Hrajte hned u Tipsport 

Warlords: Crystals of Power online

Hrajte online automaty zde:Tipsport
Uvítací bonus bez vkladu:150 Kč
Uvítací bonus:100% až do 5000 Kč
Získejte bonus hned teď:Použijte náš odkaz!

Pro všechny puntíčkářské hráče tady, získat tu nejlepší zkušenost s online sloty, zatímco budete hrát Warlords: Crystals of Power online, bude snadné s pomocí všech informací na této stránce. Abyste získali přístup ke hře, vytvořte si účet s Tipsport. Abyste to mohli udělat, klikněte na odkaz který máte na této stránce.

Warlords: Crystals of Power Online: Hlavní vlastnosti

Jsou War slotové hry vaší oblíbenou zálibou? Tento skvělý NetEnt slot může být tím, co hledáte. I když se nezajímáte o Warsloty, zatočte si – může se to vyšplhat na vrchol seznamu vyšich oblíbených online her. V této Warlords: Crystals of Power recenzi pokryjeme každý detaill – ale nejprve pojďme začít se základními vlastnostnmi.

 • Kotouče v této hře jsou očíslovány od 1 do 5, což je celkem standard, stejně jako 30 výherních linií
 • Pokud jste stále trochu opatrní, když máte sázet a hrát Warlords: Crystals of Power za skutečné peníze, vsaďte jen minimální sázku 3 Kč.
 • Samozřejmě, že můžete roztáčet kotouče automatu ve vašem vlastním telefonu s verzí Warlords: Crystals of Power do mobilu.
 • Na první pohled může tento automat vypadat komplikovaně, takže si raději předem přečtěte pravidla.
 • Nejlepší výhrou 1000000 mincí nebo 6500000 Kč.
 • Přemýšlíte o Warlords: Crystals of Power RTP, tedy návratnosti hráči? Jeho míra je 96.89%. To je opravdu solidní číslo, že jo? Pokud chcete detailněji vědět, co to znamená, pak čtěte dál.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Warlords: Crystals of Power Jackpot

Může to vypadat divně, ale online hrací automat Warlords: Crystals of Power, nenabízí žádný jackpot. Namísto Warlords: Crystals of Power jackpotu můžete trefit na všech 5 válcích Samurai symbol, což může vaši výhru značně zvýšit u tohoto NetEnt hracího automatu tím, že znásobí vaši sázku na linii 300-krát. Otázka zní, jak? Podívejme se na to takhle – vsadíte-li maximální možnou sázkou na linii 975 Kč na každé roztočení, vyhrajte až 6500000 Kč. Ještě pořád si myslíte, že jackpot je povinností? Ne? To je dobře, protože se teď můžete soustředit na hru a užít si zábavu.

 

Hrajte hned u Tipsport 

Jak hrát

Tady jsou nějaká fakta o tom jak hrát Warlords: Crystals of Power online za skutečné peníze:Výhry jsou vypláceny pokud dostanete mezi 3 a 5 stejnými symboly v řadě zleva doprava. Vybírání vaší sázky je docela intuitivní. Velikosti mince jsou vybírány přepínačem hodnoty. Teď klikněte na Spin, aby se roztočilo těchto 5 kotoučů . Ačkoliv výborná, tato hra může být na první pohled matoucí. Toto je relativně komplikovaná hra a začátečníkům muže občas připadat matoucí. Vždy je tu průvodce krok za krokem abyste mohli zabojovat se zmatky, které mohou nastat . Nevynechejte také oficiální pravidla hry.

Krok 1: Měl bych hrát Warlords: Crystals of Power o skutečné peníze?

Co teď ještě zbývá rozhodnout je, jestli vstoupíte do testovací bezplatné verze nebo do verze se skutečnými sázkami, když si přejete hrát Warlords: Crystals of Power online.Warlords: Crystals of Power režim bezplatné hry je simulací kde nejsou zahrnuty žádné skutečné peníze. Je dostupná také na Tipsport mobilní slotové platformě. Budete ale litovat pokud nikdy nezkusíte opravdu výhodnou nabídku, protože promarníte šanci nechat si vyplatit.

