Hrajte hned u Tipsport 

Victorious online

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Vše co potřebujete pro nejlepší zážitek s online sloty když chcete hrát Victorious onlinejsou informace poskytnuté na této stránce. Je strašně snadné začít, jakmile jste jednou zaregistrováni u Tipsport, což není zdlouhavý proces – vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko nahoře.

Úvod

Je něco speciálního na hrách s tématem Ancient Rome? Tento velkolepý automat od NetEnt je jeden z nejlepších. I když nejste fanouškem her souvisejících s Ancient Rome, vyzkoušejte ho – může se stát jednou z nejlepších položek na vašem seznamu online automatů. S touto Victorious recenzí pokryjeme všechny detaily – nejdříve však nejzákladnější funkce.

 • Využijte 5 kotoučů v automatu Victorious. Jak se dalo předpokládat, tento výherní automat má lichý počet válců. Firma NetEnt se tak rozhodla zejména proto, aby umožnila vznik 243 výherních linií.
 • Můžete hrát Victorious za skutečné peníze pouze s 5 Kč za jednu sázku.
 • Samozřejmě, můžete zatočit také verzi Victorious v mobilu.
 • Doufáme, že vás lákají komplikovaná a zajímavá pravidla, když hledáte dobré automaty, protože tohle je extra.
 • Nejlepší výhra je zde 192000 mincí or 768000 Kč v hotovosti.
 • Přemýšlíte o Victorious RTP, tedy návratnosti hráči? Jeho míra je 96.9%. To je opravdu solidní číslo, že jo? Pokud chcete detailněji vědět, co to znamená, pak čtěte dál.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Victorious Jackpot

Bohužel, NetEnt se rozhodl do tohoto 5 válcového online hracího automatu neumístit žádný jackpot. Nicméně, jako kompenzace je zde Julius Caesar symbol, který nabízí něco jako výhru jackpotu, protože v případě výhry znásobí vaši sázku na linii až 1500 krát. To znamená, že celkově můžete vyhrát až 768000 Kč v případě, že vsadíte na každé roztočení maximální sázku na linii 1000 Kč. Taková výhra by měla být dostatečně vysoká na to, abyste zapomněli na honbu za jackpotem u jakéhokoliv online hracího automatu, že jo?

 

Hrajte hned u Tipsport 

Naučte se hrát

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Victorious online za skutečné peníze:Cílem hry je spojit alespoň 2, až po maximálně 5 stejné symboly v řadě zleva doprava. Přednastavená hodnota sázky je něco, co zrovna nemusíte chtít, tak využijte čas k nastavení vaší sázky a hodnoty mince. Čím více vsadíte, tím více můžete vyhrát! Stiskněte Spin tlačítko pro zahájení hry. Před začátkem byste se měli soustředit na osvojení toho, Tuto hru je obtížnější pochopit než obvyklé sloty. Vždy je tu průvodce krok za krokem abyste mohli zabojovat se zmatky, které mohou nastat . Samozřejmě je tu také menu pravidel, pokud je pro vás stále něco matoucí.

Krok 1: Victorious za skutečné peníze vs bezplatná hra

První volba kterou musíte udělat je jestli budete hrát Victorious online za peníze, nebo bezplatnou verzi.Victorious režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Tipsport mobilní slotové platformě. Budete ale litovat, pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Velikost sázky v Victorious za skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. NetEnt vám dává šanci ji změnit tak, jak a kdy se vám to bude hodit. Můžete ji nastavit na minimum: 5 Kč, nebo jít až do výše 1000 Kč v jednom roztočení.Mějte na paměti že tento trošku falešný slot má menší, ale často se vyskytující výhry, takže můžete vsadit menší částky, a stále mít dobrou návratnost. Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto Ancient Rome slotovou hru. , but you have the chance to boost or lessen the coin value, and this can range from 0.2 Kč to 4 Kč. Nastavení vaší sázky je bez potíží a rychlé s šikovným Bet Max tlačítkem.

