Hrajte hned u Tipsport 

Victorious

Hrajte Victorious u: Tipsport
Victorious točení zdarma: 50 točení zdarma
Uvítací bonus: 150 Kč bez vkladu a 100% až do 5000 Kč
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!

Pro všechny puntíčkářské hráče tady, získat tu nejlepší zkušenost s online sloty, zatímco budete hrát Victorious online, bude snadné s pomocí všech informací na této stránce. Budete se muset přihlásit ke svému Tipsport účtu a je to tady. Uvidíte tady tlačítko které vás dovede k registrační stránce, žádný strach.

Hrát Victorious v Tipsport

Rozhodnutí hrát Victorious v Tipsport je otázkou zdravého rozumu – mají mnoho slotů s úžasným výběrem námětů – Ancient Rome, obyvatel vesmíru, komixových hrdinů a tak dále. Jako doplněk, je tady také Tipsport bonus. Bonusová nabídka je následující: 50 točení zdarma plus 150 Kč peněžitý bonus bez nutnosti vkladu , plus více peněz: opravdu důležitý Tipsport uvítací bonus ve výši 100% který vám může přinést 5000 Kč.


Hrajte hned u Tipsport 

Tipsport točení zdarma

Odpovězte upřímně – Točení zdarma je tím co máte rádi? Když víte o co jde, proč byste říkali ne? Jsou zvláště užitečná když chcete hrát Victorious a další přítulné sloty.

Tipsport bonus bez vkladu

Nemusíte procházet vyčerpávajícím procesem, abyste získali Tipsport bonus zdarma. Všechno to vemete jedním kliknutím. Klikněte na odkaz a vemte si úžasný Tipsport bonus bez vkladu v částce 150 Kč.

Tipsport uvítací bonus

Hrát Victorious zdarma je je výsada, která je udělována pomocí funkce Tipsport uvítací bonus. Momentálně je tu možný bonus 100% na váš první vklad až do výše 5000 Kč. Nejlepší na tom je, že ho můžete získat jen jediným kliknutím na odkaz, který jsme vám tu poskytli. Je zde požadavek vkladu: 100 Kč. Velikost vkladu může výrazně ovlivnit vaši hru, protože získáte navíc odpovídající bonus.


Hrajte hned u Tipsport 

Jak se přihlásit s pomocí Tipsport:

 • 1. krok: Pomocí poskytnutého odkazu zaktivujete Tipsport bonus.
 • 2. krok: Klikněte na tlačítko Join now, abyste vytvořili uživatelský účet. Stanovte si uživatelské jméno, email a heslo.
 • 3. krok: Třetí a poslední krok je užít si 150 Kč a Tipsport welcome bonus of 100% až do 5000 Kč uvítací bonus po vkladu. Pojďte hrát Victorious se skuteřnými penězi!


Hrajte hned u Tipsport 

Victorious Online: Hlavní vlastnosti

Jsou vaším oblíbeným koníčkem automaty s tématem Ancient Rome? Tento skvělý automat od NetEnt by mohl být přesně to, co hledáte. A i když nemáte takový zájem o automaty souvicející s Ancient Rome, zkuste zatočit – určitě vystoupá po žebříčku vašich nejoblíbenějších online výherních automatů až mezi nejlepší. V této Victorious recenzi obsáhneme každý detail – ale nejdříve začněme se základními funkcemi.

 • Kotouče v této hře jsou očíslovány od 1 do 5. Vezmeme-li, že množství 5 kotoučů je celkem běžné, speciálních 243 cest k výhře udělá hru mnohem zajímavější.
 • Jen 5 Kč potřebujete, abyste mohli hrát Victorious za skutečné peníze.
 • Pokud si nainstalujete novou Victorious do mobilu, zřejmě budete muset dobíjet vaše mobilní zařízení častěji.
 • Doufáme, že vás lákají komplikovaná a zajímavá pravidla, když hledáte dobré automaty, protože tohle je extra.
 • Váš herní účet se může naplnit penězy, protože hrajete o 192000 mincí, nebo o 768000 Kč hotově.
 • Victorious RTP (Return to Player), tedy procentuální návratnost hráči, je 96.9%. To je něco. Čtěte dál a zjistěte, co toto signifikantní číslo znamená, bevíme-li se o hracích automatech.


Hrajte hned u Tipsport 

Victorious Jackpot

NetEnt se rozhodl nezahrnout žádný jackpot do tohoto 5 válcového online hracího automatu. Nicméně, jako kompenzace je zde Julius Caesar symbol, který nabízí něco jako výhru jackpotu, protože v případě výhry znásobí vaši sázku na linii až 1500 krát. Podívejte se na to takhle: pokud vsadíte maximální částku, tedy 1000 Kč na každé roztočení, můžete předpokládat solidní výhru až 768000 Kč. Ještě pořád si myslíte, že jackpot je povinností? Ne? To je dobře, protože se teď můžete soustředit na hru a užít si zábavu.


