • Bude mnoho různých výher na mnoha liniích
 • V případě více výher na jedné výherní linii se vyplácí pouze nejvyšší
 • Umístění wild znaků bude na válci 2, 3, 4 a 5
 • Pokud dojde k chybě v herním hardwaru nebo softwaru, budou všechny zahrnuté výhry, stejně tak jako výplaty, považovány za neplatné. Všechny zahrnuté vklady budou také refundovány.
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky použití Tipsport, kde je odkaz na řízení nedokončených her a příslušné postupy. Zkontrolujte také postupy, které se týkají času, který budete mít před automatickým ukončením neaktivních her

Válce a výherní řady

Když přemýšleli o počtu válců, NetEnt se rozhodli že tato vzrušující hra by měla obsahovat 5 válců.Dobře známý klesající směr je jediný způsob, kterým se těchto 5 válců točí v populární Twin Spin. Je tudíž dosažitelné, když se otáčejí válce v této příjemné hře, se jen soustředit na vytočení těch nejvyšších výher.Hráči by se měli ujistit že znají Twin Spin symboly opravdu dobře, protože jim přinesou pravidelné výhry.V podstatě, válce mají dlaždice které se ukazují náhodně, včetně slotového wild (zástupného) symbolu.

 

Twin Spin online za skutečné peníze# Hrajte hned u Tipsport 

 

NetEnt se rozhodl dát tomuto slotu 243 výherních linií místo klasických výherních řad. Twin Spin výherní linie jsou docela jednoduché. Potřebujete jen minimálně 3 sousedících symbolů, ale nezáleží na tom jakou mají pozici na 5 válcích. Tímto způsobem, tyto 12 symboly jsou vlastně rozptýlené – scatter přispívající k těmto ohromným výhrám.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Diamond. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 1000 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto NetEnt automatu velmi atraktivní hru.Zmíněná výhra v podobě 1000-násobku může narůst díky 243 výherním monžostem. A to si teprve přestavte že vsadíte maximální sázku na linii Kč. Spočítejte si teď výhru.

 

Twin Spin zadarmo#

Více informací o symbolech

Kromě exkluzivního symbolu Diamond jsou u tohoto 243 liniového automatu další solidně vyplácející symboly, kterých celkový počet je 12. Níže jsou rozebrány podrobněji:

 • Ikona Seven hráčům vyplácí 500x výše jejich sázky na linii
 • Ikona BAR vám zajistí výhru 400než sázka
 • Obrázky Bell a Cherry nejsou sice nejméně vyplácející, ale ani vás neohromí – hodnota je 250-tinásobek vaší sázky
 • Dále jsou zde obrázky Ace, King a Queen s hodnotou 40 násobku výše sázky
 • No a na konec je zde nejméně hodnotný symbol Jack, 10 a 9 – přináší 25x vaši sázku na linii.

Extra symboly

 • Wild ikona

Wild symbol

Projděte si symboly v Twin Spin a lehce najděte wild. Jeho název je zřejmý – zástupný.V Neon retro slotových hrách wild – zástupný může nahradit jakýkoliv ze 12 symbolů.Tento symbol přichází na válcích 2, 3, 4 a 5 a nikde jinde.Takže pokud vám přes cestu nepřeběhla černá kočka buďte si jisti že budete vyhrávat často s Wild dlaždicí.

 

hrát Twin Spin o skutečné peníze#

Je Twin Spin video výherní automat?

Ano!Toto je video automat a jeho třpitivá grafika obsahuje pár animačních triků a zvuky, které kladou důraz na tématiku hry Neon retro.

Herní zvuky

Se všemi těmi změnami v našem světě, Twin Spin stále zůstává při zemi a nabízí nám staré dobré herní tóny.Na druhou stranu ale můžete zvuky v tomto novém slotu upravovat podle libosti pomocí nastavení zvuků.

Tipsport Software

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Twin Spin online.Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz.Zapomeňte na to Twin Spin stáhnout, prostězaregistrujte se u Tipsport,za použitím linku nížea soustřeďte se na získánínejvyšší výhra v Twin Spin: 270000 mincích 1080000 Kč.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Founder:Pontus Lindwall
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Webová stránka:https://www.netent.com/
Aktivní od:1996
Hrajte hned u Tipsport 

 

Sekce Otázek a Odpovědí

O Tipsport pravidlech a Twin Spin tipech a trikech se zde dozvíte více.

RTP hracího automatu – co to je?

RTP je zkratka Return to Player, tedy návratnost hráči. Toto číslo je vypočteno díky statistkým údajům výher u automatu Twin Spin za delší časové období.Vždy je vyjádřeno v procentech a RTP u automatů, které mají 243 linií, se většinou pohybuje v rozmezí od 93% do 96%.

Jak vysoké je Twin Spin RTP?

S mírou Twin Spin RTP 96.6%, která si stojí dobře oproti ostatním automatů od NetEnt, se tato hrá zdá celkem poklidnáMíra Twin Spin RTP 96.6% , která odpovídá dalším automatům od NetEnt, vám připomene, jak hladce a snadně hra probíhá.

Chci vybrat výhru. Co dál?

Jakmile se rozhodnete vyzvednout si peníze, které jste získali v této NetEnt hře, můžete to udělat okamžitě.Každá výhra, kterou jste trefili, míří přímo na váš Tipsport účet.Zvolte jednu z možností výběru, je to tak snadné.Pokud však existuje něco, co vám není stále jasné, neostýchejte se kontaktovat Tipsport servis zákaznické podpory.

Co když si budu chtít vyzvednout peníze přes svou kreditní kartu?

Ne. Doufejme, že Tipsport pro své zákazníky tuto možnost brzy zpřístupní.

Je Paypal dostupný?

Ne, přes Tipsport Paypal výběry peněz nejsou možné.Můžete také místo toho vaše výhry převádět přes Skrill.Pro lidi, kteří nemají rádi moderní online bankovní možnosti, tu máme standardní bankovní převod peněz.

Mohu hrát Twin Spin zdarma?

Budete potěšeni, když uslyšíte, že můžete hrát Twin Spin zdarma, když se přihlásíte na váš Tipsport účet.

Twin Spin Aplikace

Ano, můžete si užívat všech výhod Twin Spin menších ale častých výher skrze Twin Spin aplikace do mobilu.Nezapomeňte, že jediná Tipsport aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Twin Spin – Výhody a nevýhody

Twin SpinVýhody:Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content