Krok 2: Rozhodněte o hodnotě vašeho kreditu

Velikost sázky v Warlords: Crystals of Power za skutečné peníze je volně měnitelná a zcela na vás. NetEnt vám dává šanci ji změnit tak, jak a kdy se vám to bude hodit. Můžete ji nastavit na minimum: 3 Kč, nebo jít až do výše 975 Kč v jednom roztočení.Můžete také nastavit svůj vklad v Warlords: Crystals of Power, měli byte také vzít v úvahu že 30 výherní linie vám nedá výhry lehce – přijdou zřídka, ale budou kolosální. Je možné použít mince pro sázení, když hrajete tuto War slotovou hru. Řádková sázka je mince, což nemůžete snižovat nebo zvyšovat ale hráč může zvýšit nebo snížit hodnotu mince, pohybující se od 0.2 Kč do 6.5 Kč. Hledáte rychlou cestu k sázení předem přesměruje dané maximální částky, která vám vyhovuje? Tak jednoduše klikněte na Bet Max tlačítko.

Krok 3: Točte

Není to moc obvyklé mezi sloty s tak parádní grafikou nedávat možnost výběru výherních linií, ale Warlords: Crystals of Power to prostě neumožňuje. Jednoduše řečeno, budete muset vsadit na všech 30 z nich. Toto, všák, má jisté následky – když je celkový počet lines aktivní, vaše celková skóre budou maximalizována. Teď neotálejte se stisknutím Spin tlačítka. Warlords: Crystals of Power má také Turbo nastavení, které přiměje 5 válců svištět rychle, a navíc k tomu, je tu kompletní Auto Play přepínač, který uvolní válce a nechá je se otáčet samovolně. Plnou parou vpřed a chvílím zábavy!

 

Hrajte hned u Tipsport 

Instrukce

Do teď jste si určitě uvědomili ne zrovna jednoduchou povahu Warlords: Crystals of Power. Tato hra může obrátit vaše porozumění slotům vzhůru nohama. Pouze následující seznam jasných pravidel vás teď může zahránit:

 • Výhry jsou vypláceny podle výherní tabulky, která může být zapnuta, či vypnuta použitím ikonky info
 • Výhra je udělena za 3 nebo více stejné, sousedící symboly
 • Je pravidlem hrát se všemi 30 liniemi zapnutými
 • Vítězné řady se násobí vaší sázkou na řadu.
 • Výplata se zobrazuje z levých válců k pravým, s vyjímkou scatter výhry, která se vyplácí na libovolné pozici
 • Bude mnoho různých výher na mnoha liniích
 • Pouze nejvyšší výhra se přičte na účet v případě více výher na stejné linii
 • Výhry že scatteru se sečtou s výhrami na liniích
 • Scatter může být viděn na válcích 2, 3 a 4
 • V případě nefunkčnosti herního softwaru nebo hardwaru se stávají všechny ovlivněné herní výhry a výplaty neplatné a všechny chybou ovlivněné sázky budou vráceny zpět.
 • Pozn. : Podmínky užívání Tipsport poskytují vodítko pro řízení nedokončených her, spolu s informacemi o době automatického ukončení her, které nebyly odehrané

Válce a výherní řady

Pokud jde o počet válců, NetEnt se rozhodl udělat tento titul s válci.Směr, kterým se točí 5 válců v Warlords: Crystals of Power je směr zezhora dolů. A díky tomu, když roztočíte tuto vzrušující slotovou hru, můžete se soustředit jen na to, jak vyhrávat. Podívejte se na Warlords: Crystals of Power symboly, které vám mohou přinést podíl těchto cen. Této online slotové hře byly přiřazeny 13 symboly, které naskočí na vaší obrazovce nahodilým způsobem, včetně wild – zástupného a scatter – rozptýleného symbolu. 13 obrazce obsahují překrývaný zástupný zodpovědné za pokrytí válců.