Hrajte hned u Tipsport 

Tipy pro hru

Děláte své první kroky s online výherními automaty? Přečtěte si náš jak hrát Victorious online za skutečné peníze návod. Abyste vyhráli, musíte trefit alespoň 2 odměnu přinášející symboly za řadu. Slot vyplácí left to right. Všimněte si, že vaše sázka je teď vyšší, ale platí to také pro vaši výhru. Stiskněte tlačítko Spin a poprvé zatočte. Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Tuto recenzi doplňuje zjednodušený návod jak hrát . Pokud vám něco není jasné, vždycky si můžete přečíst výborně napsaná pravidla.

Krok 1: Victorious za skutečné peníze vs bezplatná hra

První věc kterou musíte rozhodnout právě teď jejakým způsobem chcete hrát Victorious online? Přišli jste si jen zacvičit nebo jste skutečný slotový geek který jde za vysokým skóre?

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Váše sázka během Victorious o skutečné peníze je zcela na vás. Nastavte ji tak, jako příkaz z Tipsport účtu, když točíte. V podstatě, můžete stanovit minimum 5 Kč, nebo přejít k 1000 Kč na zatočení. Uvážíme-li že tento trochu vychloubačný slot má malé ale časté výhry, můžete mít malé sázky a očekávat slušný výdělek. Je možné abyste použii mince pro sázení v této Ancient Rome-zaměřené hře. . Ačkoliv, můžete zvýšit nebo snížit tuto hodnotu, a to může pokrýt rozsah od 0.2 Kč do 4 Kč. Abyste si mohli nastavit vaše sázky tak, jak vám vyhovují, použijte Bet Max tlačítko.

Krok 3: Otáčejte

Většinou v takto složitě navržených hrách si můžete vybrat kolik z cest k výhře chcete vsadit. Ale ne v Victorious. Jedinou možností je – hrát všech 243. Toto, všák, má jisté následky – totiž, mít všechny ways to win zapnuty znamená vyšší šance na výhru ceny. Takže, jen postupte dál a klikněte na Spin tlačítko. Je také možné zvýšit rychlost válců když stisknete Victorious Turbo tlačítko, a můžete si dát oddech s Auto Play. Konečně, roztočme to jak se to dělá v Victorious!


Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Do teď jste pochopili, že tomuto Victorious jde obtížně porozumět. Takže před tím, než se stanete mistři Victorious, si musíte nastudovat pravidla. Věřte nám, udělá to obrovský rozdíl, takže tomu věnujte pozornost:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • Ceny jsou garantovány za minimum 2 jakékoliv symboly
 • Pravidla nastavují fixní počet 243 linií
 • Sázky na liniích jsou vynásobený výhrami na liniích
 • Výhry se počítají z válců napravo k levým válcům , kromě scatteru, ten se vyplácí ve všech směrech
 • Bude mnoho různých výher na mnoha liniích
 • Když bude na stejné linii více výher, zbohatnete pouze o nejvyšší z výher
 • Scatter a výhry na liniích jsou vypláceny společně
 • Vaše sázka je vynásobená scatter výhrami
 • Wild přijde na válec 2 a 4
 • Pokud se hráč během hraní setká s chybou softwaru nebo hardwaru, všechny výhry a stejně tak i platby budou vynulovány. Dále budou refundovány všechny vklady
 • Pozn .: Seznamte se s podmínkami užívání Tipsport tak, abyste si byli vědomi postupů pro řízení herních kol, které nebyly dokončeny. Také se zde dozvíte kolik máte času před automatickým vypnutím neaktivní hry

Výherní řady a válce

Když se vybíral počet válců pro tento online slot, NetEnt se velmi pečlivě rozhodli mu dát 5 válců. Způsob jakým se 5 válců v Victorious točí, je směr dolů. To dovoluje hráči nesoustředit se na nic jiného než hraní tohoto pohodového online slotu. Hráči by se měli ujistit že znají Victorious symboly opravdu dobře, protože jim přinesou pravidelné výhry. Jsou tam 12 ikony, které se objevují náhodně, společně se zástupným a rozptýleným symbolem.


Hrajte hned u Tipsport 


Zajímavé je že, NetEnt použil tak zvaný systém výherních linií. S 243 výherními liniemi, NetEnt věřil že zažijete více zábavy a žádný bolehlav protože pravidla jsou jednoduchá. Cílem je získat 2 sousedící symboly umístěné kdekoliv na 5 válcích, což z nich v podstatě dělá scatters (rozptýlené symboly). Tudíž, 2 ikon zvýší vaše šance zasáhnout velké výhry.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Julius Caesar. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 1500 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto NetEnt automatu velmi atraktivní hru. Doufejte, že dostanete výherní kombinaci 5 těchto symbolů, ptorože výhra 1500 násobku výše sázky bude vaše – Kč, vsadíte-li Kč na všech 243 výherních možností.