Krok 3: Točte

Pokud si chcete vybrat vaše výherní linie ve Victorious, vězte že to není možné. Je to docela zvláštní pro tak krásně navrženou hru, ale tak to prostě je. Jednoduše řečeno, budete muset vsadit peníze na všech 243 z těchto řad. Možná to je to nejlepší – jinými slovy, necháte-li zapnuté všechny ways to win znamená to lepší vyhlídku na vítězství . Když už vám nestojí nic v cestě, můžete začít točit stisknutím Spin tlačítka. Žádné další zdržování – zahrajte si Victorious online!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Victorious by se mohl ukázat jako výzva, pokud byste nebyli dostatečně soustředěni. Proto je nanejvýš důležité, abyste si prostudovali pravidla:

 • Ikona tabulky výher na obrazovce vám dodá podrobnosti ohledně výher
 • Pokud dosáhnete stejné 2 symboly, obdržíte výhru. Samozřejmě jen pokud jsou symboly vedle sebe.
 • Háčkem v této hře je, že musíte vsadit na všech 243 linií, i když jen zkoušíte své štěstí
 • Vklady na liniese vynásobí ziskem na liniích
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • Vaše celková výhra je hodnota součtu všech výher na liniích
 • V případě více výher na jedné výherní řadě se vyplácí pouze nejvyšší
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • Scatter výhry zvýší celkovou sázku jednoduchou násobilkou
 • Naleznete wild na válci 2 a 4
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Upozornění: Přečtěte si smluvní podmínky Tipsport, abyste byli seznámeni s postupy v případě nedokončených her a automatického ukončení zaseknuté hry

Výherní řady a válce

Když NetEnt rozhodovali o počtu válců, záměrně se rozhodli vytvořit tento pokročilý titul s válci.Směr dolů je způsob, jak se 5 válců točí v Victorious. V podstatě, když roztáčíte tuto hladce hratelnou slotovou hru, vše co musíte dělat, je plánovat jak vyhrát. Soustřeďte se na Victorious symboly a naučte se je dobře abyste mohli identifikovat stálé výhry jakmile společně přijdou. Válce mají 12 dlaždice, které se ukazují náhodně, včetně wild a scatter symbolů.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Zajímavé je že, NetEnt použil tak zvaný systém výherních linií. S 243 výherními liniemi, NetEnt věřil že zažijete více zábavy a žádný bolehlav protože pravidla jsou jednoduchá. Cílem je získat 2 sousedící symboly umístěné kdekoliv na 5 válcích, což z nich v podstatě dělá scatters (rozptýlené symboly). Tudíž, 2 ikon zvýší vaše šance zasáhnout velké výhry.

Symbol s nejvyšší hodnotou

Pokud jste si všimli symbolu Julius Caesar, pak jste zjistili, že je to něco jako jackpot symbol, který s sebou nese nejvyšší výhru. 5 těchto symbolů ve výherní kombinaci vám navýší účet o 1500než sázka na jednu linii.V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 1500 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku Kč na linii, po obdržení všech 243 výherních kombinací váš účet exploduje a zvýší se o Kč. Pokud máte nastavenou nejvyšší sázku Kč, pak vám to může vynést slušnou sumu peněz, konkrétně mincí, což se rovná Kč za každou jednu z243 výherních možností.

 

Ostatní symboly

NetEnt zahrnul do tohoto online hracího automatu celkově 12 symbolů. Kromě již zmíněného symbolu Julius Caesar je v této roztomilé hře možné najít tyto symboly:

 • Symbol Brutus má hodnotu 1000 násobku sázky na linii
 • Dalším je symbol Roman Warrior s násobitelem vaši sázky na linii 500x
 • Ikona Roman Troops je zde k tomu, aby navýšila váš účet o 400násobek výše sázky na jednu linii
 • Při výherné kombinaci symbolu Ace obdržíte 200x vaši sázky
 • A na konec tady máme symboly 10 a 9 s jejich hodnoto, která je rovna 80 násobku výše sázky na jednu linii.

Extra symboly

 • Golden Eagle wild (zástupná) ikona
 • Golden Laurel scatter (rozptýlený) symbol

Wild

Najít wild – zástupný symbol v Victorious je lehké– Golden Eagle je ikona kterou hledáte. Nahrazení jakéhokoliv symbolu je to co wild dělá v této Ancient Rome slotové hře. Tento extra symbol se objeví jen na válcích 2 a 4. promění jakoukoliv kombinaci symbolů ve výherní.

