Hrajte hned u Tipsport 

Warlords: Crystals of Power

Hrajte Warlords: Crystals of Power u: Tipsport
Aktivujte bonus: Použijte náš odkaz!
Uvítací bonus: 150 Kč bez vkladu a 100% až do 5000 Kč
Warlords: Crystals of Power točení zdarma: 50 točení zdarma

V této recenzi dostanete všechny informace o tom jak hrát Warlords: Crystals of Power online, ale také jak získat nejlepší zkušenost s online sloty. Pokud nemáte účet with Tipsport, měli byste si jeden otevřít. Nebojte se – nebudete muset brouzdat po internetu, jen následujte odkaz který jsme vám dali.

Hrát Warlords: Crystals of Power v Tipsport

Někdy je těžké udělat rozhodnutí, takže nejlepší je jít přímo k Tipsport pokud chcete hrát Warlords: Crystals of Power. Ale jestli vás tento konkrétní slot unaví, jsou tu další War-zaměřené fascinující online výherní automaty které NetEnt poskytuje. Můžete také získat Tipsport bonus. Když mluvíme o bonusových nabídkách, dostanete 50 točení zdarma plus 150 Kč hotovostní bonus, bez nutnosti vkladu a další promo – Tipsport uvítací bonus 100%, který v hotovosti přináší 5000 Kč.


Hrajte hned u Tipsport 

Tipsport točení zdarma

Nic není větší zábava než točení zdarma, je to tak? To jsou, kromě kolosálních odměn, jedny z funkcí, které všichni milují, když chtějí hrát Warlords: Crystals of Power.

Tipsport bonus bez vkladu

K získání Tipsport bonusu zdarma musíte udělat jen jednu věc. S jedním kliknutím na odkaz získáte 150 Kč Tipsport bonus bez vkladu, se kterým můžete hrát Warlords: Crystals of Power.

Tipsport uvítací bonus

Důrazně doporučujeme, abyste zaměřili svou pozornost na Tipsport uvítací bonus, protože vám umožňuje zahrát si Warlords: Crystals of Power zdarma. Když poprvé provedete vklad, kasino vám dá 100% bonus. To znamená, že můžete navýšit svůj účet o 5000 Kč. Jedno kliknutí na tlačítko v textu a je to vaše. Samozřejmě, musíte provést vklad. Minimální akceptovaná částka je 100 Kč. Jak jsme již vysvětlili, tato promo akce dorovnává peníze, které vložíte. A proto musíte o tomto vkladu uvažovat jako o investici.


Hrajte hned u Tipsport 

Jak se přihlásit s pomocí Tipsport:

 • 1. krok: Tipsport bonus se sám nezaktivuje – musíte přejít na odkaz, který jsme vám tu poskytli.
 • 2. krok: Potom najděte tlačítko Join Now a klikněte na něj. Dostanete se na stránku pro vytvoření nového účtu, kde můžete vyplnit uživatelské jmného, email a heslo.
 • 3. krok: Na váš účet bylo nyní připsáno 150 Kč Jen za registraci a když uděláte vklad, dostanete Tipsport uvítací bonus o hodnotě 100% až do 5000 Kč. Teď můžete hrát Warlords: Crystals of Power online o skutečné peníze.


Hrajte hned u Tipsport 

Úvod

Toužíte po pěkném automatu s tématem War? NetEnt vám skromě představujetuto hru související s War. Pročtěte si Warlords: Crystals of Power recenzi, abyste zjistili, proč je maximálně důležité dát tomuto automatu šanci. Níže najdete pravidla počínající vyjasněním základních funkcí hry.

 • Tohle je jedna z těch 5 kotoučových her. Není překvapením, že 90% hracích automatů má lichý počet válců. Povšiměte si počtu 30 linií a bavte se počítáním možné výše výhry
 • Nejnižší obnos, který můžete vsázet, pokud budete hrát Warlords: Crystals of Power za skutečné peníze, je 3 Kč.
 • Samozřejmě, můžete zatočit také verzi Warlords: Crystals of Power v mobilu.
 • Doporučujeme vám řádně pročíst pravidla tohoto automatu, protože NetEnt zde udělal pár výjimečností, aby udělal hru zajímavější.
 • Nejlepší výhra je zde 1000000 mincí or 6500000 Kč v hotovosti.
 • Je zajímavé, že Warlords: Crystals of Power RTP, neboli návratnost hráči, je: 96.89%. S takovou procentuální šancí stačí jenom jedna hra, abyste vyhráli balík. Posuňte se dále touto kapitolou, abyste se dozvěděli o dalších faktorech, které otočí hru ve váš prospěch.