Více informací o symbolech

Tento konkrétní NetEnt automat obsahuje 12 symbolů. Julius Caesar repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Obrázek Brutus přináší výhru 1000 násobku sázky na linii
 • Symbol Roman Warrior násobí vaši sázku na linii 500-krát
 • Obrázky Roman Troops jsou rovny výhře 400 násobku sázky
 • Dále je zde obrázek Ace s hodnotou 200 násobku výše sázky
 • Nejméně vyplácející symboly 10 a 9 přináší skromnou výhru – 80x sázky na linii. Nicméně, každá koruna se hodí.

Bonusové symboly

 • Golden Eagle wild (zástupná) ikona
 • The Golden Laurel ‚Scatter‘ symbol

Wild symbol

Victorious wild obrazce nebude tak těžké identifikovat – pole bylo pojmenováno Golden Eagle. Wild může nahradit jakýkoliv z 12 různých symbolů v Victorious na jakékoliv z 243 výherních řad. Tento symbol se objeví na válcích 2 a 4, takže nebuďte překvapeni že ho nenajdete kdekoliv. S Golden Eagle byste museli být prokletí abyste nikdy nevyhráli v Victorious!


Scatter

Je zde jeden další skvělý obrázek v automatu Victorious, který je nazýván scatter symbol. Tento scatter symbol má název Golden Laurel. Základní věcí, kterou byste měli o Victorious scatter symbolu vědět je, nemá v podstatě žádné hranice vzhledem ke všem 243 liniím. Kdekoliv a kdykoliv se objeví, vyhráváte. I vy můžete hrát o 50násobek to je výhra pro všech 5 obrázků najednou. Oblíbený Golden Laurel scatter také přináší roztočení zdarma. Tohle je jediný symbol s tak velkým potenciálem.


Extra Funkce

Teď když jsme osvětlili detaily normálního hraní na tomto inspirujícím automatu, pojďme o krok dál.

Hry s volnými zatočeními

Victorious přichází s bonusovou hrou, která se jmenuje Free Spins. S touto funkcí máte možnost získat více peněz díky Victorious zdarma s volnými zatočeními. Ikona Golden Laurel, která teké slouží jako Scatter, vám poskytne přístup k této funkci. Kotouče mohou být spuštěny ne více než 25x .

Je Victorious video výherní automat?

No jistě! Ve formě animované hry, tento třpitivý automat má vynikající zvuky stejně tak, jako grafiku, která dolaďuje tématiku hry Ancient Rome.

Zvuky

Co se týká zvukových efektů, tak ve Victorious to není nic převratného. Jsou to pěkně nudné video herní zvuky. Nicméně, pokud budete chtít hrát Victorious v tichosti, tak můžete použít mute-tlačítko a užít si to bez zvukových efektů.

Tipsport Ke stažení

Tipsport stahování je věc minulosti. Je mnohem pohodlnější hrát Victorious online. Stáhnutí vám zabere víc času i místa na disku, tak tato online casina s 5-válcy, nebo tyto instant-play casina se používají snáz. Neřešte Victorious ke stažení, prostě přihlaste se k Tipsport právě teď, za použitím linku níže a získat 1500000 Kč maximální výhra na každé výherní čáře.


Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Působí od: 1996
Aktivity: Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka: https://www.netent.com/
Založil: Pontus Lindwall
Místo: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Hrajte hned u Tipsport 

Otázky a Odpovědě

Máte-li otázku ohledně hraní Victorious, nebo o Tipsport podmínkach a pravidlech, podívejte se níže:

Co znamená RTP hracího automatu?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Victorious. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období. V případe, že má automat 243 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Co je hodnota Victorious RTP?

Chci vybrat výhru. Co dál?

Je velmi jednoduché získat své výhry z této NetEnt hry. Každá výhra, kterou jste trefili, míří přímo na váš Tipsport účet. V podstatě vše co dalšího musíte udělat je, vybrat metodu výběru, kterou preferujete , a to je vše, co musíte udělat. Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Tipsport zákaznickou podporu pro více detailů.

Jsou kreditní nebo debetní karty akceptované jako metody výběru peněz?

Taková možnost není k dispozici. Alespoň ne teď.

Je používání Paypalu k vyzvedávání peněz volitelná možnost?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Tipsport Paypal účet. Vyzvedněte si vaše vyhrané peníze přes Skrill, pokud u nich máte účet. Pamatujte, že můžete také jednoduše požádat o bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Victorious zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Victorious zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Ano! A má všechny skvělé vlastnosti originální hry, včetně známých Victorious cen které jsou sice komornější, ale časté, když použijete pěknou Victorious app. Nezapomeňte, že jediná Tipsport aplikace, kterou tu najdete, je absolutně zadarmo. Nenechte se nachytat podvodníky kteří se ji snaží prodat za peníze.

Victorious – Výhody a nevýhody

Victorious Výhody: Nevýhody:
Speciální funkce:
Zkušenosti:
Opakovaná točení:
Ke hře na mobilu:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Hrajte hned u Tipsport