 

Hrajte hned u Tipsport 

 

Výherní řady jsou tu, aby generovaly odměny a Warlords: Crystals of Power bylo dáno 30 z nich. Jejich hlavním úkolem je obohatit vaše úspory o6500000 Kč. Zahrnutí všech výherních řad v Warlords: Crystals of Power je ta nejlepší možnost. Když vidíte, že jackpotová kombinace padla na nevybrané výherní řadě, je to to nejhorší! V Warlords: Crystals of Power jsou všechny řady zapnuté automaticky, takže se nikdy nemusíte bát, že se to stane. Směr 30 výherních řad je důležitý – je to zleva doprava. Můžete očekávat, že vám přinesou kolosální výhry. A s 30 řadami, jen si představte kolik můžete mít v kapse.

Symbol s nejvyšší výhrou

Běhají vám po rozumě výhry, které tento automat nabízí? Zde je něco jako jackpot symbol – Samurai. Objeví-li se na vaší obrazovce kombinace 5 symbolů ve výherní linii, odnesete si výhru ve výši 300 násobku sázky na linii.Je-li vaše maximální sázka na linii Kč, můžete vyhrát až mincí, což je přesně Kč za každou jednu z 30 výherních linií. Výhra se může vyšplhat až na hodnotu 300x sázky pro každou jednu linii v případěm že hrajete všech 30 linií a vaše sázka na jednu je nastavena na maximum – Kč na linii.

 

Více informací o symbolech

I když symbol Samurai vyplácí nejvíce, měli byste se podívat i na ostatní obrázky, kterých hodnota je solidní. NetEnt do této hry vložil tyto symboly:

 • Ikona Priestess hráčům vyplácí 200x výše jejich sázky na linii
 • U emblému Barbarian můžete počítat s výhrou, která znásobí vaši sázku 150-krát
 • Obrázky Wolf jsou rovny výhře 120 násobku sázky
 • Pak je zde symbol Panther, který vyplácí hráčům výhru rovnu výši sázky krát 90
 • Nejmenší výhru můžete očekávat od obrázku Barbarian’s Helmet, konkrétně 40než sázka na linii.

Extra symboly

 • Scatter symbol – zahajuje kapitoly hry s točením zdarma
 • Wild symbol
 • Blue, Green a Red Banner scatter (rozptýlený) žeton

Wild (zástupný symbol)

Warlords: Crystals of Power wild obrazce nebude tak těžké identifikovat, protože je pojmenován jednoduše – wild (zástupný). V Warlords: Crystals of Power, wild symbol může zaujmout místo jakékoliv z 13 ikon a nezáleží na tom na které aktivní výherní řadě leží. Může proměnit jakoukoliv kombinaci symbolů ve vítězství. Tento ‚Wild‘ symbol nese 300násobek. Nicméně, musíte mít 5 Wild symbolů na linii.

 

Scatter

Dalším symbolem, který je zábavným doplňkem jinak obecné tematiky automatu Warlords: Crystals of Power je tzv. Scatter.Blue, Green a Red Banner je jeho oficiální název, podíváte-li se do menu hry. Skvělou věcí tohoto Warlords: Crystals of Power scatter symbolu je, že nemá žádné omezení vzhledem ke všem 30 liniím. Výhru obdržíte na jakékoliv pozici. Pokud tak nějak očekáváte, že scatter symbol se objevuje na všech pozicích, pak budete překvapeni. Objevuje se totiž jenom na válci 2, 3 a 4. Nikomu nevadí zatočení zdarma, že jo? 13 další symboly ve hře tuto schopnost nemají.

 

Speciální Funkce

Pojďme se naučit jak dostat ještě více prvotřídních výher z automatu Warlords: Crystals of Power.

Volná kola

Jedna z funkcí hry Warlords: Crystals of Power kterou si zamilujete, je Barbarian, Priestess a Samurai. Jeto bonus, který vám poskytne ve hře Warlords: Crystals of Power kola zdarma během hry za skutečné peníze.Tento bonus získáte pomocí obrazce Scatter. Tato volná zatočení mohou být opakována 9 kol .