Hrajte hned u Tipsport 

Warlords: Crystals of Power Jackpot

U tohoto hracího automatu nehledejte žádny, online jackpot, nenajdete ho. Co ale získáte namísto Warlords: Crystals of Power jackpotu je Samurai symbol s největší možnou výhrou, která docela výrazně zvýší vaši výhru v této Tipsport hře tím, že znásobí vaši sázku na linii, a to až 300 krát. Pokud vsadíte maximální sázku na linii, tedy 975 Kč, může se vaše výhra rovnat 292500 Kč pro každou linii, na kterou jste vsadili. Ještě pořád si myslíte, že jackpot je povinností? Ne? To je dobře, protože se teď můžete soustředit na hru a užít si zábavu.


Hrajte hned u Tipsport 

Jak hrát

Tady je nejjednodušší návod jak hrát Warlords: Crystals of Power online za skutečné peníze: Všechny kombinace zleva doprava obsahující 3 nebo více stejných symbolů mají nárok na výhru. Jakmile jste ve hře, můžete měnit velikost vaší sázky nastavením velikosti mince. Všimněte si, že vaše sázka je teď vyšší, ale platí to také pro vaši výhru. Stiskněte tlačítko Spin a poprvé zatočte. Nicméně než tak učiníte, přesvědčte se, že jste si přečetli instrukce níže. Tuto hru je obtížnější pochopit než obvyklé sloty. Snad vám budou následující instrukce krok za krokem stačit abyste se poprali se zmatky a přečtěte si pravidla protože jsou lehce pochopitelná.

Krok 1: Hrát Warlords: Crystals of Power o skutečné peníze nebo zdarma?

Chceme vám pomoci se rozhodnout jestli chcete hrát Warlords: Crystals of Power online za skutečné peníze nebo méně vážnou bezplatnou verzi. Jestli chcete Warlords: Crystals of Power zkusit bez investování jakýchkoliv peněz, stránka Tipsport nabízí jejich bezplatnou verzi, dostupnou také na mobilu jako Tipsport. Nicméně, pokud nejvyšší výhra dosahující v hotovosti 292500 Kč je to po čem toužíte, měli byste si vybrat režim skutečných peněz.

Krok 2: Vyberte si svou výši kreditu

Výše sázky pro průběh hry Warlords: Crystals of Power o skutečné peníze je zcela přizpůsobitelná, takže můžete použít jakoukoliv strategii, o které si myslíte, že je nejlepší. Můžete vsadit minimum: 3 Kč, nebo jít až k 975 Kč. Můžete také nastavit svůj vklad ve Warlords: Crystals of Power, ale měli byte vzít v úvahu, že 30 linií vám nedají výhry lehce – přijdou zřídka, ale zase budou kolosální. Můžete také použít mince pro sázení v tomto War-tématickém slotu. ale můžete snížit její hodnotu, která se může pohybovat od 0.2 Kč do 6.5 Kč. Hledáte rychlou cestu k vsazení přesně takové částky kteoru chcete? Jen klikněte na Bet Max tlačítko.

Krok 3: Zatočte

Neobvyklý rys na hry s tak komplikovaným designem je, že nemáte žádnou možnost výběru pro výherní linie. Warlords: Crystals of Power je v tomto ohledu zjevně zvláštní výjimka . Můžete hrát na všech 30 z nich. A ve skutečnosti to nemusí znamenat neúspěch; hrát se všemi lines k maximalizaci vašich šancí na výhru. Jen přejděte rovnou ke tlačítku Spin. Pokud chcete rychlejší akci těchto 5-ti válců, Warlords: Crystals of Power vás nechá použít své Turbo tlačítko, anebo můžete zvolit Auto Play pro bezstarostné hraní. Žádné další zdržování – zahrajte si Warlords: Crystals of Power online!


Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Jak jsme před tím zmiňovali, tak Warlords: Crystals of Power není standardní hra. Zabere to trochu pozornosti a času, než si začnete opravdu užívat tento NetEnt slot. Naštěstí jsou pravidla docela jasná a velmi užitečná. Zde je, to co potřebujete znát:

 • Všechny výhry jsou udávány výherní tabulkou. Vyhledejte příkaz výherní tabulky s její sesterskou ikonou
 • 3 stejné, sousedící symboly jsou výherní.
 • Možnost volby maximálního počtu 30-ti řad byla z této Warlords: Crystals of Power verze odstraněna a pokud se nás zeptáte, tak to není vůbec špatná věc.
 • Celková výhra je odvozena násobením sázky na linii s výhrami na linii
 • Vyplácí se zleva k pravému válci se scatterem jako výjimkou, který se vyplatí z obou stran
 • V případě výher na různých liniích, skóre bude sečteno
 • Když budete mít na stejné řadě více výher, váš účet bude bohatší pouze o nejvyšší z výher
 • Scatter a výhry na liniích se vyplatí náraz
 • Umístění scatter výher je na válcích 2, 3 a 4
 • Chyba nebo porucha herního softwaru nebo hardwaru bude mít následující efekty: přesná výše vložených částek bude znovu vrácena na váš účet, všechny výhry a stejně tak i výplaty budou neplatné
 • Poznámka: Zkontrolujte si podmínky užívání Tipsport, abyste se seznámili se všemi postupy, které se používají při nedokončených herních kol a také zde naleznete čas, po kterém se automaticky vypne neaktivní hra

Výherní řady a válce

NetEnt se rozhodl vyrobit tuto hru s válci. Způsob, jakým se 5 válců točí v Warlords: Crystals of Power je sestupný směr. To hráčům umožňuje nesoustředit se na nic jiného, než hraní tohoto napínavého online slotu. Bylo by dobré kdybyste se dobř seznámili se Warlords: Crystals of Power symboly, protože tím že to uděláte dostanete tyto výhry. Najdete 13 symboly, které se náhodně objeví, a navíc wild a scatter symbol. Kromě toho, 13 obrazce také obsahují jí překrývaný wild aby pokryly válce.


Hrajte hned u Tipsport 


Výherní řady jsou řady které jdou napříč válci, určují které kombinace přinášejí ceny v tomto NetEnt výherním automatu. Je jich tam, 30, a ty vám mohou pomoci vyhrát který 6500000 Kč prize. Tady je profi tip: pro nejlepší výsledky vyberte všechny Warlords: Crystals of Power výherní řady. Naštěstí, tento NetEnt titul vám nedovoluje změnit počet výherních řad – všech 30 je vždy aktivních. A teď, tato poutavá hra platí zleva doprava jako spousta jiných video slotů. Můžete očekávat, že vám přinesou kolosální výhry. A s 30 řadami, jen si představte kolik můžete mít v kapse.

Symbol s nejvyšší výhrou

Zpozorněte, protože jackpot symbol, který přináší nejvyšší výhru, je Samurai. Po vytvoření výherní kombinace na 5 válcích vám tento obrázek vynese až 300 násobek vaši sázky na linii, což děla z tohoto NetEnt automatu velmi atraktivní hru. V případě, že se vám povede získat 5 těchto ikon na několi z výherních liniích zároveň, každá z nich ponese výhru 300 násobku vkladu. Kolik peněz můžete maximálně vyhrát? Vsadíte-li nejvyšší sázku Kč na linii, po obdržení všech 30 výherních linií váš účet exploduje a zvýší se o Kč.

Ostatní symboly

Tento konkrétní NetEnt automat obsahuje 13 symbolů. Samurai repreztentuje to nejhodnotnější z celé hry. Nicméně, vaše konto může narůst i díky naseldovním obrázkům:

 • Symbol Priestess, který vyplácí 200x sázky na jednu linii, což je druhý nejlepší násobitel sázky ve hře Warlords: Crystals of Power
 • Dále je zde obrázek Barbarian, kde je hodnota výhry v případě výherní kombinace nastavena na 150x vaši sázky
 • Ikona Wolf je zde proto, aby se vaše výherní kombinace proměnila ve výhru ve výši 120 násobku sázky
 • Když dostanete symbol Panther, vaše sázka na jednu linii se znásobí 90x
 • No a na konec, je zde symbol Barbarian’s Helmet, který vyplácí 40x vaši sázky.

Bonusové symboly

 • To je ten symbol který spouští kola s točením zdarma – Scatter
 • Wild ikona
 • Blue, Green a Red Banner scatter (rozptýlený) emblém

Wild (zástupný symbol)

Warlords: Crystals of Power wild obrazce nebude tak těžké identifikovat . Jmenuje se wild – zástupný. Wild will nahradí jakýkoliv symbol v tomto War video online slotu. tudíž dělá z jakékoliv kombinace symbolů vítěznou. Pokud je sám dá vám 300x multiplier, za předpokladu že máte 5 z nich.


Blue, Green a Red Banner Scatter

Dalším často oblíbeným symbolem v automatu Warlords: Crystals of Power je tzv. Scatter. Tento scatter symbol má název Blue, Green a Red Banner. Mějte na paměti fakt, že Warlords: Crystals of Power scatter symbol není pevně definován výherními liniemi, kterých je 30. To znamená, že výhru vyplácí kdekoliv, kde se objeví. Nemyslete si ale, že se může objevit na jakémkoliv válci – je totiž omezen jenom na válec s číslem 2, 3 a 4. Se všemi těmito atributy je to tedy ze všech 13 symbolů právě tenhle, za který byste se měli modlit.