 

Scatter

Kromě ostatních skvělých symbolů v automatu Victorious je tu symbol Scatter.Nazývá se Golden Laurel. Nejlepší věcí na něm je, že tento Victorious scatter symbol nemá restrikci na výherní kombinace na všech 243 liniích – vaši výhru vám vyplatí na jakékoliv pozici. Pokud jde vše podle plánu, vaše výhra může mít výši až 50 násobku vkladu – což platí pro všech 5 symbolů současně. Všemocný scatter Golden Laurel také aktivuje volné hry. Nikomu nevadí zatočení zdarma, že jo? 12 další symboly ve hře tuto schopnost nemají.

 

Bonusové Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Kolo volných zatočení

Jedna z funkcí hry Victorious kterou si zamilujete, je jednoduše nazvaná Free Spins. Jeto bonus, který vám poskytne ve hře Victorious kola zdarma během hry za skutečné peníze.Ikona Golden Laurel, která teké slouží jako Scatter, vám poskytne přístup k této funkci. Tato zatočení jsou zdarma, ale ne neomezeně – vy jich máte 25 .

Vytvořili ve NetEnt hru Victorious jako video výherní automat?

No jistě!Protože to je video herní automat, tato jiskřivá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem Ancient Rome.

Herní zvukové efekty

Jste stereotypní charakter? Potom vám tedy Victorious splní vaše očekávání. Zde naleznete všechny povědomé videoherní zvukové efekty.

Tipsport Software

Hledáte, jak Tipsport stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Victorious online. Ohledně online casín s tímto titulem od NetEnt, instant-play casina jako Tipsport jsou jednodušší a přívětivější, kromě toho, je stahování zastaralé. Netřeba ztrácet čas s Victorious ke stažení. Ten čas raději použijte k registrujte se teď u Tipsport, – stačí jen kliknout na tlačítko níže a pojďte vyhrát obrovská výhra 1500 násobku vaší sázky.

 

O společnosti NetEnt

Aktivní od:1996
Zakladatel:Pontus Lindwall
Adresa:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Produkty:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka:https://www.netent.com/
Hrajte hned u Tipsport 

 

Máte nějaké otázky?

Máte-li otázku ohledně hraní Victorious, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co je to RTP?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Victorious během dlouhého období.V online automatech, které mají celkově 243 výherních linií, můžete očekávat návratnost od 93% do 96%.

Je Victorious RTP dobré nebo špatné?

Míra Victorious RTP 96.9% , která odpovídá dalším automatům od NetEnt, vám připomene, jak hladce a snadně hra probíhá.

Vybírání vašich výher

Takže jste už vyhráli hodně! Co teď? No, vybírání vašich peněz je velmi snadné.Na vašem Tipsport účtě budou připsány všechny vaše vyhrané výhry. Zvolte jednu z možností výběru . A tím je vše řečeno. Samozřejmě, pokud máte problém nebo nějaké otázky, tak je tu pro vás vždy dostupná fantastická Tipsport zákaznická podpora, aby vám pomohla.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Bohužel ne.

Mám Paypal. Mohu ho využívat k vyzvedávání peněz?

Výběr výher přes Tipsport Paypal zkrátka nejsou možné.A co třeba použít místo toho Skrill? Někdy je ta nejjednodušší možnost úplně nejlepší. Můžete zvážit bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Victorious zdarma?

Pro ty, kteří chtějí výherní automaty vyzkoušet, než budou hrát naostro, tu je Victorious zdarma, ale musíte se nejprve přihlásit k vašemu Tipsport účtu.

Victorious Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Victorious častý přísun výher vám přinese tato unikátní Victorious aplikace. NB:Je jen jedna oficiální Tipsport aplikace, a je zcela zdarma. V žádném případě za ni neplaťte na podezřelých stránkách.

Victorious: Výhody vs. nevýhody

VictoriousVýhody:Nevýhody:
Výplata:
Grafika:
Zkušenosti:
Mobilní hra:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content