Jsou tyto 5-kotouče video výherní automat?

No jistě!Jakožto videoautomat, tento třpitivý titul má celkem pokročilou grafiku a zvuk odpovídající tématu War.

Zvuky

Je přinejmenším logické předpokládat, že War-tématický slot obsahuje rozlišující zvukové charakteristiky. K přidané 30-výplatní linie slotové jednoduchému designu, zvuky vytvářejí pravou unikátní atmosféru. Jak je úplně běžné, tak tento video slot má v nabídce možnost upravit hlasitost zvukových efektů.

Tipsport Ke stažení

Hledáte, jak Tipsport stáhnout? Nikde. Prostě hrajte Warlords: Crystals of Power online. S online casiny, které nabízí tento 5-válec, instant-play casina která nabízí Tipsport jsou trochu pohodlnější než ty které vás nutí něco stáhnout tento dobrý slot. A kdo vlastně dnes stahuje? Zapomeňte na to Warlords: Crystals of Power stáhnout, prostě registrujte se teď u Tipsport, za použitím linku níže a soustřeďte se na získání obrovská výhra 300 násobku vaší sázky.

 

Informace o výrobci her společnosti NetEnt

Působí od:1996
Aktivity:Herní řešení, Hrani online a v mobilním telefonu
Webová stránka:https://www.netent.com/
Založil:Pontus Lindwall
Místo:Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Hrajte hned u Tipsport 

 

Často Kladené Otázky

Chcete se dozvědět více o Tipsport, či Warlords: Crystals of Power strategiích? Pak čtěte dál!

Co znamená zkratka RTP?

RTP je zkráceně Return to Player, tedy návratnost hráči, což v podstatě znamená, jaká je procentuální výhernost automatu Warlords: Crystals of Power. Data pro toto číslo jsou sbírány během dlouhého období.V případe, že má automat 30 výherních linií, se tato hodnota pohybuje někde na hranici od 93% do 96%.

Je Warlords: Crystals of Power RTP dobré nebo špatné?

Jak si mohu vybrat své výhry?

Jakmile se rozhodnete vyzvednout si peníze, které jste získali v této NetEnt hře, můžete to udělat okamžitě.Když vyhrajete peníze, tak se zobrazí na vašem Tipsport účtu. Pouze si musíte vybrat, jak si vyzvednout výhry , a to je vše, co musíte udělat. A navíc, pokud si přejete více informací, můžete hovořit se zákaznickou podporou Tipsport.

Mohu použít svou kreditní kartu k vyzvednutí peněz?

Bohužel ne.

Mohu převést peníze na svůj Paypal?

Bohužel, zde není dostupný žádný převod peněz přes Tipsport Paypal účet.Nebo zde máme další bezpečné a otestované možnosti jako jsou Skrill. Mějte na paměti, že si můžete kdykoliv požádat o bezpečný bankovní převod.

Je možné najit verzi pro hraní Warlords: Crystals of Power zdarma?

Samozřejmě můžete vyzkoušet Warlords: Crystals of Power zdarma, jen se zaregistrujte a přihlašte se na váš Tipsport účet.

Warlords: Crystals of Power Aplikace

Určitě – Užijte si zábavu a zkuste své štěstí a Warlords: Crystals of Power velké ceny na které se vyplatí počkat vám přinese tato unikátní Warlords: Crystals of Power aplikace. Poznámka: Je jen jedna Tipsport aplikace do mobilu, která je oficiální, a úplně zdarma. Tak prosím za aplikaci neplaťte na podivných stránkách.

Warlords: Crystals of Power: Výhody vs. nevýhody

Warlords: Crystals of PowerVýhody:Nevýhody:
Mobilní hra:
Výplata:
Funkce točení zdarma:
Speciální symboly:
Bonusové funkce:
Grafika:
Zkušenosti:
Hrajte hned u Tipsport 

 

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content