Extra Funkce

Zde je pár slov o bonusových vlastnostech.

Hry s volnými zatočeními

Jedna z funkcí hry Warlords: Crystals of Power kterou si zamilujete, je Barbarian, Priestess a Samurai. Jeto bonus, který vám poskytne ve hře Warlords: Crystals of Power kola zdarma během hry za skutečné peníze. Takže pokud zmáčknete logo Scatterbuďte si jistí, že volná zatočení jsou na cestě. Zatočení zdarma lze uskutečnit pouze 9x, ne vícekrát .

Je Warlords: Crystals of Power video výherní automat?

No jistě! Protože to je video herní automat, tato jiskřivá hra má moderní grafiku a stejně tak zvuky v souladu s námětem War.

Herní zvukové efekty

Pro hráče, kteří znají Warlords: Crystals of Power a jeho War tématický design, jsou autentické zvuky samozřejmostí. Zde NetEnt obezřetně vybral tóny, které přibližují Tipsport hráčům téma tohoto 5-válce. Také slotová multiplikátorní maximální sázka na linii 300x liniová sázka, bude s těmito zvuky v harmonii. Není divu, že tento video herní slot obsahuje i nastavení hlasitosti.

Tipsport Ke stažení

Hledáte, jak Tipsport stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Warlords: Crystals of Power online. Instant-play casina jsou pohodlnější než ty co vás nutí Warlords: Crystals of Power stáhnout. Šetří váš čas i místo na disku. Netřeba ztrácet čas s Warlords: Crystals of Power ke stažení. Ten čas raději použijte k přihlaste se k Tipsport právě teď, jednoduše kliknutím níže a soustřeďte se na získání obří cena – 292500 Kč na každé čáře.


O společnosti NetEnt

Aktivní od: 1996
Zakladatel: Pontus Lindwall
Adresa: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Produkty: Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka: https://www.netent.com/
Hrajte hned u Tipsport 

FAQ

O Tipsport pravidlech a Warlords: Crystals of Power tipech a trikech se zde dozvíte více.

Co je RTP automatu?

RTP – z angl. Return to Player – znamená návratnost hráči a vyjádřuje procento, které bylo vypočítáno ze statistického sledování výher automatu Warlords: Crystals of Power během dlouhého období. Například máme-li automat, který obsahuje 30 řad, průměrná hodnota RTP bude mezi 93% a 96%.

Co mohu očekávat na základě Warlords: Crystals of Power RTP?

Takže, zatímco hra a její téma War vám mohou poskytnout přímo vzrušující chvíle, míra Warlords: Crystals of Power RTP 96.89% vás při točení v napětí neudrží – což ale neznamená, že nestojí za hru.

Pokyny k výběru výher

Je velmi jednoduché získat své výhry z této NetEnt hry. Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Tipsport účtu. Vše, co je potřeba udělat, je zvolit si vaší metodu výběru. . Vidíte, nic na tom není. Pokud požadujete nějaké informace navíc, neváhejte kontaktovat Tipsport zákaznickou podporu pro více detailů.

Jsou nějaké kreditní karty, které mohu použít k vyzvedávání peněz?

Když jsme naposledy navštívili webové stránky Tipsport, nebylo možné vybírat peníze na kreditní kartu. Jde o vynechání z jejich strany, které bude snad brzy napraveno.

Mohu využívat můj Paypal?

V současné době zde není možnost výběru peněz přes Tipsport Paypal. Nebo zde máme další bezpečné a otestované možnosti jako jsou Skrill. Použití obyčejného bankovního převodu je také spolehlivá a jednoduchá volba.

Byla vytvořena verze Warlords: Crystals of Power zdarma?

Ano, je možné hrát Warlords: Crystals of Power zdarma, jen se přihlašte na váš Tipsport účet.

Tipsport App

Určitě, užijte si všechny výhody Warlords: Crystals of Power vzácných, ale velikých cen v Warlords: Crystals of Power app. Dejte si pozor, je jen jediná, kompletně bezplatná Tipsport aplikace do mobilu. Tak za ní hlavně nikomu nikde nic neplaťte.

Warlords: Crystals of Power: Výhody vs. nevýhody

Warlords: Crystals of Power Výhody: Nevýhody:
Opakovaná točení:
Speciální funkce:
Speciální symboly:
Vizuální ztvárnění:
Výhry:
Zkušenosti:
Ke hře na mobilu:
Hrajte hned u Tipsport